Instalirate li i igrate li besplatne igre koje se

poruka: 6
|
čitano: 5.323
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Instalirate li i igrate li besplatne igre koje se ".
3 godine
offline
Instalirate li i igrate li besplatne igre koje se

Ja sa svojim mocnim internetom taman ako stavim u petak skidat igru na nekoj vikend akciji, igra se skine do ponedeljka..i super su mi inace te akcije...maksimalnih 10mbps, 10km od Zagreba u 2021 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Instalirate li i igrate li besplatne igre koje se

Meni skida na cirka 2.5 tako da se ne možeš žaliti.

il2 Sturmovik, DCS, War Thunder
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Instalirate li i igrate li besplatne igre koje se

Nije mi se igrao ni Red Dead Redemption 2 kojeg sam kupio. Imam dvadesetak registracija za svaki slučaj, ali igram nekoliko igara od kojih ni jedna nije besplatna osim Kingdom Come: Deliverance kojeg sam prije odigrao pa mi je i to samo registrirano. 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Instalirate li i igrate li besplatne igre koje
Ja i da hoću, ne mogu igrati igre koje uzmem na epic-u, jer mi je pc star pa čekam priliku da kupim novi
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Instalirate li i igrate li besplatne igre koje
Doktor-X kaže...
Ja i da hoću, ne mogu igrati igre koje uzmem na epic-u, jer mi je pc star pa čekam priliku da kupim novi
  •  Da pomognem malo ako bi se htio igrat a pc je star.. Iako se ne može sve i svašta igrat na GeforceNow. Nažalost pretplata po kojoj ja koristim ovu uslugu je rasprodana(5,50 eu),ostala je samo ova pretplata za 6 mj..Ukratko nvidia cloud stream usluga koja nudi da se igra preko njihovih servera,na high postavkama ali uz dobru konekciju i prihvaćanje da se ne mogu igrati sve igre nego samo one koje su podržane od strane developera itd... Uglavnom ja ju već koristim oko godinu dana tako da ju preporučujem definitivno,,
- - -Space may be the final frontier, but it's made in the Hollywood basement - - -
13 godina
offline
Instalirate li i igrate li besplatne igre koje se

Ja sam jedan od onih koji se ne igra. Mislim, odigram tu i tamo koju browser igru (R.I.P Flash), ali to je sve. Na računalu nemam instaliranu ni jednu trgovinu igrama kao niti jednu igru. Ako mi je ultra dosadno, skinem Counter Strike 1.6 i igram; to je najdalje što sam otišao s gejmanjem.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2021 20:35 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice