Intel sprema konferenciju za diskretnu grafiku

poruka: 17
|
čitano: 4.225
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Intel sprema konferenciju za diskretnu grafiku".
6 godina
offline
Intel sprema konferenciju za diskretnu grafiku

Neće biti biti govora o diskretnoj grafici nego o arhitekturi 😜

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Intel sprema konferenciju za diskretnu grafiku

Ma apsolutno nemaju šanse... ni blizu.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Intel sprema konferenciju za diskretnu grafiku

što u informatičkom hardveraju znači pojam "diskretna grafika" ?

vjerojatno da će raditi samo na intel hardveru i windowsima 10 ali, samo na najnovijim apgrejdima... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Intel sprema konferenciju za diskretnu grafiku
Anđeo bez falinge kaže...

što u informatičkom hardveraju znači pojam "diskretna grafika" ?

vjerojatno da će raditi samo na intel hardveru i windowsima 10 ali, samo na najnovijim apgrejdima... 

 Diskretna grafika znači prava grafička kartica koju pikneš u PCI Express slot. Ne ono sranje od integriranih grafika koje dolazi u procesorima.

Twitch-WTFrack
15 godina
offline
Re: Intel sprema konferenciju za diskretnu grafiku
DuxCro kaže...

Diskretna grafika znači prava grafička kartica koju pikneš u PCI Express slot. Ne ono sranje od integriranih grafika koje dolazi u procesorima.

Ahaaa.. ja sam mislio da je to ona koja ne odaje tvoje tajne drugima...

It is always darkest just before the dawn.
6 godina
protjeran
offline
Intel sprema konferenciju za diskretnu grafiku

ti bar kontaš zez... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
3 0 hvala 0
Re: Intel sprema konferenciju za diskretnu grafiku
DuxCro kaže...
Anđeo bez falinge kaže...

što u informatičkom hardveraju znači pojam "diskretna grafika" ?

vjerojatno da će raditi samo na intel hardveru i windowsima 10 ali, samo na najnovijim apgrejdima... 

 Diskretna grafika znači prava grafička kartica koju pikneš u PCI Express slot. Ne ono sranje od integriranih grafika koje dolazi u procesorima.

 

Nije sranje integrirana na procesoru, zašto bi bila sranje?

 

S integriranom možeš vrtiti apsoluto sve 2D Indie igre, veliku većinu Retro Emulatora, a čak i 3D igre starije generaije (cca 7 godina i starije). Integrirana grafička dušu dala za laptope i micro računala.

Uvijek bih uzeo laptop isključivo s integriranom grafičkom. Za sve drugo tu je konzola (koja se već mjesecima nije upalila).

12 godina
protjeran
offline
Re: Intel sprema konferenciju za diskretnu grafiku
Intelova integrirana nemoze no amd-ova moze😁, ovo ce biti super treci igrac na polju gpu-a, cijene mogu ici samo dolje.lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Intel sprema konferenciju za diskretnu grafiku
Stjepanj kaže...
Intelova integrirana nemoze no amd-ova moze😁, ovo ce biti super treci igrac na polju gpu-a, cijene mogu ici samo dolje.lp

 Da. Trenutno stanje je sranje. Nvidia praktički nema konkurenciju trenutno. AMD nema ništa s čime bi mogao konkurirati ni "staroj" GTX 1080 Ti. RTX 2080Ti da ne spominjem. Nadam se da će intel napraviti konkurentan proizvod i da će AMD-ov Navi također donijeti značajan pomak u performansama.

Twitch-WTFrack
11 godina
offline
Re: Intel sprema konferenciju za diskretnu grafiku
Realno stanje je odavno sranje a ne samo trenutno. Ulazak trećeg igrača na scenu barem na mid range market bi bio interesantan. Nekako mi je neprihvatljivo uopće dati 2k+ samo za igrat se, za GTX 1060 ili RX 580 pored PS4. Sve mi se čini da ću zimske praznike prekratit igrajući se na konzoli umjesto na PC-u.
10 godina
offline
Intel sprema konferenciju za diskretnu grafiku

Meni je ovo izvrsna vijest. Prvo i osnovno svaka konkurencija je dobrodošla za krajnjeg kupca. Drugo kao linux korisnik, ovo će biti idealno jer njihovi driveri rade fantastično na *nix sustavima, a naravno i na windowsima.

 

Ovaj puta bi mogli i uspjeti nešto napraviti, jer čini se da se pripremaju ozbiljna ulaganja s njihove strane. Uostalom zašto i ne uzeti dio tržišta kojim domniraju Nvidia i njihov rival AMD.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Intel sprema konferenciju za diskretnu grafiku

ako raja radi po svome guštu ovo bi najvjerovatnije moglo bit klasa ko polaris, uostalom koga briga za high end treba nam još konkurencije u midrange.
samo da ne bude primarno workstation klasa pa automatski preskupo, ili općenito da ne budu pohlepni s cjenama.

ima li neko sliku pcb-a?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Intel sprema konferenciju za diskretnu grafiku
Stjepanj kaže...
Intelova integrirana nemoze no amd-ova moze😁, ovo ce biti super treci igrac na polju gpu-a, cijene mogu ici samo dolje.lp

 Poznavajući INTEL cijene mogu ići samo gore 

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
12 godina
protjeran
offline
Re: Intel sprema konferenciju za diskretnu grafiku
Velis mozda budu gori od nvidije😂😂lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Intel sprema konferenciju za diskretnu grafiku
Stjepanj kaže...
Velis mozda budu gori od nvidije😂😂lp

 ne zna se koji je gori

amd-u se sprema ona narodna - dva loša ubiše miloša

16 godina
offline
Re: Intel sprema konferenciju za diskretnu grafiku
picajzla0707 kaže...

 dva loša ubiše miloša

...a i mene će jedan što mu ženu gledam.

 

Nego, men'se čini da će ovo biti više usmjereno u deep learning vode i AI nego u čistu snagu u igrama.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
7 godina
offline
Re: Intel sprema konferenciju za diskretnu grafiku
znaći da će bit dobra iskoristivost tj niska potrošnja za ok performanse , to bi bilo super i za igre samo da nije preskupo.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice