Iscrtavanje grafova uskoro u Windows Calculatoru

poruka: 7
|
čitano: 3.421
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iscrtavanje grafova uskoro u Windows Calculatoru".
16 godina
offline
Iscrtavanje grafova uskoro u Windows Calculatoru

Jedna od osnovnih stvari na win 10 je instaliranje starog kalkulatora.

I`m silicon-based life-form
Moj PC  
2 7 hvala 0
6 godina
offline
Re: Iscrtavanje grafova uskoro u Windows Calculato

Bez zvrede, zašto misliš da je ovo beskorisna opcija ?

Trust nobody, become the best !
15 godina
offline
Re: Iscrtavanje grafova uskoro u Windows Calculato

-zbog ovog tj internet.. dok 99% juzera treba najobičniji calc za osnovne operacije, oni koji trebaju nešto ovakvog već to koriste (ne čekaju MS..). Nevažno, tj ok, nek se nađe, ali prvo bi mogli ponuditi barem stari izgled, jer novi je nepraktičan (i sad netko može reći da je to sve isto.. da, isto je, no besmisleno da calc za 2+2 zauzme pola ekrana.. nepotrebno (odnosno, sve u duhu novih appsa koje su primarno rađene za mobilne uređaje, ne za desktop.. i tad je to besmislica na desktop osu, koji je desetljećima vodeći desktop os, ne nešto treće..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Iscrtavanje grafova uskoro u Windows Calculatoru

Da, neki prvi novi fićr bi, po logici stvari, trebao biti "novi" stari skin (jer je to najjednostavnije za uraditi, a kao što je već ihush naveo, plahta je bezz).
Opet, koliko god bilo nepotrebno, ova nova graf opcija je bar smislena, možda nebitan ali opet nekakav napredak. Ako fićr neće biti +50MB i 25% potrošnje RAMa (pre)više.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Iscrtavanje grafova uskoro u Windows Calculatoru

Ako nekoga zanima, jednostavan i dobar kalkulator.

Fora je što ima povijest računanja.

 

https://speedcrunch.org/

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Iscrtavanje grafova uskoro u Windows Calculato
Zechina kaže...

Da, neki prvi novi fićr bi, po logici stvari, trebao biti "novi" stari skin (jer je to najjednostavnije za uraditi, a kao što je već ihush naveo, plahta je bezz).
Opet, koliko god bilo nepotrebno, ova nova graf opcija je bar smislena, možda nebitan ali opet nekakav napredak. Ako fićr neće biti +50MB i 25% potrošnje RAMa (pre)više.

 -calculatori, soft koji postoji ''od st. sedmog..'' tj ima ih beskonačno/previše, online itd.. tko treba ima. Pošto većini ne treba, tj zadovoljava i onaj rudimentarni (kao i notepad..), pljuckam sad ovo revajvanje.. tj ms u naletu popravljanja nevažnog, .. a zapravo ne popravlja, nego ''kvari'', tj sve je ''plahta'', jer je namjenjeno mobačima, tabletima, devicesima i palčanom tipkanju. Besmislica na kvadrat (kako ide ta graf funkcija..) kad govorimo o desktop PCju i dominantnom deskop OSu. Jel to andorid, nokia?.. za mene ista klasa kao metro-modern UI. Pile&sisa. Pogrešan uređaj, ekran-dimenzije + način unosa. Kao npr programerska vježba, prva stvar je raditi za ''šteficu'' iz knjigovodstva, koja će unositi znamenke .. gle čuda, na numeričkoj tipkovnici, ne palčevima, i to će raditi kao daktilograf, parsto znakova u minuti. Tad je imperativ podrška upravo takvoh unosa, ne plahta s kvadratnim inčem za tipku na ekranu. Ako trebam excelicu, tad upalim spreadsheet ili pribavim calc odgovarajuće namjene, ne čekam MS jer tad dobijem ovo što radi, ali je .. plahta, fullscreen, zparavo graf ima smisla, jer je veći, ostalo je nevažno. U vrijeme, kad mobač polsikaš i dobiješ formulu (ocr+kamera).. ms se sjetio, doraditi, osim notepada, calc. wooouuu! (havjesno). :))

-koja distra nema već odavno takav calc? Što s linkom na alphu itd.. odnosno, tko je ciljana grupa, juzer ovog čuda softwareovske industrije... perica dok radi zadaću? Perica zadaću treba raditi sam, olovkom, u bilježnici, ne prepisati-precrtati gotov odgovor, jer je tad smisao učenja promašen, štefici ne treba, meni-tebi? .. mogu samo reći, vratite bar stari skin, funkcionalan, bez tog nemam ni volje paliti plahtu, izračunam na prste a graf ako ne znam kako treba nacrtati, tad mi ni ne treba.. prije da će average juzer (kao ja) :)) biti sretan ako-kad vrate stare wingamse umjesto ovog smeća koje guraju u meniju, da ih bar ne deinstaliraju svakim većim updateom..

-calc? .. oču gejmse! :)))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Re: Iscrtavanje grafova uskoro u Windows Calculato
ihush kaže...

-calc? .. oču gejmse! :)))

 ;)

 
 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2019 14:46 (Zechina).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice