Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

poruka: 184
|
čitano: 38.729
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma".
15 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
red_bull kaže...

Di je sad onaj Atj lučko lik ili kak već? volio bih procitat objašnjenje jednog fanboya u kojem se opravdava ovakva cijena...

 

Vjerojatno još računa koliko će zapravo "uštediti" kupnjom ovog najskupljeg modela od 14 i pol milje. Javit će se kad završi računicu.

16 godina
odjavljen
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Prvi mobiteli su bili i skuplji

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

U Apple cijenu neću ulaziti, svaki proizvod ima svojeg kupca. Uvijek. Nešto košta točno onoliko za koliko se može prodati. Da su ljudi spremni dati 10k € za jedan iPhone on bi koštao 10k €. A na kraju dana, ako već kupuješ mobitel od soma € kupuješ za keš. Postoji Amazon, postoji put u USA ili ako ništa skokne se do Graza po jedan za 1000€ jer je na luksuz kod nas bolesna marža. Hoće li biti ljudi koji će ovdje dati 10k kn i više? Hoće i to je ok. Ako su sretni tko sam ja da sudim? Ne troše moju lovu..

He who is brave is free.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 22:28 (Dwyane Wade).
 
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
4mal kaže...

ovo nisu istine nv je mala beba

 Zasad! Cekaj dok se oni raspistolje, ajd, bar cemo imat, kak ekipa veli ovdje jos jedan "statusni simbol" al u kucistu, uz naravno epl na stolu..

Di ces bolje, kupis 2080ti i ovaj najskuplji ajfon i eto nas na 25tkn..

 

A kaj ces, jednom se zivi

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 22:33 (zvonac).
14 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
red_bull kaže...

Di je sad onaj Atj lučko lik ili kak već? volio bih procitat objašnjenje jednog fanboya u kojem se opravdava ovakva cijena...

 Zašto bi trebao opravdavati cijene domaćih lopovskih firmi?

PSN - darklydexter
13 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

https://www.macrumors.com/2018/09/20/iphone-xs-apple-watch-launch-day-lines/?utm_source=osx&utm_medium=push&utm_campaign=front

redovi su se formirali ... :D

x sam platio 2500 kn, tako nešto bih dao i za xs ali preskočit će se generacija ili dvije.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Kad novcem ne možeš kupit pamet i karakter, kupiš ono šta možeš, sve je to danas jedno te isto.

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Mislim, ja neznam tko normalan ima pretplatu opcenito za mobitele....

 

 

nakon toga ne pada mi na pamet kupovati telefon na pretplatu vec dobrih cca 10 godina, a danas kad smo u EU, pa koji je problem uzeti bilo šta u nekoj drugoj državi ako bas zelis nesto.

Iako i dalje mislim da dati vise od 2-3k za smartphone graniči sa ludosti, hbga

 
0 3 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Ja tu ispriku ne prihvaćam. Digao sam namjenski kredit (?!?!?!) za 2 komada (vjerujući vama) i želim da mi nadoknadite razliku...

 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
ha, ha, samo sam cekal da se javite svi vi droidasi sa posprdnim komentarima glede ovih cijena. Moj vam je odgovor- gledajte svoj posel a ne uvijek virite u tudje dvoriste gdje je “trava zelenija”...
Uozbiljite se i pocnite razmisljati kak da vise ili puunno vise zaradite pa da si mozete kupiti i ajfon za 15tkn, ili nekaj drugo kaj kosta 500tkn ili slicno. Tak ekipa na zapadu razmislja, kaj njih briga kolko kosta ajfon-ak ga zele/trebaju, jednostavno si ga KUPE- jer mogu, jer razmisljaju i RADE na tome da imaju i za najskuplji ajfon, ak ih to rajca. Vecina vas ovdje to ne zna/ne moze (a mnogi bi htjeli), i to je “simple as that”.
Drago mi je zbog svih vas jer ce sad copy/paste kinezi jos poskupit a vi cete morat otkidat od cigareta, kava i sl. da skupite 3500-4000 hrk za kupnju naj-uber-supa-dupa kineza.
Dug zivot vam zelim i puno srece kod kupnje vaseg novog droida!!!
 
8 20 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
kekecrekec kaže...
ha, ha, samo sam cekal da se javite svi vi droidasi sa posprdnim komentarima glede ovih cijena. Moj vam je odgovor- gledajte svoj posel a ne uvijek virite u tudje dvoriste gdje je “trava zelenija”...
Uozbiljite se i pocnite razmisljati kak da vise ili puunno vise zaradite pa da si mozete kupiti i ajfon za 15tkn, ili nekaj drugo kaj kosta 500tkn ili slicno. Tak ekipa na zapadu razmislja, kaj njih briga kolko kosta ajfon-ak ga zele/trebaju, jednostavno si ga KUPE- jer mogu, jer razmisljaju i RADE na tome da imaju i za najskuplji ajfon, ak ih to rajca. Vecina vas ovdje to ne zna/ne moze (a mnogi bi htjeli), i to je “simple as that”.
Drago mi je zbog svih vas jer ce sad copy/paste kinezi jos poskupit a vi cete morat otkidat od cigareta, kava i sl. da skupite 3500-4000 hrk za kupnju naj-uber-supa-dupa kineza.
Dug zivot vam zelim i puno srece kod kupnje vaseg novog droida!!!

nemoj tolko pretjerivati, moraš polako jednu glupost napisat i onda stvoriš neku raspravu, a ovako ljudi odma skuže da trolaš i neće te nitko izvrijeđati kak spada

15 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
red_bull kaže...

Di je sad onaj Atj lučko lik ili kak već? volio bih procitat objašnjenje jednog fanboya u kojem se opravdava ovakva cijena...

 jedno je sigurno: u odnosu na prijašnje ajfone, epl je donio bitna poboljšanja u prodajnoj cijeni a ima još prostora. drugo je nesigurno: računa koliko još imigranata mora izmlatiti i dežurati u vukomercu da uplati prvu ratu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 5:40 (Ajar).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X

ha, ha, samo sam cekal da se javite svi vi droidasi sa posprdnim komentarima glede ovih cijena. Moj vam je odgovor- gledajte svoj posel a ne uvijek virite u tudje dvoriste gdje je “trava zelenija”...
Uozbiljite se i pocnite razmisljati kak da vise ili puunno vise zaradite pa da si mozete kupiti i ajfon za 15tkn, ili nekaj drugo kaj kosta 500tkn ili slicno. Tak ekipa na zapadu razmislja, kaj njih briga kolko kosta ajfon-ak ga zele/trebaju, jednostavno si ga KUPE- jer mogu, jer razmisljaju i RADE na tome da imaju i za najskuplji ajfon, ak ih to rajca. Vecina vas ovdje to ne zna/ne moze (a mnogi bi htjeli), i to je “simple as that”.
Drago mi je zbog svih vas jer ce sad copy/paste kinezi jos poskupit a vi cete morat otkidat od cigareta, kava i sl. da skupite 3500-4000 hrk za kupnju naj-uber-supa-dupa kineza.
Dug zivot vam zelim i puno srece kod kupnje vaseg novog droida!!!

 

 

Svaka cast neka si im napisao. Evo da znas da nisi sam. Telefon jeste preskup ali iOS ostaje iOS bez premca broj 1 OS.

Eto im android-e i sve googleve besplatne spijunske servise, neka znaju gdje i kada i koliko dugo kake... 

 

 

One more thing
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 6:20 (ninoid).
16 godina
odjavljen
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

I ja kažem da nije preskup i da bi trebao biti i skuplji, jabučari to zaslužuju 

Moj PC  
22 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
kekecrekec kaže...
ha, ha, samo sam cekal da se javite svi vi droidasi sa posprdnim komentarima glede ovih cijena. Moj vam je odgovor- gledajte svoj posel a ne uvijek virite u tudje dvoriste gdje je “trava zelenija”...
Uozbiljite se i pocnite razmisljati kak da vise ili puunno vise zaradite pa da si mozete kupiti i ajfon za 15tkn, ili nekaj drugo kaj kosta 500tkn ili slicno. Tak ekipa na zapadu razmislja, kaj njih briga kolko kosta ajfon-ak ga zele/trebaju, jednostavno si ga KUPE- jer mogu, jer razmisljaju i RADE na tome da imaju i za najskuplji ajfon, ak ih to rajca. Vecina vas ovdje to ne zna/ne moze (a mnogi bi htjeli), i to je “simple as that”.
Drago mi je zbog svih vas jer ce sad copy/paste kinezi jos poskupit a vi cete morat otkidat od cigareta, kava i sl. da skupite 3500-4000 hrk za kupnju naj-uber-supa-dupa kineza.
Dug zivot vam zelim i puno srece kod kupnje vaseg novog droida!!!

 

Moj komentar nije posprdan, već približno stvaran jer su neki stvarno prodavali neki svoj organ da bi kupili iphone a ništa posebno nema od konkurencije da bi toliko platio.

 

Ali slažem se sa gore navedenim komentarom u kojem je spomenuto da svaka roba ima svojeg kupca, ako ljudi kupuju bmw umjesto Forda ili nekog povoljnijeg auta zašto nebi kupili bmw koji u paketu ima manje za više novaca.

 

Ja bi se složio sa tobom da bi trebalo dignuti cijenu, neka košta barem 20 000 ili više. Prodavao se bude i dalje ko vruče kifle ali se bude smanjilo broj kupaca ionako iphone je više za bogataše a ne za prosječne korisnike.

 

I da  imam više para svejedno ga nebi kupio jer mi android daje više slobode i biram ono sto mi pase tj postoji konkurencija.

 

 

 

8 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
ninoid kaže...
  Telefon jeste preskup ali iOS ostaje iOS bez premca broj 1 OS.

Eto im android-e i sve googleve besplatne spijunske servise, neka znaju gdje i kada i koliko dugo kake... 

 

 

 tu ste jako u prednosti,  samo pare na sunce :)

 

Molim te kupuj orginalne punjače jer bi neorginalni mogli spržiti skupu igračku koja se zvaše iPhone.

Nadam se da nisi prodao orginalni dognel sa lingtning na 3.5 jer više ne dolazi u paketu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 7:02 (T700).
14 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Hm, kako je jedan kolega napisao, sad se bojim da ce i jeftini kinezi ostati proslost.... da nebi i oni digli cijene ovh pocetnih smartphone, kad vide da mogu

 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
GSP kaže...
Mary Sue kaže...

Statusni simboli moraju biti skupi. Kad bi bili jeftini, ne bi bili statusni simboli.

 

Ja mislio da je npr Mercedes S klasa od 150 000 eura statusni simbol a ne ovo plasticno govno...ispravi me ako grijesim,hvala

 Na brdovitom Balkanu je i iPhone statusni simbol, zato jer smo jad i čemer.

Trust me, I'm a Jedi!
11 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
bus kaže...

Hm, kako je jedan kolega napisao, sad se bojim da ce i jeftini kinezi ostati proslost.... da nebi i oni digli cijene ovh pocetnih smartphone, kad vide da mogu

nece se to desiti, jer na android trzistu postoji konkurencija, dok na iOS toga nema

 

isto tako India i Kina su najvece trziste Android uredaja, pogotovo kineskih robnih marki, i uredaji ce biti sve jeftinij i sve bolji, vec za 2999kn kupis flagship SoC 845 mobitel i to u HR, da ne spominjem da je vani jos i jeftinije

 

6 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Nema to veze koliko zaradujes, 14k kuna za mobitel je previse, isto ko sta je 100k eura za auto previse. Laptop mogu razumjet ako ti koristi za posao, inace bacanje novaca. Ocito neki ne cijene zaradeni novac. Mob za 4 godine ne vrijedi nista, auto za 4 godine gubi pola vrijednosti, moras bit operiran u glavu da kupujes novi. Al dobro svako ima svoje guste. Baš me zanima da iphone kosta kao 3 prosjecne americke place, koliko ljudi bi ga imalo u americi

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 8:19 (njuznjuz).
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Ako si Hrvat u HR i das 12-14k za ovaj telefon onda jednostavno nemas samopostovanja.

 

Cisto reda radi, u Americi je oko 1249$. Odnosno oko 7900 kn. A prosjecna mj. placa oko 24000 kn.

 

Pa sad ti opravdaj da ako sa 8500 kn mj. kupis ovaj telefon  ....ili bilo koji slicnog cjenovnog ranga (ne znam koliko je Note 9, ne pratim hrv cijene)

 
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Da, s tim da je prosjecna placa u RH znatno niza od ove koju si naveo. A tek kad pogledas medijan placa...

Meni je drago da su cijenu postavili na ove razine, sad barem znam da nikad necu imati iPhone jer su mi se u zadnje dvije generacije cak i poceli svidjati s obzirom koliko su uhvatili korak s ostalima.

U svakom slucaju to je sada zbilja statusni simbol, jedino je upitno kojeg i kakvog statusa.
9 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Mitch kaže...

Ako si Hrvat u HR i das 12-14k za ovaj telefon onda jednostavno nemas samopostovanja.

 

 

ma nije istina.. to jednostavno moras kupit jer je to uredaj s kojim mozes vise nego s nekim drugim.. ohh wait.. ustvari mozes manje nego sa 3x jefitnijim..

ali nema veze, zato ga mozes staviti na stol i gledati u njega cijeli dan.. bozanstvo prekrasno.. mozes mu se moliti i donositi darove... oh wait.. to inace i moras... dok kupis sve adaptere i platis sve osnovne aplikacije koje su free kod drugih.. 

ali nema veze jednostavno ga moras kupiti.. ne razumijete vi to u amerki..

16 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Apple već 8-9 godina nije predstavio ništa inovativno i vrijedno novaca, stvarno imaju obraza...

 

Imao sam iPhone 4 i bio sam prezadovoljan (5 godina sam ga koristio), mislim da će to ostati jedini iphone u mom životu.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Mary Sue kaže...

Statusni simboli moraju biti skupi. Kad bi bili jeftini, ne bi bili statusni simboli.

 Cuj statusni simbol...hahahhaa...pa svaka susa ga nosa kod nas.

Kako dodju do njeg ne znam i ne zanima me.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
T700 kaže...
ninoid kaže...
  Telefon jeste preskup ali iOS ostaje iOS bez premca broj 1 OS.

Eto im android-e i sve googleve besplatne spijunske servise, neka znaju gdje i kada i koliko dugo kake... 

 

 

 tu ste jako u prednosti,  samo pare na sunce :)

 

Molim te kupuj orginalne punjače jer bi neorginalni mogli spržiti skupu igračku koja se zvaše iPhone.

Nadam se da nisi prodao orginalni dognel sa lingtning na 3.5 jer više ne dolazi u paketu.

 

 

 

 

Razgovarajmo o softverima, fluidnosti, intutivnosti, UI paternima....

One more thing
16 godina
odjavljen
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
ninoid kaže...
Razgovarajmo o softverima, fluidnosti, intutivnosti, UI paternima....

 Nema potrebe, to je najbolji uređaj na svijetu i u galaksiji i red je da ga platite, iduću generaciju još i više jer bu još bolji. Ne vidim nikakv problem, svakom njegovo 

13 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Da vas vidim dušice brižne, koliko na kraju stoji iPXs Max sa 256GB interne memorije ???? 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 6 hvala 0
14 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Tak je, kome je potreba nek si kupi, a ovima kaj ga kupuju samo zato da bi dobili status u društvu (zapravo dobivaju samo status u svojoj glavi) treba naplatiti duplo jer će onda biti još sretniji i imati osjećaj da su još bliže vrhu piramide društva.

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
ATJLučko kaže...

Da vas vidim dušice brižne, koliko na kraju stoji iPXs Max sa 256GB interne memorije ???? 

36 rata,mobitel...nisi ti dobar,a cijena dzaba,nema sta.

taman 3 modela izadju dok ti taj otplatis.

Origin_Steam: hrka11
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice