iPhone bi uskoro mogao početi otkrivati promjene u

poruka: 9
|
čitano: 4.514
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone bi uskoro mogao početi otkrivati promjene u".
12 godina
offline
iPhone bi uskoro mogao početi otkrivati promjene u

iPhone odavno otkriva promjene u mentalnom zdravlju.

 
8 1 hvala 0
5 godina
offline
iPhone bi uskoro mogao početi otkrivati promjene u

Već je prisutna tehnologija prepoznavanja depresije na temelju sadržaja koje korisnici pišu van. 

 

Uskoro će mašine znati više o nama nego mi sami

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone bi uskoro mogao početi otkrivati promje
Svakim danom kada vidim gdje sve nove tehnologije idu, kakve mogučnosti i posljedce za sobom nose, ispada da je Black Mirror mala beba.
MPLAB C18
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
iPhone bi uskoro mogao početi otkrivati promjene u

Sve ide naprijed. Ovo je samo još jedan dokaz zašto su ispred svih ili među prvima.

 

Inače, ne morate nositi Apple Watch možete i neki drugi pametni ili klasični sat.

 

Svaka roba ima svoga kupca.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: iPhone bi uskoro mogao početi otkrivati promje
Depresiju ponekad ne mogu prepoznati niti jako stručni psihijatri. Jako teško za dijagnozu niti na temelju mjeseci promatranja. Psiholozi ne mogu prepoznati, službeno im je čak i zabranjeno davati zaključke o depresiju jer nisu osposobljeni. A vi pričate o nekom softveru koji na temelju par rečenica zaključuje tko ima depresiju a tko ne... besmislice u rangu fantazije.
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone bi uskoro mogao početi otkrivati promje
PzKpfw kaže...

Sve ide naprijed. Ovo je samo još jedan dokaz zašto su ispred svih ili među prvima.

 

Inače, ne morate nositi Apple Watch možete i neki drugi pametni ili klasični sat.

 

Svaka roba ima svoga kupca.

 

ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Depresiju ponekad ne mogu prepoznati niti jako stručni psihijatri. Jako teško za dijagnozu niti na temelju mjeseci promatranja. Psiholozi ne mogu prepoznati, službeno im je čak i zabranjeno davati zaključke o depresiju jer nisu osposobljeni. A vi pričate o nekom softveru koji na temelju par rečenica zaključuje tko ima depresiju a tko ne... besmislice u rangu fantazije.

 Kuis

5 godina
offline
Re: iPhone bi uskoro mogao početi otkrivati promje
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Depresiju ponekad ne mogu prepoznati niti jako stručni psihijatri. Jako teško za dijagnozu niti na temelju mjeseci promatranja. Psiholozi ne mogu prepoznati, službeno im je čak i zabranjeno davati zaključke o depresiju jer nisu osposobljeni. A vi pričate o nekom softveru koji na temelju par rečenica zaključuje tko ima depresiju a tko ne... besmislice u rangu fantazije.

Pitanje je što znaju jako stručni psihijatri.

 

S druge strane, u paraleli s usponom društvenih mreža raste i stopa depresije, ali i broj memea na tu temu. Lakše je nositi se s tako nečime humorom. Ljudi su iskreniji prema simpatičnim strancima nego ljudima u kutama

12 godina
offline
iPhone bi uskoro mogao početi otkrivati promjene u

Ne znam dal ste vidjeli kako radi ono što zovu "umjetna inteligencija"?

Imaju ogromnu baze nečega, na čemu se već radi, i softver gleda sve uzorke i rezultate.

Ako tako skupe tisuće i tisuće primjera ljudi koji su bili na nekakvim testovima, a kasnije im je dijagnosticiran neki poremećaj, onda  stvarno postoji mogućnost da im softver nekako poveže neke simptopme koje liječnik ne bi ni primjetio, a kamoli povezao.

 

Tako da, kad tad, ovo će biti moguće. Ubrzo? Jako teško.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone bi uskoro mogao početi otkrivati promjene u

Ko iskesira toliki novac za uredjaj koji ima krizu identiteta definitivno je kandidat za tu opciju...

Moj PC  
2 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice