iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

poruka: 137
|
čitano: 30.358
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati ".
6 godina
protjeran
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
bus kaže...
ridealong kaže...
bus kaže...

 

Ali šalu na stranu, ne vidim stvarno ni jedan razlog za dati više od 1-2k kn za smartphone, pa koje god on koje marke bio,,,   aloo pa to je telefon

 Ako je samo telefon, svrati do prve pošte ili kioska Tiska i uzmi meanit s tipkama za 199 kuna. Tu nema prevare. Znaš što kupuješ. Među tzv. pametnim telefonima postoje razlike i to krupne u kategorijama mobitela istih proizvođača. Neki entry modeli su stvarno za ništa, posebno nakon prve godine jer ih softver zaguši. Za samo malo više love dobije se mobitel koji može trajati godinama. Sve preko toga može biti pretjerivanje, ovisi što kome treba.

 

nisam spominjao obične mobitele sa tipkama,, 

 

ali daj mi napiši šta mobitel od cca do 1.5-2k kn nema, a da imaju svi ovi skuplji da je krucijalno bitno za rad ???

Kamera? i najbolja kamera nema šta ima pravi DSLR ako želim prave fotke

Rezoluciju ekrana?? koji će ti K.. tolika rezolucija

Najnoviji CPU ili GPU? za šta ćeš tu snagu iskoristiti? igrati igrice?

Brdo memorije? pa danas imaš pohranu u oblaku gdje ti treba i stalno online na dohvat ruke

Turbo audio ili slušalice? možda ok ako ti je to bitno

 

A svaki ti ima urednu navigaciju, surfanje, otvaranje i korištenje appsa, gledanje videa na YT... sa svakim možeš upravljati nekim dodatnim jednostavnijim uređajima,

Jedino mi pada na pamet, vodonepropusnost šta je super,

ili da integriraju EKG u mobitel pa da možeš napraviti EKG snimku, iako je i to upitno koliko je realno dobra ili je više marketinška fora.

 Napisao si: "aloo pa to je telefon". Ako je samo to bitno, onda ti je ovaj telefon za 199 kuna dovoljan.

 

"ali daj mi napiši šta mobitel od cca do 1.5-2k kn nema, a da imaju svi ovi skuplji da je krucijalno bitno za rad ???" - imaju puno komponenti koji su KVALITETNIJE. Sony ti je živi primjer toga s kamerama za sebe i hrpu mobitela od jeftinih do skupih.

 

Sve ostalo je opravdavanje kupovine jeftinijeg mobitela. I to je legitimno. Samo tada ne treba kukati.

 

6 godina
protjeran
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
igy kaže...

Mene više brine što dižu letvicu s cijenama kod drugih.

Što Samsung priječi da ima uređaj od 12000 kn, a Kineza od 8000 kn?

 Ništa. I zato svi dižu cijene. Probili su se na tržište, postali poznati i sada žele pobrati vrhnje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 18:24 (ridealong).
6 godina
protjeran
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Paolo Maldini kaže...
Andeo kaže...

Ljudi na zapadu postali glupi? Kakva je razlika od onih kod nas?

 Mi smo zapadna civilizacija - imamo struju, vodu, kanalizaciju, internet, škole, zdravstvo, sigurnost - sve ono što sanja neki bosonogi dječačić iz Indije ili Bangladeša.

 Mi smo zemlja u razvoju.

6 godina
protjeran
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Dead kaže...
Paolo Maldini kaže...
ridealong kaže...

 Ali zašto sam apple i njegovi vjerni kupci? Zašto ne i ostali proizvođači mobitela? Neki postoje jako dugo (Samsung), drugi su krenuli u posao jučer (One+) i svaki ima svoje fanatične sljedbenike.

 Naravno da Apple i jabučari nisu jedini ali oni su najočiti primjer. Od Appleova opetovanog reklamiranja svakog novog iPhonea kao revolucionarnog uređaja vrijednog nadogradnje s prošlogodišnjeg modela, do njihove politike izbacivanja ovih i onih priključaka koje kasnije prodaju kao dodatke. A njhovi kupci sve to puše i traže još, a nerjetko štuju pokojnog Jobsa koji je dokazano smeće od čovjeka.

 A di si ti to vidija da su nove iPhoneove reklamirali kao revolucionarne uređaje?! Niti jednom riječju to nije spomenuto. Ali... važna je neutemeljena litanija.

 Hrpa ljudi nije jučer gledalo prezentaciju. Od onih koji jesu, hrpa njih nije slušala što prezenteri govore.

 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
ATJLučko kaže...
Kolacic kaže...

To kaj nemam za psihica.

Nebih ti volio biti u koži 

Nema se za psihića, nema za još svašta, teška vremena, teška situacija! 

 Pa nebi i nebi govorio da nikad nije previse batina.

 

6 godina
protjeran
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Fulcrum kaže...
ridealong kaže...
Fulcrum kaže...
ridealong kaže...
Fulcrum kaže...

Revolucionarna DSDS tehnologija.. dual sim dual standby 

 Kupi ga u Hrvatskoj ako budeš mogao.

 Sta pricas ti

 

Kupi ga u Hrvatskoj ako budeš mogao.

 

6/8/18: Apple's rumoured dual-SIM iPhone will be exclusive to China, according to a report from Economic Daily News.

 

Malo bolja vijest:

The iPhone XS now comes with dual SIM functionality. However, it will sell in two variants—one for the Chinese market and one for the rest of the world. The iPhone XS for the Chinese markets will require two physical SIM cards, while the other variant will have one slot for a physical SIM card and one eSIM.

 

Sad moli boga kojem se inače moliš da to dođe k nama.

 

To pričam ja. Haug!

 Valjda je iz aviona vidljivo da sam bio sarkastican. Zaboli me penis hoce to precjenjeno smece doci u HR, sa dual sim tehnologijom koju valjda svi ostali imaju godinama, a sad odjedanput revolucionarna.

 

 

 

 

 Dajte, dosta više s tim opravdanjem - sarkazam. Nije to nikakav sarkazam.

 

Moj mobitel je dual sim. Pa ne koristim drugi sim, niti sd karticu ili ju koristim vrlo rijetko). Toliko o tome s moje strane. Pišem o sebi, da netko ne bi i to pogrešno shvatio.

6 godina
protjeran
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Aceruser kaže...

Sve ja mogu shvatit ali da se jedan flagship prodaje za 14k to ne mogu, jer mi jednostavno nije jasno na temelju cega su oni (apple, samsung itd.) u zadnjih par godina udvostrucili cijenu top mobilnih uredjaja.

Prije 3 godine smo raspravljali je li 6 ili 7k puno novca za flagship a sada vodite rasprave da je 14 k jedna "normalna" cijena koja "vrijedi".

Ljudi su ocito ovce koje treba gulit i svaka cast korporacijama na tome, skidam im kapu.

Sto je sljedece, za par godina cemo flagship placati 20k kuna jer jebiga to je uredjaj koji ima osam kamera, pola sata izdrzljiviju bateriju i 2 TB memorije i to "vrijedi".

Pri tom nezelim uopce ulazit tko kupuje skupe flagshipe i kome je to skupo ili jeftino jer ih danas kupuju svi koji su zeljni "statusa i moci" tj. i  bogati kao i siromasni koji nemaju ni za papar tako da to nije nikakvo mjerilo. 

Ali da mi je normalno dati 14 TISUCA  kuna za mobitel nije, pa vi tu cijenu opravdavajte koliko hocete. Ovdje uopce nije stvar koliko tko zaradjiva i koliko je tko bogat, ovdje je stvar da je jedan mobilni uredjaj 14k kuna sto je bolesno i tocka. 

 Ovisi što netko smatram bolesnim. Netko možda nosi cipele od 5000 kuna, a to je tebi bolesno. A taj netko to može platiti i želi nositi te cipele. I tako dalje unedogled.

16 godina
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt

Nažalost nema EKG-a za EU

13 godina
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
ridealong kaže...
FiCoO kaže...
Znam da HT zna za e-sim, ali pitanje je hoće li funkcionirati kod nas (iako bi trebalo) jer Apple Watch cellular NE radi u Hrvatskoj. Ali nekako mi je logičnije da će barem na mobitelu raditi :)

 Pitaj ih. Ozbiljno. Ako ih više ljudi pita isto pitanje, možda se nešto i pokrene.

 Ne znam koliko milijuna bi nas to trebalo pitati da se pokrene nešto takvo iz razloga sto samo najjace države nekako sto se tiče financija imaju u ponudi cellular modele (Engleska, Švicarska, UAE, Njemačka, Danska itd). Sad sam i službeno pročitao da od toga ništa ni ovaj put, ali zato e-sim u mobitelu će raditi. Wo-ho

 

p.s. Možda i bolje, cellular verzije gutaju bateriju brze :D

PSN: Carlikaa
16 godina
neaktivan
offline
iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

Slažem se da je ime poprilično glupo, a da je cijena takva da izaziva refleks povraćanja. I uz sve to nikako mi se ne sviđaju ti edge-2-edge modeli sa zaobljenim rubovima.

 

Ali, ako zanemarimo ovih nekoliko činjenica i pogledamo mogućnosti i snagu procesora i kamere + integracija sa iOS-om ne mogu reći da ne valja i s***ti po njemu zato jer nema novaca za njega (tj. nemam toliko da bi mi bilo svejedno pljunuti skoro 2k EUR-a). Nedavno je bila vijest da je iPhone X prodan u 60 mil primjeraka i zaradio više nego iPhone 6 sa 90 mil. Izgledno je da će ovaj zaraditi još više, tko ima će kupiti, ostali ćemo biti sretni da je pala cijena iPhone 7 i 8.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

Komentari na razini vrtića.

 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

imal ko za posudit 14000 kn kupio bih si ajfon

jevala vas interpunkcija
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 20:32 (pero35).
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

Preorder  ...ovo ce postati ujedno i najpoželjniji dildo na tržištu.

IIII
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

Da se najgori model prodaje i za 20K kuna i npr. sa "zastarjelim" hardverom, siguran sam da bi se svejedno prodavao....... muznja bez granica.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 22:15 (lovac82).
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
FiCoO kaže...


Ovo za dual sim, s obzirom da će na naše tržište bit model s jednim fizičkim sim i drugim e-sim, nadam se da nećemo biti zakinuti. Ne znam koliko su naši operateri uopce upoznati s e-sim i koliko ih uvode, ali npr Watch cellular 0 bodova za Hrvatsku a također je e-sim

 Dodatak:

Only nine countries offer eSIM support right now: Austria, Canada, Croatia, the Czech Republic, Germany, Hungary, India, Spain, the UK, and the US.

 

The new iPhone XS and XS Max will have dual SIM capabilities, with a special edition for the Chinese market that contains a SIM tray which holds two physical cards. For users outside China, however, the new iPhone devices will support eSIM.

 

https://www.theverge.com/2018/9/13/17855976/iphone-xs-max-xr-esim-technology-dual-sim-limited-support

14 godina
protjeran
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Neuk kaže...
Bilo bi korisno uz predstavljanje novih Ajfona podnijeti godišnje izvješće koliko se radnika ubilo dok ih je sastavljalo.

Svi volimo blještavilo a bježimo od teških tema, ali mislim da je danas jako potrebno govoriti o modernim robovima.

A svi smo mi krivi za to, jer nije samo Ajfon taj koji koristi maloljetnike, studente na prisilnoj praksi i otale robove u izradi svojih tehnoloških čuda kojima ćemo mi "sretnici" na zapadu kupiti sebi status i zavarati sami sebe da nam je to potrebno da bi nam život bio ispunjeniji i kvalitetniji.

https://thenewdaily.com.au/life/tech/2017/09/14/dark-reality-behind-iphone/

Najveća tvrtka na svijetu koja proizvodi smartphone je toliko zabrinuta zbog samoubojstava radnika da vari rešetke po prozorima ćelija i razapinje sigurnosne mreže.
Ljudi koji sastavljaju naše svagdašnje gadgete žive kao kokoši nesilice i rade robovski za neku bijednu "plaću" koja je i za njihove uvjete jedva dovoljna za preživljavanje. Ovroci su im "obilni". Uostalom imaju slike na internetu i može se sve pogledati.

Ponavljam, nije kriv ni Apple, a ni ostali tehnološki giganti, krivi smo svi mi kupci koji pristajemo na to. Mi to izrabljivanje podržavamo.

Kupnja nije samo razmjena novca za uslugu ili neko dobro. Kupnja je i duboko moralan čin kojim mi izabiremo i biramo što i koga podržati.

Stopa samoubojstava u tim tvornicama im je niza od kineskog prosjeka, tako da mozemo pricat i o pozitivnom utjecaju masovne proizvodnje apple-ovih uredjaja na smanjenje broja samoubojstava, sta ne?

 

Nitko tamo nije rob a i imaju vecu kupovnu moc od prosjecnog hrvata. Umjesto da se brines o njima radje se brini zbog cinjenice da ce hrvatska propast i da ce nam biti gore nego njima...

14 godina
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Obelix kaže...

Apple je bio i ostao kompanija koja zaradjuje 99% na budalama kojima je glavno da "imaju iMac, iPhone" i slicni iDrek kako bi zadovoljili svoje egotripove a informaticka naobrazba i opce znanje im je skoro nepostojece... pa im mogu uvalit muda pod bubrege po astronomskim cijenama...

 iPhone, iMac, iOs kupuje kupac koji je uglavnom iDiot (ne svi, ne oni koji kupuju zbog kvalitete uređaja, da oni koji se samo kurče s lovom, ali takvih je previše)

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.9.2018 8:10 (učo).
11 godina
online
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
O_O_O kaže...

Sto se tice cijene ne znam u cemu je problem, ako nemas ne kupujes. Ako imas, ili kupi ili nemoj. Meni je osobno averzija prema iPhonu sto ga dosta siromasnih ljudi kupuje. Nemaju za dobar auto ili stan pa kupuju iPhone statusni simbol za ljude manje platezne moci. Ne bi bas zelio da me itko asocira s takvim ljudima, ali uglavnom postoji izbor.

 strašno, nemereš više kupit ni ajfon od 14.000 kuna i da si siguran da ćeš se izdvojiti od glupe sirotinje

ali postoji rješenje - onaj zlatni koji će koštati trostruko ili dok izađe kupiš tri ajfona po 14.000 kuna i kad ih sva tri izvadiš na šank nema šanse da itko pomisli da si siromašan

7 godina
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
ansha kaže...
Neuk kaže...
...

Stopa samoubojstava u tim tvornicama im je niza od kineskog prosjeka, tako da mozemo pricat i o pozitivnom utjecaju masovne proizvodnje apple-ovih uredjaja na smanjenje broja samoubojstava, sta ne?

 

Nitko tamo nije rob a i imaju vecu kupovnu moc od prosjecnog hrvata. Umjesto da se brines o njima radje se brini zbog cinjenice da ce hrvatska propast i da ce nam biti gore nego njima...

 

Reci da se zajebavaš i trolaš?? 

14 godina
protjeran
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Neuk kaže...
ansha kaže...
Neuk kaže...
...

Stopa samoubojstava u tim tvornicama im je niza od kineskog prosjeka, tako da mozemo pricat i o pozitivnom utjecaju masovne proizvodnje apple-ovih uredjaja na smanjenje broja samoubojstava, sta ne?

 

Nitko tamo nije rob a i imaju vecu kupovnu moc od prosjecnog hrvata. Umjesto da se brines o njima radje se brini zbog cinjenice da ce hrvatska propast i da ce nam biti gore nego njima...

 

Reci da se zajebavaš i trolaš?? 

Ja se ne zajebavam, ti si ocito uskladjen sa svonim nick-om....

7 godina
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
ansha kaže...
Neuk kaže...
ansha kaže...
Neuk kaže...
...

Stopa samoubojstava u tim tvornicama im je niza od kineskog prosjeka, tako da mozemo pricat i o pozitivnom utjecaju masovne proizvodnje apple-ovih uredjaja na smanjenje broja samoubojstava, sta ne?

 

Nitko tamo nije rob a i imaju vecu kupovnu moc od prosjecnog hrvata. Umjesto da se brines o njima radje se brini zbog cinjenice da ce hrvatska propast i da ce nam biti gore nego njima...

 

Reci da se zajebavaš i trolaš?? 

Ja se ne zajebavam, ti si ocito uskladjen sa svonim nick-om....

 
Vidim prešli smo na vrijeđanje...  Haj otpepaj u skokovima, nemamo šta više pričati.

14 godina
protjeran
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Neuk kaže...

 
Vidim prešli smo na vrijeđanje...  Haj otpepaj u skokovima, nemamo šta više pričati.

Kako je vrijedjanje ako si ti to ponosno istaknuo? Pa nisam ti ja birao nick, mislio sam da si ponosan i zadovoljan vlastitom neukoshchu... :-*

7 godina
protjeran
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
picajzla0707 kaže...
O_O_O kaže...

Sto se tice cijene ne znam u cemu je problem, ako nemas ne kupujes. Ako imas, ili kupi ili nemoj. Meni je osobno averzija prema iPhonu sto ga dosta siromasnih ljudi kupuje. Nemaju za dobar auto ili stan pa kupuju iPhone statusni simbol za ljude manje platezne moci. Ne bi bas zelio da me itko asocira s takvim ljudima, ali uglavnom postoji izbor.

 strašno, nemereš više kupit ni ajfon od 14.000 kuna i da si siguran da ćeš se izdvojiti od glupe sirotinje

ali postoji rješenje - onaj zlatni koji će koštati trostruko ili dok izađe kupiš tri ajfona po 14.000 kuna i kad ih sva tri izvadiš na šank nema šanse da itko pomisli da si siromašan

 Pa mislim ako vec placas neku cijenu ocekujes takve stvari. Sto se tice sirotinje to je istina, pricao sam sa nekoliko zaposlenika za koje znam da primaju neki minimum i uvijek se zale da nemaju love, ali svi ce kupiti novi iPhone. Taj zlatni baca na krkanluk, nije moj stil. 

10 godina
offline
iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati

Meh.. Narucio ja sebi Xiaomi S2.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
ansha kaže...
Neuk kaže...
Bilo bi korisno uz predstavljanje novih Ajfona podnijeti godišnje izvješće koliko se radnika ubilo dok ih je sastavljalo.

Svi volimo blještavilo a bježimo od teških tema, ali mislim da je danas jako potrebno govoriti o modernim robovima.

A svi smo mi krivi za to, jer nije samo Ajfon taj koji koristi maloljetnike, studente na prisilnoj praksi i otale robove u izradi svojih tehnoloških čuda kojima ćemo mi "sretnici" na zapadu kupiti sebi status i zavarati sami sebe da nam je to potrebno da bi nam život bio ispunjeniji i kvalitetniji.

https://thenewdaily.com.au/life/tech/2017/09/14/dark-reality-behind-iphone/

Najveća tvrtka na svijetu koja proizvodi smartphone je toliko zabrinuta zbog samoubojstava radnika da vari rešetke po prozorima ćelija i razapinje sigurnosne mreže.
Ljudi koji sastavljaju naše svagdašnje gadgete žive kao kokoši nesilice i rade robovski za neku bijednu "plaću" koja je i za njihove uvjete jedva dovoljna za preživljavanje. Ovroci su im "obilni". Uostalom imaju slike na internetu i može se sve pogledati.

Ponavljam, nije kriv ni Apple, a ni ostali tehnološki giganti, krivi smo svi mi kupci koji pristajemo na to. Mi to izrabljivanje podržavamo.

Kupnja nije samo razmjena novca za uslugu ili neko dobro. Kupnja je i duboko moralan čin kojim mi izabiremo i biramo što i koga podržati.

Stopa samoubojstava u tim tvornicama im je niza od kineskog prosjeka, tako da mozemo pricat i o pozitivnom utjecaju masovne proizvodnje apple-ovih uredjaja na smanjenje broja samoubojstava, sta ne?

 

Nitko tamo nije rob a i imaju vecu kupovnu moc od prosjecnog hrvata. Umjesto da se brines o njima radje se brini zbog cinjenice da ce hrvatska propast i da ce nam biti gore nego njima...

 Ne znam zafrkavaš li se, ali stopa samoubojstava u foxconu je nekoliko puta manja od hr prosjeka. 

Ja rekoh
13 godina
offline
iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će koštati
Svaka roba ima svoga kupca, pa tako i precijenjeni ajfon.
Da se ne prodaju kao kifle nebi cijene iz godine u godinu išle sve više i više.
Ja ostajem vjeran staroj S7-ci, sljedeći upgrade polovni S9+ za dvije godine.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Vivax FTW!!!!
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt

Možda zato što u istoj liniji teksta sadrži “extra small max” za najveći telefon u ponudi 😂

 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Feudalac kaže...

 Ne znam zafrkavaš li se, ali stopa samoubojstava u foxconu je nekoliko puta manja od hr prosjeka. 

 A kaj je najgore, gledao sam jednom jedan dokumentarac, i općenito su ti kinezi totalano apatični (bolest moderne civilizacije) i većina kaj ih tam radi je onaj tip ljudi kojima je teško i disati zrak (s par takvih i ja radim, rvati nisu ništ bolji od kineza) i onda nije ni čudo kad dobiju toliko repetitivan posao da im dalje pojača apatični sindrom i onda i kad nakon posla samo leže u mračnoj sobici dolaze do zaključka da život nema smisla, bla bla bla itd. i kako su jadni potlačeni i žrtve ovoga svijeta i logično je da si na kraju sami presude.

Ništa čudno, problem je kaj ih suustav ne prepoznaje i ne šalje redovito na psihijatrijsko liječenje.

 

Btw, smiješno mi je kak se ljudi zgražaju kad kinezi spavaju na poslu, kao jadni mali žuče potlačeni i zgaženi, a kod njih to običaj...

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2018 10:06 (fer-de-lance).
12 godina
offline
Re: iPhone s najglupljim imenom ikad u nas će košt
Naš novi IPhone ima savršen ekran rezolucije do 720p+ (na budžet modelima) i dolazi s 120 hznim lažnjakom.. Kof.. Koff..☺️
Radi vas smo izbacili neke dosadne ficere poput 3d toucha (Da ne slomite vaše dragocjene displaye), te 3.5 mm jack (Na Dongleu vam muzemo još malo keša) koji je 'Sooo last year !'.🤭🤭
Imamo savršen Notch koji će vam se uvijek cerit u lice i bakteriju koja će držat vašeg ljubimca samo 30min duže na životu.
Naši uređaji podržavaju brzo punjenje, al za to će te morati kupiti brzi punjač ak želite koristiti tu tehnologiju. 👏👏👏
Kameru smo toliko unaprijedi da će te imati isto iskustvo na modelu od 750 il 1100$.🤣😂
Dolazi u prekrasnim paletama boja i 400% višoj cijeni od prošlog model (Samo radi vas).
VAŠ APPLE.....
*# @Frk #*/
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2018 12:16 (Frk).
Moj PC  
5 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice