Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih over

poruka: 20
|
čitano: 5.650
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih over".
16 godina
offline
Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih over

Kakvo zanimanje, profesionalni overkloker 

 
15 2 hvala 0
16 godina
offline
Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih over

A i bitna informacija za svakodnevno računarstvo kao i da za svakodnevni život to da na Titanu pada metanska kiša...

Kada naprave takav OC da komp radi stabilno 24/7 neka se onda jave. Nikada nisam razumio poantu kod ovakvog OC-a, da je stabilan samo dok ne izvrti testove, a ostalo nije bitno.

Moj PC  
10 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih

a čuj...poanta jeste da oni imaju vrpetinu love s kojom neznaju gdje će za razliku od nas dvoice,počevši od Der Bauera.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih
Haha ovo je meni tak glupo da nemrem ni opisat.
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih
Kaj trebam završit za to zanimanje? San mi je postat pro overclocker.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 11:13 (mislioc).
 
4 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih
Solo761 kaže...

A i bitna informacija za svakodnevno računarstvo kao i da za svakodnevni život to da na Titanu pada metanska kiša...

Kada naprave takav OC da komp radi stabilno 24/7 neka se onda jave. Nikada nisam razumio poantu kod ovakvog OC-a, da je stabilan samo dok ne izvrti testove, a ostalo nije bitno.

 Pa ne može ni Usain Bolt 24 sata trčati 28km/h pa mu nitko ne osporava rekorde.

6 godina
protjeran
offline
Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih over

zašto je instalirao win 7.

zar nije win 10 vrh ?

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
7 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih
Kaj ne drzi fx rekord s nekih 8500?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih
mislioc kaže...
Kaj trebam završit za to zanimanje? San mi je postat pro overclocker.

 moraš biti medicinska sestrična dermatološkog vektora i prvo najmanje 10 godina tekućim dušikom uklanjati bradavice (tzv. kozmetičko overklokanje). i pustiti brkove, jasno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih over

Ako je upotreba tekuceg dusika bez problema onda stvarno jesu. Alj imaju li dovoljno toga za rad?

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih over

Najzanimljivija stvar kod OC-a mi je  da povećanje brzine procesora nije jednaka povećanju performansi. Ubrzanje za 10% ne donosi 10% više performansi, iste su redovito niže, negdje ih čak i nema. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih
Tri razreda osnovne, i 100 sjebanih procesora...
9 godina
neaktivan
offline
Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih over

Ja sam profesionalni ocer,rastavim pc odnesem na balkon kad je -10 i ocam pa koliko ide. Pritom ni jedna zivotinja ni komponenta nije unistena i moze se koristiti za rad.

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih over

To mi je u rangu gledam telku vidim neka ženska daje intervju kad ono dole zanimanje starleta.

Tak i ovima piše overclocker.

 
4 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih
mislioc kaže...

To mi je u rangu gledam telku vidim neka ženska daje intervju kad ono dole zanimanje starleta.

Tak i ovima piše overclocker.

 tia sam napisat "e majmune" al necu da ne dobijem ban xD

ovi profi overklokeri su manje više svi vrsni elektronićari i bez obzira šta tebi to nije jasno odvrtit cinebench na 7.5ghz je teško.

uzmi za primjer derbauera(i meni ide na živce al ćovik je meštar) koji je u stanju odlemit ovaj cpu pa ga ponovno zalemit pa ga opet odlemit pa stavit tekuci metal pa skinit to pa stavit pastu i napravit rekord na subzero i opet zalemit taj isti cpu da mu i dalje radi u normalnim uvjetima. ako zvuci da pricam bezveze pogledaj par zadnjih videa od covika pa se uvjeri sam.

a ovo bez problema na 7.5ghz

11 godina
neaktivan
offline
Re: Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih
mislioc kaže...

To mi je u rangu gledam telku vidim neka ženska daje intervju kad ono dole zanimanje starleta.

Tak i ovima piše overclocker.

 Ko zna zna, i meni starleta ide na živce pa vidi kim kardashian i cijeli njezin klan sve same "starlete" a vidjele su više novca do sad nego svi mi skupa zajedno i onda se pitam ko je tu glup? A zanimanje streamer to si zaboravio? :D

14 godina
offline
Re: Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih
dabar_solta_V2 kaže...

 tia sam napisat "e majmune" al necu da ne dobijem ban xD

ovi profi overklokeri su manje više svi vrsni elektronićari i bez obzira šta tebi to nije jasno odvrtit cinebench na 7.5ghz je teško.

uzmi za primjer derbauera(i meni ide na živce al ćovik je meštar) koji je u stanju odlemit ovaj cpu pa ga ponovno zalemit pa ga opet odlemit pa stavit tekuci metal pa skinit to pa stavit pastu i napravit rekord na subzero i opet zalemit taj isti cpu da mu i dalje radi u normalnim uvjetima. ako zvuci da pricam bezveze pogledaj par zadnjih videa od covika pa se uvjeri sam.

a ovo bez problema na 7.5ghz

 zivo me zanima sto koristi za lemljenje samo kositar ili jos nekih metala tipa bakar ili srebro 

AMD AntiBoy
16 godina
neaktivan
offline
Re: Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih
Sale_ds kaže...
Kaj ne drzi fx rekord s nekih 8500?

 https://valid.x86.fr/records.html

IRebic
14 godina
odjavljen
offline
Re: Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih
dreadmoore kaže...
dabar_solta_V2 kaže...

 tia sam napisat "e majmune" al necu da ne dobijem ban xD

ovi profi overklokeri su manje više svi vrsni elektronićari i bez obzira šta tebi to nije jasno odvrtit cinebench na 7.5ghz je teško.

uzmi za primjer derbauera(i meni ide na živce al ćovik je meštar) koji je u stanju odlemit ovaj cpu pa ga ponovno zalemit pa ga opet odlemit pa stavit tekuci metal pa skinit to pa stavit pastu i napravit rekord na subzero i opet zalemit taj isti cpu da mu i dalje radi u normalnim uvjetima. ako zvuci da pricam bezveze pogledaj par zadnjih videa od covika pa se uvjeri sam.

a ovo bez problema na 7.5ghz

 zivo me zanima sto koristi za lemljenje samo kositar ili jos nekih metala tipa bakar ili srebro 

 Mogao si izguglati u 5 sekundi, koristi se indij. Prvi link:

 

https://www.google.com/search?q=stim+material&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
7 godina
offline
Re: Intelov Core i9-9900K uz pomoć profesionalnih
dreadmoore kaže...
..

 zivo me zanima sto koristi za lemljenje samo kositar ili jos nekih metala tipa bakar ili srebro 

 u videu spominje neki flux koji je koristi za prelemit nazad ako sam dobro svatia samo vrati na cip ovo sta sastruze, iako mu nije baš najbolje ispalo.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice