iPhone 14 i iPhone 14 Plus od sada i u žutoj boji

poruka: 5
|
čitano: 5.059
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 14 i iPhone 14 Plus od sada i u žutoj boji".
5 godina
offline
iPhone 14 i iPhone 14 Plus od sada i u žutoj boji

Ovo mi je popravilo dan. Konacno u zutoj boji. Cui me da nije na naslovnicama svih dnevnih novina.....

 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 14 i iPhone 14 Plus od sada i u žutoj boji

To su subverzivno propagandističke aktivnosti.

Sada konačno mogu kombinirati plavi i žuti iPhone i napraviti ukrajnsku zastavu.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 14 i iPhone 14 Plus od sada i u žutoj boji

samo ovaj revolucionaran i neljudski hrabar potez vrijedi bar dodatnih 2000 eur/kom. na postojeće cijene (bez marže i pdv-a) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
iPhone 14 i iPhone 14 Plus od sada i u žutoj boji

Sviđa mi se boja, lijepo izgleda.

 

Pitam se samo koliko varijanti žute boje imaju negdje tamo gdje se testira sve, i tko na kraju odluči? Nije valjda da sve ide to tima jabučice gdje on uzme mockup smartphonea pa ga pored prozora na dnevnom svjetlu okreće i razmišlja jel' dobar il' ne

Sigurno ih je bilo još najmanje 10 varijanti žute, i na kraju su morali odabrati jednu zbog X i Y razloga, samo njima znanih...

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 14 i iPhone 14 Plus od sada i u žutoj b
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Sviđa mi se boja, lijepo izgleda.

 

Pitam se samo koliko varijanti žute boje imaju negdje tamo gdje se testira sve, i tko na kraju odluči? Nije valjda da sve ide to tima jabučice gdje on uzme mockup smartphonea pa ga pored prozora na dnevnom svjetlu okreće i razmišlja jel' dobar il' ne

Sigurno ih je bilo još najmanje 10 varijanti žute, i na kraju su morali odabrati jednu zbog X i Y razloga, samo njima znanih...

 I moraju taj development skupo naplatiti. Ipak je to posebna zuta boja i kosta vise nego custom paint na aston martin valkary modelu....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice