iPhone XR najpopularniji smartphone 2019. godine

poruka: 11
|
čitano: 3.200
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone XR najpopularniji smartphone 2019. godine".
13 godina
offline
iPhone XR najpopularniji smartphone 2019. godine

Cak je i iphone 8 jos uvijek bio prodavaniji od samsungove S serije iz 2019. 

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone XR najpopularniji smartphone 2019. godine

posebno među eplovim mušterijama. navodno čak do 90% manijaka eplovih telefona kupuje ajfon.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
4 godine
offline
iPhone XR najpopularniji smartphone 2019. godine

Nebi bas rekao da su mjerodavni, po tome ispada da se Galaxy S10 serija ne prodaje uopce a prodaju se ko kifle 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone XR najpopularniji smartphone 2019. godi
slitinabakra kaže...

Nebi bas rekao da su mjerodavni, po tome ispada da se Galaxy S10 serija ne prodaje uopce a prodaju se ko kifle 

Pa i ne baš, S10 se nije baš proslavio sa prodajom. Samsung najviše prodaje A i J serije, S samo kad izdaju nešto extra super-duper, znači rijetko. 2018.-e je vjerojatno većina korisnika napravila update na S9 pa je u 2019.-oj preskočila S10. Možda 2020. bude dobra godina za S20, no brojke će biti možda pojedinačno lošije jer se fragmentira između S20 modela kojih je sve više.

 

Inače, vrlo zanimljivo je da je već u 2019.-oj iPhone 11 ostvario respektabilnu prodaju, uključujući Pro modele, tim više što je generalna percepcija bila da se 11 preskače kod kupnje i čeka 12. Za 2020.-u mislim da će iPhone SE ili 9 (kako će se već zvati) biti poprilično dobro prodavan.

 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
9 godina
offline
iPhone XR najpopularniji smartphone 2019. godine

Fake news.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
iPhone XR najpopularniji smartphone 2019. godine

problem je sto mi gledamo ovdje formu, i ljude oko sebe s kojima se najvise druzimo, pa to moze poremetiti pogled na to sto vecina ljudi kupuje

 

recimo u mome okruzenju, vecina roka Huawei P30 Pro, pa imam osjecaj da se oni prodaju ko kifle

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: iPhone XR najpopularniji smartphone 2019. godi

Slazem se. Al iskreno gledajuci ove grafikone cudno mi da mi iz EU tezimo budget i mid mobitelima 

16 godina
offline
iPhone XR najpopularniji smartphone 2019. godine

da ameri ne puse marketing, apple bi dobrano pao. svuda u svijetu se ne prodaje tako dobro.

brijem da ih ljudi uzimaju samo zato sta ih ostali imaju i onda salju besplatne poruke, posto ih deru na tarifama.

 

zanimljivo mi je da kinezi samo svoje marke kupuju, dali zbog cijene ili podrske svojoj drzavi

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2020 10:10 (Gemmy).
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone XR najpopularniji smartphone 2019. godi
Gemmy kaže...

da ameri ne puse marketing, apple bi dobrano pao. svuda u svijetu se ne prodaje tako dobro.

brijem da ih ljudi uzimaju samo zato sta ih ostali imaju i onda salju besplatne poruke, posto ih deru na tarifama.

 

zanimljivo mi je da kinezi samo svoje marke kupuju, dali zbog cijene ili podrske svojoj drzavi

 da, sigurno jer su ameri gluplji od europljana ... jeez.

13 godina
offline
iPhone XR najpopularniji smartphone 2019. godine

Nama su svi glupi, a mi smo najpametniji narod. HDZ na vlasti 20 godina, i opet će. Ali to nije bitno, bitnije je da smo većina na Androidu. A ameri su nam glupi jer koriste iPhone umjesto nekog drugog mobitela koji isto košta 1000 eura. Svašta...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2020 12:51 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
iPhone XR najpopularniji smartphone 2019. godine

Ne znam, ali pretpostavljam da ima dosta veze način na koji se kupuje telefon? Npr., većina Sj. Amerike telefone ne kupuje u slobodnoj ponudi nego od operatera, a kod nas ili drugdje u Europi? Trgovine, njuškalo i slično...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice