Isplate li se Revolut, Wise ili Curve za plaćanje

poruka: 38
|
čitano: 17.989
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isplate li se Revolut, Wise ili Curve za plaćanje ".
8 godina
offline
Re: Isplate li se Revolut, Wise ili Curve za plaća
Mandor kaže...
Syke kaže...
HowYesN0 kaže...
Mandor kaže...

I s Revolutom imaš IBAN u Litvi ili tako nešto? Kako ćeš plaćati režije? Platit ćeš SWIFTom i obračunat će ti se naknada 50 kn ili tako nešto.

Ja sam otvorio račun u HPB da primam plaću. Nema nikakvih mjesečnih naknada. Režije platim s njega, a za sva ostala plaćanja ide s Revolutom.

 Baš nikakvih naknada nema u HPB? mjesečno održavanje, naknada za netbanking, mbanking? ništa od toga? Meni u erste mjesečno održavanje, net banking i george je po novom sve jedno i skida mi 12kn.

2kn za plaćanje računa u drugoj banci a 1kn ako je račun u drugoj.

za sepa transakciju na revolut sa kunskog računa slao eure u revolut naknada 2kn, tečaj 7,565. 35€ stiglo na revolut, erste uzeo 264,78kn + 2kn naknade.

 

Vjerojatno je otvorio Supersmart račun, on uključuje tekući i mobilno bankarstvo. Za to nema naknade no ima za transakcije, 2 kn u drugu banku po nalogu.

Da, oni to zovu Supermsmart. Ne znam za neku drugu banku u HR koja to ima bez naknada.

Da, naplaćuju dvije kune po nalogu, dok vođenje računa, mobilnu aplikaciju i žiro račun ne naplaćuju. Žiro račun se mora posebno naglasiti prilikom otvaranja. Mobilna aplikacija znači točno to, nema web aplikacije u browseru.

Ne šalješ na Revolut IBAN novce, nego koristiš Revolut kao POS. Obaviš _plaćanje_ Revolutu sa svoje kartice tekućeg gdje primaš plaću. Onda neće nijedna banka zaračunavati naknade.

 samo mobilnu aplikaciju imaš  sa supersmart? a pristup net bankingu?

6 godina
offline
Re: Isplate li se Revolut, Wise ili Curve za plaća
Što se specijalno može učiniti u internet bankarstvu? Još nikog nisam u Lidlu vidio da plaća laptopom, ali neke sam vidio da plate satom. Supersmart što nudi besplatno je i takvo preodlično. Što neke banke naplaćuju i po 15 kn mjesečno. Supersmart je odličan za ljude koji nemaju stalne prihode, a ne žele da im naknada pojede stanje na računu.
Hitrec
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.2.2022 20:47 (najdix).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isplate li se Revolut, Wise ili Curve za plaća
HowYesN0 kaže...
Mandor kaže...
Syke kaže...
HowYesN0 kaže...
Mandor kaže...

I s Revolutom imaš IBAN u Litvi ili tako nešto? Kako ćeš plaćati režije? Platit ćeš SWIFTom i obračunat će ti se naknada 50 kn ili tako nešto.

Ja sam otvorio račun u HPB da primam plaću. Nema nikakvih mjesečnih naknada. Režije platim s njega, a za sva ostala plaćanja ide s Revolutom.

 Baš nikakvih naknada nema u HPB? mjesečno održavanje, naknada za netbanking, mbanking? ništa od toga? Meni u erste mjesečno održavanje, net banking i george je po novom sve jedno i skida mi 12kn.

2kn za plaćanje računa u drugoj banci a 1kn ako je račun u drugoj.

za sepa transakciju na revolut sa kunskog računa slao eure u revolut naknada 2kn, tečaj 7,565. 35€ stiglo na revolut, erste uzeo 264,78kn + 2kn naknade.

 

Vjerojatno je otvorio Supersmart račun, on uključuje tekući i mobilno bankarstvo. Za to nema naknade no ima za transakcije, 2 kn u drugu banku po nalogu.

Da, oni to zovu Supermsmart. Ne znam za neku drugu banku u HR koja to ima bez naknada.

Da, naplaćuju dvije kune po nalogu, dok vođenje računa, mobilnu aplikaciju i žiro račun ne naplaćuju. Žiro račun se mora posebno naglasiti prilikom otvaranja. Mobilna aplikacija znači točno to, nema web aplikacije u browseru.

Ne šalješ na Revolut IBAN novce, nego koristiš Revolut kao POS. Obaviš _plaćanje_ Revolutu sa svoje kartice tekućeg gdje primaš plaću. Onda neće nijedna banka zaračunavati naknade.

 samo mobilnu aplikaciju imaš  sa supersmart? a pristup net bankingu?

 Točno kako sam napisao i što si podebljao.

10 godina
offline
Re: Isplate li se Revolut, Wise ili Curve za plaća
HowYesN0 kaže...
Mandor kaže...
Syke kaže...
HowYesN0 kaže...
Mandor kaže...

I s Revolutom imaš IBAN u Litvi ili tako nešto? Kako ćeš plaćati režije? Platit ćeš SWIFTom i obračunat će ti se naknada 50 kn ili tako nešto.

Ja sam otvorio račun u HPB da primam plaću. Nema nikakvih mjesečnih naknada. Režije platim s njega, a za sva ostala plaćanja ide s Revolutom.

 Baš nikakvih naknada nema u HPB? mjesečno održavanje, naknada za netbanking, mbanking? ništa od toga? Meni u erste mjesečno održavanje, net banking i george je po novom sve jedno i skida mi 12kn.

2kn za plaćanje računa u drugoj banci a 1kn ako je račun u drugoj.

za sepa transakciju na revolut sa kunskog računa slao eure u revolut naknada 2kn, tečaj 7,565. 35€ stiglo na revolut, erste uzeo 264,78kn + 2kn naknade.

 

Vjerojatno je otvorio Supersmart račun, on uključuje tekući i mobilno bankarstvo. Za to nema naknade no ima za transakcije, 2 kn u drugu banku po nalogu.

Da, oni to zovu Supermsmart. Ne znam za neku drugu banku u HR koja to ima bez naknada.

Da, naplaćuju dvije kune po nalogu, dok vođenje računa, mobilnu aplikaciju i žiro račun ne naplaćuju. Žiro račun se mora posebno naglasiti prilikom otvaranja. Mobilna aplikacija znači točno to, nema web aplikacije u browseru.

Ne šalješ na Revolut IBAN novce, nego koristiš Revolut kao POS. Obaviš _plaćanje_ Revolutu sa svoje kartice tekućeg gdje primaš plaću. Onda neće nijedna banka zaračunavati naknade.

 samo mobilnu aplikaciju imaš  sa supersmart? a pristup net bankingu?

 

Nema web samo mobile. https://www.hpb.hr/hr/supersmart-hpb-racun/466

6 godina
offline
Isplate li se Revolut, Wise ili Curve za plaćanje

Pozdrav,

zna li itko ikakvu alternativu za Curve, da mogu na jednu aplikaciju staviti svoje druge debitne/kreditne kartice? Ili je stvarno moguće da Revolut ima hrpu alternativa a Curve niti jednu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Isplate li se Revolut, Wise ili Curve za plaća
Mandor kaže...

I s Revolutom imaš IBAN u Litvi ili tako nešto? Kako ćeš plaćati režije? Platit ćeš SWIFTom i obračunat će ti se naknada 50 kn ili tako nešto.

Ja sam otvorio račun u HPB da primam plaću. Nema nikakvih mjesečnih naknada. Režije platim s njega, a za sva ostala plaćanja ide s Revolutom.

 Režije možeš plaćati i aircashom. 0 naknada. Uplatis karticom na aircash racun.

Kill or be killed!
9 godina
offline
Re: Isplate li se Revolut, Wise ili Curve za plaća
janiq kaže...

 Režije možeš plaćati i aircashom. 0 naknada. Uplatis karticom na aircash racun.

 Naknada je 0 samo u promo razdoblju. Koje ima ograničeno trajanje. Što je i, ruku na srce, očekivano.

13 godina
offline
Isplate li se Revolut, Wise ili Curve za plaćanje

Ima li netko Wise VISA kartice? Ja imam 2 i na bankomatu kad prislonim, piše da ne podržava tu karticu/banku, a bojim se piknut unutra da mi ju ne pogutne.

El netko radio aktivaciju preko bankomata?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice