Intel priprema KF liniju procesora bez integrirane

poruka: 8
|
čitano: 3.144
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Intel priprema KF liniju procesora bez integrirane".
13 godina
offline
Intel priprema KF liniju procesora bez integrirane

AMD na aparatima.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Intel priprema KF liniju procesora bez integrirane

Intel je izgleda trenutno KFucked up lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Intel priprema KF liniju procesora bez integri
Ma neznaju ni oni sta ce svi idu na sto nizi nm oni se vracaju u sto veci to su im ocito zadnji trzaji.
AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Intel priprema KF liniju procesora bez integrirane

Ali padaju im cijene lagano, sjećam se da je i9 9900k bio 5500 kn, sad je pao na 4500 kn.

Moram vidjeti kaj ima dobroga od ploča za to, ASUS je sje... ovaj put pa sam sada u šoku lagano.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Intel priprema KF liniju procesora bez integrirane

"Intel priprema novi čipset" Jupi, stvarno ih malo imaju, bilo je krajnje vrijeme ovaj mjesec za poseban chipset. Jer slijedeći mjesec je blizu, pa da se chipseti ne preklapaju.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
9 0 hvala 3
15 godina
offline
Intel priprema KF liniju procesora bez integrirane

i vrijeme je za moderne drajvere. ovi postojeći, na drva, ugljen i lož-ulje, samo zagađuju okoliš. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Intel priprema KF liniju procesora bez integrirane

Bez integrirane grafike pa to će bit extra povoljno bakšiš, daj šta daš. Novi čipset mora biti jer je proc jeftiniji tako da nisu na šteti.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Intel priprema KF liniju procesora bez integri
overhaul kaže...

"Intel priprema novi čipset" Jupi, stvarno ih malo imaju, bilo je krajnje vrijeme ovaj mjesec za poseban chipset. Jer slijedeći mjesec je blizu, pa da se chipseti ne preklapaju.

To je Intelov problem, ili realno za kaznu prodaja jeftikaner 6/12 Ryzen proceva ide i preko granice plafona.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice