InkBook Infinity, Android tablet sa E-Ink zaslonom

poruka: 6
|
čitano: 2.609
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "InkBook Infinity, Android tablet sa E-Ink zaslonom".
12 godina
offline
InkBook Infinity, Android tablet sa E-Ink zaslonom

Android 4.4.2???? u 2018.?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
InkBook Infinity, Android tablet sa E-Ink zaslonom

To je e-reader. Koji će mu android 9 ako je e-ink?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
InkBook Infinity, Android tablet sa E-Ink zaslonom

Sto je s e-ink zaslonima u boji? Bilo je prije godinu ili dvije clanaka da ce uskoro biti spremni za trziste, ali nakon toga nista nisam procitao. To bi moglo udahnuti novi smisao u tablete. E-ink readeri su previse limitirani (nema pristupa web stranicama niti sirokom spektru aplikacija), a tableti preteski s kratkim trajanjem baterije sto ih cine neprakticnim za citanje knjiga i novinskin clanaka. Spajanjem to dvoje u jedan uredaj bi se mozda cak i dobilo nesto sto je na kraju korisno te ne bi bilo pospremljeno u ladicu nakon pola sata isprobavanja novog gadgeta.

 

Edit:

Na umu imam uredaje za ozbiljnu namjenu, a ne za igranje. Na primjer uredaj koji bi sadrzavao cjelokupnu zbirka obaveznih udzbenika za skolu (uz interaktivne zadatke), pristup wikipediji, baterija bi trajala tjedan dana, a klinci na njemu ne bi mogli dangubiti uz "igrice".

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.8.2018 10:16 (kerum).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: InkBook Infinity, Android tablet sa E-Ink zasl
kerum kaže...

Sto je s e-ink zaslonima u boji? Bilo je prije godinu ili dvije clanaka da ce uskoro biti spremni za trziste, ali nakon toga nista nisam procitao. To bi moglo udahnuti novi smisao u tablete. E-ink readeri su previse limitirani (nema pristupa web stranicama niti sirokom spektru aplikacija), a tableti preteski s kratkim trajanjem baterije sto ih cine neprakticnim za citanje knjiga i novinskin clanaka. Spajanjem to dvoje u jedan uredaj bi se mozda cak i dobilo nesto sto je na kraju korisno te ne bi bilo pospremljeno u ladicu nakon pola sata isprobavanja novog gadgeta.

 

Edit:

Na umu imam uredaje za ozbiljnu namjenu, a ne za igranje. Na primjer uredaj koji bi sadrzavao cjelokupnu zbirka obaveznih udzbenika za skolu (uz interaktivne zadatke), pristup wikipediji, baterija bi trajala tjedan dana, a klinci na njemu ne bi mogli dangubiti uz "igrice".

Kindle ti ima (mada pomalo ograničen) web browser.

K
15 godina
offline
Re: InkBook Infinity, Android tablet sa E-Ink zasl
E da ima dobru rezoluciju i pristup nekim aplikacijama sa play storea nebi bio loš.
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: InkBook Infinity, Android tablet sa E-Ink zasl
pogledaj si onyx boox note, nije u boji ali ima nijanse sive i dosta dobru rezoluciju, samo sto nije bas jeftin
Čuvam ovce, nema veze, dođe draga, nije važno.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice