Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9. gen

poruka: 23
|
čitano: 6.232
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9. gen".
9 godina
offline
Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9. gen

Sad bez grafike a već prekosutra u plavoj boji kao nova serija procesora... 

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9. gen

Koje su konkretne prednosti micanja integrirane grafike? Niža cijena za kupce?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9.
Thinker kaže...

Sad bez grafike a već prekosutra u plavoj boji kao nova serija procesora... 

Pa ti biraj šta ti je volja, na njima je da ponude.

 

Paolo Maldini kaže...

Koje su konkretne prednosti micanja integrirane grafike? Niža cijena za kupce?

Uprava ta. Jer ako kupiš Nvidiu koji će ti vrag CPU sa grafikom. Ni moji Xeoni ih nemaju.

Because anything Korea does, Japan does it better.
11 godina
online
Re: Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9.
Envy kaže...
Paolo Maldini kaže...

Koje su konkretne prednosti micanja integrirane grafike? Niža cijena za kupce?

Uprava ta. Jer ako kupiš Nvidiu koji će ti vrag CPU sa grafikom. Ni moji Xeoni ih nemaju.

 nekom treba, nekom ne

dosad mi je ova igpu itekako dobro došla kad je crkla stara nevidia, bar sam mogao drkenjati po netu i došao u priliku odigrati neke starije i neke nezahtjevne igre koje sam već duže planirao, pa nikako

 

također, itekako mi je dobro došla za spajanje televizora dok sam privremeno koristio gtx 570 od kolege - inače bi ta fermica na dual monitor setupu dizala temperature bezveze, ovako je gtx570 služila za gejmanje i glavni monitor, a igpu za televiziju sa zvukom fino namještenim da klincima zvuk ide preko hdmi i igpu, a meni ostali zvuk na pc zvučnike

9 godina
offline
Re: Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9.
O intelu citamo u bug-u a o Amd-u u vijestima by forumaši
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9.
picajzla0707 kaže...
Envy kaže...
Paolo Maldini kaže...

Koje su konkretne prednosti micanja integrirane grafike? Niža cijena za kupce?

Uprava ta. Jer ako kupiš Nvidiu koji će ti vrag CPU sa grafikom. Ni moji Xeoni ih nemaju.

 nekom treba, nekom ne

dosad mi je ova igpu itekako dobro došla kad je crkla stara nevidia, bar sam mogao drkenjati po netu i došao u priliku odigrati neke starije i neke nezahtjevne igre koje sam već duže planirao, pa nikako

 

također, itekako mi je dobro došla za spajanje televizora dok sam privremeno koristio gtx 570 od kolege - inače bi ta fermica na dual monitor setupu dizala temperature bezveze, ovako je gtx570 služila za gejmanje i glavni monitor, a igpu za televiziju sa zvukom fino namještenim da klincima zvuk ide preko hdmi i igpu, a meni ostali zvuk na pc zvučnike

Pa u pravu si. iGPU riješenja od onog dragulja Pentiuma G[ne znam kojeg] "utušio" sam nekih 500 komada.

 

Gogy7 kaže...
O intelu citamo u bug-u a o Amd-u u vijestima by forumaši

Čitaj ti kad god hoćeš i o čemu hod hoćeš, ali ja ne pišem nikada nigdje riječ go*no osim u jednoj rečenici "AMD Govna više u moj dom - nikad".

 

Because anything Korea does, Japan does it better.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9.
Rambox na aparatima...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9.
Glavas_ZG kaže...
Rambox na aparatima...

Nije: Ima novu vijest: https://www.bug.hr/pc-komponente/amd-na-ces-u-lansirao-radeon-vii-nasljednika-vege-64-7522

 

Trenutno je vjerojatno na stereoidima :-D

 

PS: da mu malo bojim.. lakše mu je za čitati.

Because anything Korea does, Japan does it better.
12 godina
offline
Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9. gen

Integrirana grafika mi je super kad prelazim na novu karticu,do sad sam skoro pa uvijek prvo prodao trenutnu i u međuvremenu vrebao novu,a to sve preko iGPUa.Bilo je i perioda kad mi gpu uopce i nije trebao,priko lita uopce ne gejmam,lagano prodam i kupim si nesto sto mi treba!

AUDIOFIL
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9.
Envy kaže...

Pa u pravu si. iGPU riješenja od onog dragulja Pentiuma G[ne znam kojeg] "utušio" sam nekih 500 komada.

 

 ne kažem ja samo za komp koji je od početka namijenjen za korištenje sa igpu - meni klinke imaju takav, sa g4560 i dual channel ramom kojeg sam malo ocnuo čak sam i na gta5 uspio dobiti 30+ fps, za simse im je dušu dalo i samo čekam da zakukaju kako im nešto nije igrivo da uvalim unutra neku low profile 1050ti

no kažem i za svoj komp da mi je dobro došlo kad bi mi crkla grafička, iako to možeš donekle nadomjestiti ako imaš neku staru grafu za rezervu, no dobra je i za dual monitor setup... nađe se njoj namjena kako god

6 godina
protjeran
offline
Re: Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9.
Envy kaže...
Paolo Maldini kaže...

Koje su konkretne prednosti micanja integrirane grafike? Niža cijena za kupce?

Uprava ta. Jer ako kupiš Nvidiu koji će ti vrag CPU sa grafikom. Ni moji Xeoni ih nemaju.

 Iskreno - cijena bi morala biti osjetno niža da bi se odrekao iGPU opcije.

14 godina
offline
Re: Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9.
Paolo Maldini kaže...

Koje su konkretne prednosti micanja integrirane grafike? Niža cijena za kupce?

 Nikakve eto koje su isti procesor dva puta prodaju, samo sklonili igpu koji ipak nije tako los.Ne mislim na gejmanje ali za handbrake se ubio, zadnje vrijeme koristim svoj igpu samo za te stvari i prezadovoljan sam duplo brze mi obradi video nego samo sa procesorom.

AMD AntiBoy
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 9:47 (dreadmoore).
6 godina
protjeran
offline
Re: Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9.
Pa o tom govorim, zašto se odreći nečega što ćeš možda koristiti u budućnosti? Kažem, ovi procesori bez iGPU-a moraju biti osjetno jeftiniji svojih pandana s iGPUom da bi ih netko uzeo u razmatranje kao kupnju.
11 godina
online
Re: Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9.
Ma ovo predstavljanje je samaranje mrtvog magarca, intel je u teskoj banani i ne vidi se skoro pomak na bolje... ali neka, bolje nisu niti zasluzili
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9.
Envy kaže...
picajzla0707 kaže...
Envy kaže...
Paolo Maldini kaže...

Koje su konkretne prednosti micanja integrirane grafike? Niža cijena za kupce?

Uprava ta. Jer ako kupiš Nvidiu koji će ti vrag CPU sa grafikom. Ni moji Xeoni ih nemaju.

 nekom treba, nekom ne

dosad mi je ova igpu itekako dobro došla kad je crkla stara nevidia, bar sam mogao drkenjati po netu i došao u priliku odigrati neke starije i neke nezahtjevne igre koje sam već duže planirao, pa nikako

 

također, itekako mi je dobro došla za spajanje televizora dok sam privremeno koristio gtx 570 od kolege - inače bi ta fermica na dual monitor setupu dizala temperature bezveze, ovako je gtx570 služila za gejmanje i glavni monitor, a igpu za televiziju sa zvukom fino namještenim da klincima zvuk ide preko hdmi i igpu, a meni ostali zvuk na pc zvučnike

Pa u pravu si. iGPU riješenja od onog dragulja Pentiuma G[ne znam kojeg] "utušio" sam nekih 500 komada.

 

Gogy7 kaže...
O intelu citamo u bug-u a o Amd-u u vijestima by forumaši

Čitaj ti kad god hoćeš i o čemu hod hoćeš, ali ja ne pišem nikada nigdje riječ go*no osim u jednoj rečenici "AMD Govna više u moj dom - nikad".

 

 Vrlo argumentirano razmisljanje, ne gine ti kandidatura za sabor.

15 godina
offline
Re: Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9.
O_O_O kaže...
* * *

 

 Vrlo argumentirano razmisljanje, ne gine ti kandidatura za sabor.

Šta ti je sabor?

12 godina
offline
Re: Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9.

 

Gogy7 kaže...
O intelu citamo u bug-u a o Amd-u u vijestima by forumaši

Čitaj ti kad god hoćeš i o čemu hod hoćeš, ali ja ne pišem nikada nigdje riječ go*no osim u jednoj rečenici "AMD Govna više u moj dom - nikad".

 

 

7 godina
offline
Re: Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9.
Envy kaže...
 riječ go*no osim u jednoj rečenici "AMD Govna više u moj dom - nikad".

 

 pa zašto, što je bilo?

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
15 godina
offline
Re: Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9.
picajzla0707 kaže...
Envy kaže...

Pa u pravu si. iGPU riješenja od onog dragulja Pentiuma G[ne znam kojeg] "utušio" sam nekih 500 komada.

 

* * * meni klinke imaju takav, sa g4560 * * *

Od G3220 (Haswell arhitektura) pa na dalje.. to su čisti dragulji od procesora. Za potrebe jedne medicinske ustanove preko 200 konfiguracija (ne znam tačan broj) sam složio..  i bila je priča.. (mislim da je bio Window 8.1) od ovih nisu, ajmo reći nalogodavci, nego njihov neki IT odjel (dalo se meni na crno iz BiH zaradim nešto Švicarskoj) govori ovako:

 

- Švicarci "pa koji si ovo procesor ugradio."

- Ja: "kolege (CH izraz ta prijatelja i ujedno kolegu) pa Pentium."

- Švicarci: "Ma kakav Pentium nema toga više..."

- Ja: "E moji švicarci, da nema nas stranaca vi bi pomislili da su prvo krave padale na CH planine pa tek ona snijeg."

15 godina
offline
Re: Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9.
Louis Pluto kaže...
Envy kaže...
 riječ go*no osim u jednoj rečenici "AMD Govna više u moj dom - nikad".

 

 pa zašto, što je bilo?

21 mjesec na forumu, da si samo moje komentare pratio, je malo da se ta priča cijela priča ispriča.

 

Ovaj GIF če ti sve ukratko reći:

 

https://i.imgur.com/yNwZ4Bj.gif

7 godina
offline
Re: Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9.
Envy kaže...

21 mjesec na forumu, da si samo moje komentare pratio...

 sorry, ne pratim komentare fanboyeva

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
15 godina
offline
Re: Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9.
Louis Pluto kaže...
Envy kaže...

21 mjesec na forumu, da si samo moje komentare pratio...

 sorry, ne pratim komentare fanboyeva

Onda si profulao cijeli nogomet ako misliš da je netko ovdje tko ima 35+ godina fanboj nečega što ima jako puno silicija u sebi.
Ako ćeš iskreno meni je samo drag ovaj uspon Huaweia i Xiaomia... kao "nešto" ozbiljnije da se desilo u zadnjem pola desetljeću u svijetu IT-a. Ali da ne idemo u OffTopic... bolje da stanemo ovdje. I'm out.

7 godina
protjeran
offline
Re: Intel na CES-u predstavio 6 novih procesora 9.
Envy kaže...
Louis Pluto kaže...
Envy kaže...

21 mjesec na forumu, da si samo moje komentare pratio...

 sorry, ne pratim komentare fanboyeva

Onda si profulao cijeli nogomet ako misliš da je netko ovdje tko ima 35+ godina fanboj nečega što ima jako puno silicija u sebi.
Ako ćeš iskreno meni je samo drag ovaj uspon Huaweia i Xiaomia... kao "nešto" ozbiljnije da se desilo u zadnjem pola desetljeću u svijetu IT-a. Ali da ne idemo u OffTopic... bolje da stanemo ovdje. I'm out.

 Lopovi i kopi-pejst tvornica. Super uzori

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice