Inženjeri MIT-a otkrili način kako će ukrotiti vre

poruka: 8
|
čitano: 6.583
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Inženjeri MIT-a otkrili način kako će ukrotiti vre".
12 godina
offline
Inženjeri MIT-a otkrili način kako će ukrotiti vre

Vrlo su blizu izuma parnog stroja.

 
4 2 hvala 0
15 godina
offline
Inženjeri MIT-a otkrili način kako će ukrotiti vre

aj se više odlučite jesu li inženjeri (u naslovu) ili istraživači (u tekstu). i gdje su znanstvenici?  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 1 hvala 3
12 godina
offline
Re: Inženjeri MIT-a otkrili način kako će ukrotiti
Što je jajare nije ti jasno da inženjer može bit istraživač?
Po struci je inženjer toga i toga majko mila...i ne moraju stalno u tekstu držat se jednog il drugog...
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2022 18:33 (MP7).
 
0 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Inženjeri MIT-a otkrili način kako će ukrotiti
MP7 kaže...
...i ne moraju stalno u tekstu držat se jednog il drugog...

-nek se drže činjenica, čak i kad su neke riječi slične, postoje s razlogom i koriste se u različitim prigodama-potrebama, smisao.

-ajar je točno-činjenično naveo, bezvezariju novinarstva.. ne vidim zašto bi njega trebalo ispravljati ili kritizirati, naprotv, vidim potrebu da se takvo 'novinarstvo' kritizira kao i sve loše-traljavo i sl.

-novinar ako ništa drugo, mora znati riječi, jer mu je to osnovni alat-sredstvo.. pisanje, dok 'talkingheads' može biti svaki spiker, ugodna glasa-stasa-sisa.. on samo čita napisano na blesimetru. No da nema tu novinara.. tražimo previše :) ..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Re: Inženjeri MIT-a otkrili način kako će ukrotiti
Već vidim novu seriju reklama Delimano Nano.
Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Inženjeri MIT-a otkrili način kako će ukrotiti vre

fali nam link na yt clipshow sa stock slikama i generiranim glasom, mladjo.... uf zasto sam opet otvorio clanak

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Inženjeri MIT-a otkrili način kako će ukrotiti vre

Zanimljiv izum samo kako ga primjeniti ? Nanoizbočine su ok kada je lonac novi ali kako ga kasnije održavati (prati / čistiti) a da se prostor između tih  nano izbočina ne zapuni kamencom / nečim drugim....

 
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Inženjeri MIT-a otkrili način kako će ukrotiti
Jednostavno kupiš novi lonac. Ko će prat lonce
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice