Ispod geekove božićne jelke

poruka: 7
|
čitano: 1.984
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ispod geekove božićne jelke".
5 godina
online
Ispod geekove božićne jelke

Ne znaš što bi poklonio za Božić? Bug ima super ideju: pa pokloni TV od 19 tisuća kuna, debilu, kako se toga nisi sam sjetio

 

Možeš dati i 150 kn za miš ili 1200 kn za vagu, to su dobre cijene za tu vrstu uređaja

 
25 1 hvala 2
15 godina
offline
Ispod geekove božićne jelke

kako to da tesla nije upao u odabir? za samo nekoliko stotina tisuća obradovat ćete punicu, supruzu, šukunbabu, služavku, čistača bazena, svojeg stilista i njegovog dečka, tajnicu/ljubavnicu ili stranačkog kolegu. sve geek do geekuše. ako ne slave katoličke blagdane, eto oveće uštede! (ne) naručite još sutra! komplet pametnih nožova (u prtljažniku) se podrazumijeva. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Ispod geekove božićne jelke

 

...TMAX5 ostvaruje moćno duboke basove i oštar ritam...
...Emberton je kompaktni prijenosni zvučnik s glasnim i životnim zvukom...

 

citas li ovo Davor Sustic -u? :-) 

 

malo me strecnulo pa sam skoro umro i prevrnuo se nekoliko puta, pogledah tagove - dobro je:

 

jest da pise mile, al pise i promo... ;-)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Ispod geekove božićne jelke

"Nokia X10 vrhunski je uređaj ..." "Stražnja četverostruka kamera sa ZEISS optikom razlučivosti 48 MP zadovoljit će i najzahtjevnije korisnike."

 

Sramota je da tako varate čitatelje. To samo neznalica može kupiti za 2700 kn. Što niste preporučili Samsung Galaxy a52s koji je neusporedivo bolji uređaj za manje para? Bolje je čitateljima da odu na Index tražiti savjete o tehnici.

BUG stvarno postaje tuga i žalost. Jedino što vam valja su Raos i Berecki.

 
4 0 hvala 0
5 godina
online
Re: Ispod geekove božićne jelke
jdv kaže...

"Nokia X10 vrhunski je uređaj ..." "Stražnja četverostruka kamera sa ZEISS optikom razlučivosti 48 MP zadovoljit će i najzahtjevnije korisnike."

 

Sramota je da tako varate čitatelje. To samo neznalica može kupiti za 2700 kn. Što niste preporučili Samsung Galaxy a52s koji je neusporedivo bolji uređaj za manje para? Bolje je čitateljima da odu na Index tražiti savjete o tehnici.

BUG stvarno postaje tuga i žalost. Jedino što vam valja su Raos i Berecki.

 Htio si reći: Bug stvarno postaje tuga i Buga

10 godina
offline
Ispod geekove božićne jelke

Skužili su da su se zeznuli što su ispod sponzoriranog članka ostavili komentare pa su ih maknuli.

 

A neistinite tvrdnje su naravno ostavili u članku. Ajmo zaje čitatelje za par kuna od sponzora 

 

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Ispod geekove božićne jelke

Kako je krenulo tesko da ce biti i za bozicnu jelku... .

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice