Intel se i dalje muči s nestašicom 14-nanometarski

poruka: 7
|
čitano: 2.839
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Intel se i dalje muči s nestašicom 14-nanometarski".
8 godina
odjavljen
offline
Intel se i dalje muči s nestašicom 14-nanometarski

Bitno da AMD ne očekuje nestašicu obzirom da oni posluju na mjesecu ...

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Intel se i dalje muči s nestašicom 14-nanometa
Koga uopce zaboli za to?.lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Intel se i dalje muči s nestašicom 14-nanometarski

Lukav način za održati visoku cijenu CPU-a. Iako je AMD smanjio razliku u odnosu na Intel, te iako nisu praktično napredovali u poboljšanju proizvodnog procesa Intel ne samo da nije smanjio cijene njihovih čipova nego su iste čak i povećali u odnosu na prethodnu generaciju. Ova me priča dijelom podsjeća na ono što je Apple  učinio 2010. s iphone 4 modelom kada su, ako se ne varam, naveli da imaju probleme u proizvodnji bijelog iphona. Tada je navodno proizvodnja bijele verzije kasnila zbog problema s postizanjem željene "nijanse bijele boje".

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Intel se i dalje muči s nestašicom 14-nanometarski

Suza suzu goni, baš nam se steglo oko srca.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 23:01 (dery).
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Intel se i dalje muči s nestašicom 14-nanometarski

-ne kontam, kako bi se to intel mučio, nestašicom.. chipova koje netko nazove CPU. Da je nestašica papira i ambalaže, coolera.. to bi ih mučilo, čak nestašica kontejnera za prijevoz, no ne vidim kao bi njih mučila nedovoljna količina robe koju proizvode-prodaju, osim kako kupce (velike) držati u miru (bičem!).. i naplatiti im suznih očiju par dolara extra zbog te brige.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Intel se i dalje muči s nestašicom 14-nanometarski

oj, intelu, jadna li ti matiiiiiiiii 

tko će sada procove štancatiiiiii

oj.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Intel se i dalje muči s nestašicom 14-nanometa

-sve se vraća.. i ako se dobro plaća, mogao bi AMD i/ili TI .. :) Tako bi i onaj drugi napokon/opet radio pravi proc, jedino što ne bi bilo konkurencije (ali ne možeš baš sve).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice