iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

poruka: 137
|
čitano: 30.335
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati ".
15 godina
offline
iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

imam vic o novom ajfonu. u osnovi je jednak onome za prijašnji model ali je 1% bolji smješniji i 40% skuplji. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 8:07 (Ajar).
Moj PC  
43 0 hvala 1
9 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Iduće godine revolucija, sd kartica
 
25 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Daju prostora i drugima za dizanje cijena
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Da se kladimo da će biti najprodavaniji a o inteligenciji onih koji ga kupuju nebih osim ako isti ionako ne znaju kamo bi s novcem ..
 
16 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Za 14k kn sebi sam kupio polovni auto, a kamoli mobitel...
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 6:49 (Gravityri).
 
23 0 hvala 2
16 godina
offline
iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

He WHO dares wins!

 
16 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

Već unazad par godina ljudi nikako da shvate da je najbolji fićr svih novih mobitela veća cijena jer budimo realni kad kažeš da ima 17megapiksela ili 7inča ekran ne zvuči kao - kolko s ga platio -ČETRANESTTISUĆAKUNA #stokosiromašna #kmetstvoijedinstvo #uljanik 

X
 
29 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Za koji dan biti će opet trend mobitel na stolu
15 godina
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Koga zaboli racku koliko će doći, da košta jednu jedinu kunu ne bih ga uzeo, gadljivi su.
Tigar Krezumica
Moj PC  
18 0 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
igy kaže...
Za koji dan biti će opet trend mobitel na stolu

 

Upravo to - ekipa ce itekako kupovati te mobitele bas zbog toga. Kako bi jedan moj poznanik rekao "a kako ces pokazati svoj status?"

Freak Show Inc.
15 godina
offline
iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

Apple je bio i ostao kompanija koja zaradjuje 99% na budalama kojima je glavno da "imaju iMac, iPhone" i slicni iDrek kako bi zadovoljili svoje egotripove a informaticka naobrazba i opce znanje im je skoro nepostojece... pa im mogu uvalit muda pod bubrege po astronomskim cijenama...

 
10 1 hvala 2
12 godina
offline
iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

Imje je takvo kakvo je jer uprava ocekuje Bozicne (xmas) poklone od prodaje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

We all living in a material world - and iPhone is material, word! Bro' do you even bling!?

 

Takva su vremena došla, konzumerizam i materijalizam...

 

iPhone je statusni simbol i uvek bude onih koji budu dali 14000 novaca za njega (basic bičiz, likovi koji pate od kompleksa malog k**ca a nemaju novaca za BeEmWe i sl., Apple fanboys&girls, itd..). 

 

Da parafraziram Ramba Amadeusa: Idemo, radimo, u birtiji iPhone vadimo - muda ladimo. Jer građani smo postali, a u duši....

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

jedva čekam XS max da kupim (kolko košta da košta)

vidim da je sad drama oko pišljivih 14k kuna

tko nema za iphone ima za vivax, oppo, noa itd. :)

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Ko sumnja da će se izvrsno prodavati neka samo vidi da se i ovo prodalo u 8 primjeraka.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/I_Am_Rich
morrisoN
 
4 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
iPhone 3g sa 16 GB rama je koštao 650 dolara. Iphone XR sa 64 i četiri puta većim ekranom košta 99 dolara više, deset godina kasnije. To jedva da pokriva inflaciju u tih deset godina. U čemu je problem?
Ja rekoh
Moj PC  
8 8 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Feudalac kaže...
iPhone 3g sa 16 GB rama je koštao 650 dolara. Iphone XR sa 64 i četiri puta većim ekranom košta 99 dolara više, deset godina kasnije. To jedva da pokriva inflaciju u tih deset godina. U čemu je problem?

 Ne znam, šta je neko reko da je 3g bio jeftin? I jedno i drugo je bilo precjenjeno sranje. 

 

Ko voli nek izvoli, nemam ništa protiv. Jedino mi se nekako gadi kad neki imaju za takve mobitele, a primaju naknadu za nezaposlene ili socijalu ili se organiziraju prosvjedi kad im dođu pljenit stan. Ko slučaj u njemačkoj sad nedavno kad su pljenili mercedese ispred biroa od ljudi koji su došli dignut naknadu/socijalu za nezaposlene.

8 godina
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
BlackDog22:

Pa neki imaju za cigarete i pivu svaki dan, ništa ne rade i žive u brlogu. Sad ja ne bih trebao popiti čašu vina navečer jer je neka sirotinja krivo posložila svoje prioritete?
Ja rekoh
14 godina
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Cijene su debilne ali nista manje od vecine komentara u ovoj temi.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
13 0 hvala 1
16 godina
offline
iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

Mislim da je doslo vrijeme da Trump uvede carine na elektroniku proizvedenu u Kini

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

Bilo bi zanimljivo da izdaju 2 potpuno ista telefona samo različitog naziva i cijene pa bi onda znali točno koliko ima paćenika..

Svemir.
 
7 0 hvala 1
16 godina
offline
iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

Što reći kada se nekad i BDP mjerio u ipodima...

Daleko da ne bih volio imati iphone (najviše kao ljubitelj tehnike općenito), ali da mi ga netko pokloni 

14000 kn je previše... (kao i 7000 za okrlješteni)

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 9:12 (igy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Kad se sam po sjetim starih dobrih dana kad sam iPhone 5 kupio u VIP-u za 2400 kn s pretplatom na 24 mjeseca. Pretplata nije bila neka strašna (ako se dobro sjećam nekih 120-ak kn).
Još me taj mobitel dobro služi, samo bateriju jednom promijenio.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

Dobra stvar kod novog modela je što uvijek pojeftini prošlogodišnji, tako da će osmica ove godine biti najvjerojatnije ispod 3-4k novi a još i manje za polovni...

Swedish latin super funk.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

Ja mislim da su cijene i premale. Puno tu ima više prostora za izmust pare. Ide to još 10-15% gore sa jednakom prodajnošću.

Only real programmers collect their own garbage.
 
18 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Feudalac kaže...
BlackDog22:

Pa neki imaju za cigarete i pivu svaki dan, ništa ne rade i žive u brlogu. Sad ja ne bih trebao popiti čašu vina navečer jer je neka sirotinja krivo posložila svoje prioritete?

 Jesam ja to rekao da ne možeš? Ja sam rekao baš suprotno. Čitaj s razumjevanjem. Tko može neka radi, tko ne može ne može raditi na kredit i onda očekivat da te društvo žali i izvlači. 

14 godina
offline
iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

super je što su iphonei sve teži (sada od 177 grama na više), time je novom modelu poboljšana najbolja funkcija: uteg za papir.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Feudalac kaže...
 U čemu je problem?

 U mozgu :) 

8 godina
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
sirka666 kaže...

Dobra stvar kod novog modela je što uvijek pojeftini prošlogodišnji, tako da će osmica ove godine biti najvjerojatnije ispod 3-4k novi a još i manje za polovni...

 i tih 3-4k je kao jeftino? ili 2 i nešto k za polovni?  za 3-4k kupiš novi mob koji osmicu pojede za doručak. oh da, sad sam se sjetio, taj drugi mob nema apple logo, ništa od toga, my bed 

13 godina
offline
iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

Čestitam autoru članka na visokoj razini sarkazma , ali sa komentarom da će gadget koštati oko 14.000.00 kuna kod nas je iz prekonekoliko razloga promašena. 

Kao prvo, takav se gadget može i moći će se uredno koristiti pune četri godine što kada podjeliš sa onom cifrom kuna ispada da sam dao manje od 10.00 kuna dnevno, ovisno o mjesecu između 280.00 kuna do 310.00 kuna! 

Kada bi pomnožili nečije cigarete recimo mjesečno, uz recimo samo deset kutija na mjesec, može se spaliti oko 260.00 kuna, sa naglaskom na spaliti! 

Kao drugo, na ovom forumu sam čitao na jednoj temi o računalnoj memoriji kako je uvijek bolje imati veći disk jer je bolji zbog masu razloga, pa se ja pitam ovo, uz snimanje FullHD 60fps uz od sada i stereo sound, koliko sati snimanja uz dupli OIS stane na 128GB memorije?!?! 

Utvaram si da je ona; “Od viška glava ne boli, osim kada su batine u pitanju”, sve kazala, a to što je Hrvatski standard stoke sitnog zuba kada se moram tako odraziti, žao mi je ali tu nisam u mogućnosti se konkretno očitovati! To je problem društva uopće! 

ATJ Lučko
Moj PC  
6 15 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice