Inkhunter - idealna aplikacija za one koji razmišl

poruka: 9
|
čitano: 2.862
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Inkhunter - idealna aplikacija za one koji razmišl".
12 godina
offline
Inkhunter - idealna aplikacija za one koji razmišl

Radi solidno.

 
17 0 hvala 1
14 godina
offline
Inkhunter - idealna aplikacija za one koji razmišl

nikad mi nije bilo jasno zašto bi se itko pri zdravoj pameti trajno poružnio tetovažom(?) Razumijem i buntovništvo i želju za pažnjom, pripadnošću... ali kraj toliko načina za izraziti se odabrati baš najgluplji? (sad očekujem primjerenu agresiju od tetoviranih forumaša)

Moj PC  
8 7 hvala 3
12 godina
offline
Re: Inkhunter - idealna aplikacija za one koji raz
jozef kaže...

nikad mi nije bilo jasno zašto bi se itko pri zdravoj pameti trajno poružnio tetovažom(?) Razumijem i buntovništvo i želju za pažnjom, pripadnošću... ali kraj toliko načina za izraziti se odabrati baš najgluplji? (sad očekujem primjerenu agresiju od tetoviranih forumaša)

 Moda, trend, cool, in, omiljeni glumac/glumica, "hrabrost" itd.

16 godina
offline
Re: Inkhunter - idealna aplikacija za one koji raz
ante_etna kaže...

Radi solidno.

ja cu stavit jednu "VOLIM TE MIRJANA" na bicku

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
14 godina
offline
Re: Inkhunter - idealna aplikacija za one koji raz
nixass kaže...

ja cu stavit jednu "VOLIM TE MIRJANA" na bicku

 a kako ćeš to sakriti od žene?

15 godina
offline
Inkhunter - idealna aplikacija za one koji razmišl

htio sam si na neodabrnom mjestu istetovisati simbol za pravu kožu ali sam odustao jer se, prema zakonima EU (prilog 1, skrol nadolje), to odnosi na štavljenu a još nije i, osim toga, majstor obdukcioner će ionako primijetiti kvalitetu kad me tranšira. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.9.2021 10:42 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Inkhunter - idealna aplikacija za one koji raz
Ne razumiješ zato što ti svoje standarde ljepote primjenjuješ na druge. Fora je u tome da njima puca neka stvar hoćeš li ti to razumjeti ili ne...
12 godina
offline
Re: Inkhunter - idealna aplikacija za one koji raz
jozef kaže...

nikad mi nije bilo jasno zašto bi se itko pri zdravoj pameti trajno poružnio tetovažom(?) Razumijem i buntovništvo i želju za pažnjom, pripadnošću... ali kraj toliko načina za izraziti se odabrati baš najgluplji? (sad očekujem primjerenu agresiju od tetoviranih forumaša)

Zašto bi ti trajno zaglupio jednu temu na forumu ovako maloumnim postom? Svi imamo neke svoje gušteve. Mi se volimo tetovirati, a ti laprdaš gluposti po forumu.

14 godina
offline
Re: Inkhunter - idealna aplikacija za one koji raz
Cordas kaže...
jozef kaže...

nikad mi nije bilo jasno zašto bi se itko pri zdravoj pameti trajno poružnio tetovažom(?) Razumijem i buntovništvo i želju za pažnjom, pripadnošću... ali kraj toliko načina za izraziti se odabrati baš najgluplji? (sad očekujem primjerenu agresiju od tetoviranih forumaša)

Zašto bi ti trajno zaglupio jednu temu na forumu ovako maloumnim postom? Svi imamo neke svoje gušteve. Mi se volimo tetovirati, a ti laprdaš gluposti po forumu.

Žrtvujem se kako bih temu učinio zanimljivom zahvaljujući ovakvim pametnim i argumentiranim postovima poput tvog. :P 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice