Informacije o RTX 3080 Ti ne prestaju 'curiti'

poruka: 35
|
čitano: 8.733
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Informacije o RTX 3080 Ti ne prestaju 'curiti'".
13 godina
offline
Re: Informacije o RTX 3080 Ti ne prestaju 'curiti'
Rtx 8000 je grafa snagom između 3070 i 3080. Ne kužim zašto je postavljaš kao neko bezkompromisno čudo. Em je starija, em je u svemu slabija osim količine memorije.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Informacije o RTX 3080 Ti ne prestaju 'curiti'
Santana kaže...
* * * pa te malo tko shvaca ozbiljno.

 

Ne kuzim zakaj spominjes radeon u ovoj temi ? Radeon me ne zanima uopce.

Postoji čitava jedna grupa forumaša koji ponavlja rečenicu "pa te malo tko shvaća ozbiljno", ali izgleda baš ta grupa (u kojem si ti) me posebno shvaća ozbiljno, samo što je rasuta kao riža. Kao iz topa mi odgovaraju i što treba i ne treba (kao ti sada).

Jesi li primjetio da u Intel i5 clubu nema 4 posta u podljednjih 10 dana tj. od kada me nema ni tamo a od ta 4 posta 3 su AMD Fanbojaši?

Ja spominjem Radeon jer je druge kolege spominju da curi samo nečega više 10% a potršnju 110% posto (karikiram). A zašto ga ne bi spomenuo, jer ako pomogne nekome da ga ne kupi - biti će mi zahvalan.

15 godina
offline
Re: Informacije o RTX 3080 Ti ne prestaju 'curiti'
dax-lax kaže...
Rtx 8000 je grafa snagom između 3070 i 3080. Ne kužim zašto je postavljaš kao neko bezkompromisno čudo. Em je starija, em je u svemu slabija osim količine memorije.

 

 

Ti meni kupi RTX 8000 a ja tebi 3070 Ti. Može li? Eeeee.. u tom.. ehh.. baš u tome grmu ne unom tamo ni onom dole, nego baš u tom grmu leži zec.

13 godina
offline
Re: Informacije o RTX 3080 Ti ne prestaju 'curiti'
Envy kaže...
dax-lax kaže...
Rtx 8000 je grafa snagom između 3070 i 3080. Ne kužim zašto je postavljaš kao neko bezkompromisno čudo. Em je starija, em je u svemu slabija osim količine memorije.

 

 

Ti meni kupi RTX 8000 a ja tebi 3070 Ti. Može li? Eeeee.. u tom.. ehh.. baš u tome grmu ne unom tamo ni onom dole, nego baš u tom grmu leži zec.

 Totalno nebitna cijena i performanse u pro softveru. Ti si se referirao isključivo na performanse u game streamu, a tu je slabija od onih koje sam naveo. 

15 godina
offline
Re: Informacije o RTX 3080 Ti ne prestaju 'curiti'
Za moj monitor je dovoljan. Ja sam prije 5 godina rekao da se sa Workstation konfiguracije više nikada ne vraćam na Desktop kombinaciju. Jednom kada probaš jednostavno nema nazad.
Referirao sam se na RTX 8000 jer je tad dok sam igrao Destiny 2 to bio bog ma zemlji. Ok možda sada dodjeljuju A100 i juče kada sam bio red je bio svega 4 minute. Zato ti sada odgovaram opet.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice