Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog lju

poruka: 20
|
čitano: 6.955
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog lju".
15 godina
offline
Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog lju

normalno da je naše gore vuk kad sklapa klijentelističke dogovore s mikrosoftom i hobla kolegicu iz preduzeće. rvat'na. jedino što je "board of directors" upravni odbor, a nadzorni je "supervisory board". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 16:57 (Ajar).
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog lju

Obraćam pozornost da nije jasno koga je pričepio Krzanić – možda je neki mladić u pitanju.

Mislim da im je poslovni kodeks prestrog. Čovjek je prvorazredni manager. Žrtvovat će čovjeka s kvalitetom zbog nekog seksa. Znam puno onih koji su se zaljubili na poslu i oženili. Zar su napravili glupost? Iako, moram priznati, kad razmislim još jedanput, da uočavam mogućnost za sukob interesa.

 

 
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog
BarbaVeli kaže...

Obraćam pozornost da nije jasno koga je pričepio Krzanić – možda je neki mladić u pitanju.

Mislim da im je poslovni kodeks prestrog. Čovjek je prvorazredni manager. Žrtvovat će čovjeka s kvalitetom zbog nekog seksa. Znam puno onih koji su se zaljubili na poslu i oženili. Zar su napravili glupost? Iako, moram priznati, kad razmislim još jedanput, da uočavam mogućnost za sukob interesa.

 

 Nikome nigdje ne smeta ljubav dok se ne upetlja u donošenje odluka. A to se prije ili kasnije dogodi. Takozvana šaputanja na jastuku (pillow talk).

16 godina
offline
Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog lju

"Žrtvuju oni" tj. "žrtvuje se on" zbog Intela i sebe, nešto kao bivši nam premijer, povukao je dionice dok je bilo vrijeme, a za MeltdownSpectre je znao i prije vremena, pa sad 'vata malo vitra... 

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog
BarbaVeli kaže...

Obraćam pozornost da nije jasno koga je pričepio Krzanić – možda je neki mladić u pitanju.

Mislim da im je poslovni kodeks prestrog. Čovjek je prvorazredni manager. Žrtvovat će čovjeka s kvalitetom zbog nekog seksa. Znam puno onih koji su se zaljubili na poslu i oženili. Zar su napravili glupost? Iako, moram priznati, kad razmislim još jedanput, da uočavam mogućnost za sukob interesa.

 

 
Mozes ti imati IQ 150 i biti najstrucnija osoba, ali kada dodju do ovakvih situacija, racionalnost i objektivnost odlazi kroz prozor. U Hrvatskoj se ovakve stvari toleriraju i to je sasvim "normalno" - vani u kompanijama ovakvim, nikako. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog
Jadan nebu ni otpremninu dobio ak je sam dao otkaz. Sta ce sad..

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog
Probio ju je ko Spectre procesore
Moj PC  
13 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog
Znači možeš trgovati insiderskim informacijama i prodati dionjce prije javne objave o meltdown/spectre bugu te izvući milijune , ali spavanje s kolegicom je problem :)
 
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog
BarbaVeli kaže...

Mislim da im je poslovni kodeks prestrog. Čovjek je prvorazredni manager. Žrtvovat će čovjeka s kvalitetom zbog nekog seksa. Znam puno onih koji su se zaljubili na poslu i oženili. Zar su napravili glupost? Iako, moram priznati, kad razmislim još jedanput, da uočavam mogućnost za sukob interesa.

Mislim da je na zapadu norma da su veze izmedju zaposlenih dopustene, ali ne ako je jedna osoba u podredjenom odnosu, tj. jedna osoba je direktni ili indirektni manager drugoj. Za CEO-a to efektivno brani vezu s bilo kime jer su mu svi podredjeni. Meni je takav kodeks ok, moguce iskoristavanje i konflikti interesa su dosta ociti...

16 godina
offline
Re: Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog
Mar kaže...
Znači možeš trgovati insiderskim informacijama i prodati dionjce prije javne objave o meltdown/spectre bugu te izvući milijune , ali spavanje s kolegicom je problem :)

 moguce da je ovo samo damage control.

pokusavaju ga (a mozda i on sam dogovorno) maknut iz firme a da se ne referiraju na tu nesretnu prodaju dionica..

ovak je manje sumnjivo

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
7 godina
online
Re: Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog
CyberK kaže...

Mislim da je na zapadu norma da su veze izmedju zaposlenih dopustene, ali ne ako je jedna osoba u podredjenom odnosu, tj. jedna osoba je direktni ili indirektni manager drugoj. Za CEO-a to efektivno brani vezu s bilo kime jer su mu svi podredjeni. Meni je takav kodeks ok, moguce iskoristavanje i konflikti interesa su dosta ociti...

 

Baš me zanima kak to funkcionira u Bug redakciji...

Miro, jel Drago kaj pokušavao? 😁

 

(sorry, bilo je jače od mene)

 

 

Kruha i igala...
16 godina
offline
Re: Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog
BarbaVeli kaže...

Obraćam pozornost da nije jasno koga je pričepio Krzanić – možda je neki mladić u pitanju.

Mislim da im je poslovni kodeks prestrog. Čovjek je prvorazredni manager. Žrtvovat će čovjeka s kvalitetom zbog nekog seksa. Znam puno onih koji su se zaljubili na poslu i oženili. Zar su napravili glupost? Iako, moram priznati, kad razmislim još jedanput, da uočavam mogućnost za sukob interesa.

 

Da moš mislit veliki maher, pogleč kolko je Intel dobrih stvari i odluka izbacio od kad je on postao Intel CEO.Jel se sječaš presidentea Bila Klintona, "kolko se ja sječam i onda je dao/dobio otkaz zbog oralitisa sa Monikom je malo sutra".

 

Nema tu nikakvog žrtvovanja, nego samo taktička odluka da se to tako odradi službeni otkaz.

 

Zadnji debakl sa serverskim 28 Core procom+manji frižider hlađenje, to je za svakog normalnog gazdu problem kojeg ne moš pomest pod tepih.

nixass kaže...
Mar kaže...
Znači možeš trgovati insiderskim informacijama i prodati dionjce prije javne objave o meltdown/spectre bugu te izvući milijune , ali spavanje s kolegicom je problem :)

 moguce da je ovo samo damage control.

pokusavaju ga (a mozda i on sam dogovorno) maknut iz firme a da se ne referiraju na tu nesretnu prodaju dionica..

ovak je manje sumnjivo

Tak je da ili marketinški spin, ljubavno petljanje u nekoj firmi(Americi opčenito)več odavno nije veliki i jaki razlog za otkaz.

 

Reda radi nek se nađe, fučkaj ga sad.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
13 godina
offline
Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog lju

Pobjegao je u nju kao Hrvati u Eu....

Podero ju je ko Hrvat ugovor o otkazu.....

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog lju

Intel protiv ljubavi

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog lju

10nm je problem, a ne kolegica :)


 
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog
"Intel inside" dobiva novo znacenje.
 
13 0 hvala 0
16 godina
offline
Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog lju

Zemljak je doslovno shvatio "Intel Inside"  ;-)

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog
Hmm... saznali za prošlu vezu. Koliko je pravilo o zabrani veza na poslu strogo primijenjeno, vrlo je diskutabilno. Dok su rezultati dobri i nitko se ne žali, sve je dopušteno. Ovdje je nešto drugo u pitanju. Nezadovoljstvo njegovim rezultatima koje mora biti zbilja veliko ili je u pitanju maloljetna osoba ili nešto slično ili sve zajedno obzirom da je na ovaj nqčin izgubio otpremninu.
Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog lju

Insider trading, spectre & meltdown?

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Intelov CEO Brian Krzanich podnio ostavku zbog lju

eh, taj brianov život ... 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice