Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

poruka: 184
|
čitano: 38.983
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma".
14 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X

@lucko

 

ok,
respect na mirnom tonu

 

to each hi own

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2018 23:38 (kristofor).
12 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Ali nitko od vas nije skužija u stvari riječ GADGET 

 

To je nešto što svi moraju imati, netko ima onaj pravi, a svi ostali su fejk sa pazara 

 

ali GADGET MORATE IMATI i TOČKA !!!

 

I Da, moj GADGET je BOLJI od tvoga, jer imam galaxy note 8, koji je trenutno 3 godine napredniji od najnovijeg apple GADGETA i jeftiniji naravno 

 

Za nekoliko godina će apple otkriti touch screen, yogu, flip i stylus haha...

 

ATJ ako si zaista njihov pripadnik onda me i ne čudi tolika pripadnost uniformi, glupi ko stup i nabrijavanje prije utakmica u stilu poljskih ili ruskih UFC huligana, ono niko nam ništa ne može !

 

 

 

 

Moj PC  
2 1 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Nakon čitanja komentara ovdje. Nema ništa, pala je odluka.

Dopizdilo mi je biti seronjom. Raskidam životno osiguranje od 200 000 kuna i kupujem za gotovinu najskuplju verziju.

Ništa ispod toga me ne zadovoljava, jer ispadne da popijem jedno pivo previše. Kavu ionako ne pijem.

Taman će mi nakon raskida ugovora ostati i za slijedeći iPhone 40 000 kuna za koji očekujem da će prepoznati kako se osjećam i prema tome se i ponašati.

Zahvaljujem svima koji su mi pomogli u ovoj odluci...

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Rasprava oko ajfona je postala "kaj vas boli *urac kaj radim svojim parama", do "imam primanja i boli me *urac za vas jalne siromahe".
Kaj iphone nudi za 10000+ kuna u odnosu na konkurente? (osim vecih sansi za okrenut neku droljicu)
Zakaj hd ekran verzija kosta 850 eura u 2018. godini?
Zasto u ovoj vuko*ebini svi furaju ajfon dok istovremeno zicaju za poziv jer nemaju za bon?
Zasto korisnici ajfona kukaju da im je maskica za 89kn preskupa, punjac za 150 preskup, samo kabel 90kn preskup dok je sam uredjaj preplacen 3 puta?

Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Mi koji ne pijemo kavu.... alkohol... cigarete ne pušimo...kako da kupimo ovo čudo...čega da se odreknem....kad živim život bez poroka
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Jeftnije prođeš ako u kamatara posudiš pa kupiš kešom, nego kad potpišeš ugovor sa t-hitlerom i ostalim.
5 godina
protjeran
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
HCMAA kaže...
Mi koji ne pijemo kavu.... alkohol... cigarete ne pušimo...kako da kupimo ovo čudo...čega da se odreknem....kad živim život bez poroka

Jesi ti siguran da 'živiš život' ?

 

13 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
zzz kaže...
Jeftnije prođeš ako u kamatara posudiš pa kupiš kešom, nego kad potpišeš ugovor sa t-hitlerom i ostalim.

Može nekakva elaboracija ovakve tvrdnje i demonstracija računice kolega ?!?! 

Kada uzmem za karikiram 300.00 kuna ratu plus tarifu nema nikakve kamate, dok kod kamatara !!!!! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X

Mjesečna rata puta 24 = X

X usporedi sa najnižom cijenom za keš ,na nabava.net

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2018 22:02 (zzz).
13 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
zzz kaže...

Mjesečna rata X 24 = X

X usporedi sa najnižom cijenom za keš ,na nabava.net

Sa kojim od ova dva X?!?! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X

Novi ifon zna odgovor.

kradem mine iz minskog polja
15 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
ATJLučko kaže...
zzz kaže...

Mjesečna rata X 24 = X

X usporedi sa najnižom cijenom za keš ,na nabava.net

Sa kojim od ova dva X?!?! 

 Ma sa kojim god hočeš 😎

13 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
dery kaže...

Novi ifon zna odgovor.

Kolega, vi ste se nešto jako zbunili 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
zzz kaže...

Mjesečna rata X 24 = X

X usporedi sa najnižom cijenom za keš ,na nabava.net

Jedino je rješenje da je X=0.  Kupujem po toj cijeni odmah dva, možda i tri.

PSN - darklydexter
15 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X

 izvinite nisam vas prepoznao

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 12:37 (dery).
Moj PC  
2 2 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
ATJLučko kaže...

Nakon što sam uz dokaz oborio tvrdnju koliko će koštati novi iPXs, vi samo laprdate i vrijeđate! 

Nisi ti ni uz kakav dokaz ništa oborio. Cijena iPhone-a XS Max 256 GB je 11.260,00 kn u T-Comu, što je cca 10% jeftinije nego direktno u dućanu, što zapravo predstavlja određenu vrstu popusta za vjernost. Cijena kod ovlaštenog partnera je referentna cijena (a ujedno i jedina poznata prilikom pisanja članka), tako da nitko ništa ne laprda osim tebe.

 

Cijena koju si ti izložio se odnosi na dodatni popust za ugovornu obvezu, a u slučaju raskida ugovora si dužan platiti iznos ostvarenog popusta. Za odbiti taj popust si se svjesno odlučio žrtvovati jedan vid slobode i obvezati se ugovorom. Isto tako ja mogu napisati da je cijena mog Xiaomia 0 kn jer ga za toliko može dobiti sponzoruša koja da guze svom sponzoru, kao što si ti dao T-comu (svoju slobodu, ne guzu, da ne bude zabune).

 

ITman kaže...

Sve to stoji, ali ti ne možeš nekome zabranit da se zadužuje i kupuje iPhone...

U normalnoj državi možeš i to, nakon što je jednom već pokazao da nije sposoban vodi računa o vlastitim financijama, pa kad se dio duga otpiše, a za ostatak dogovoren plan otplate, dužnik ima ograničenu mogućnost raspolaganja svojim primanjima i ne može sklopiti više takav ugovor bez suglasnosti osobe koju je za to sud zadužio sve dok ne otplati svoje dugove, odnosno dokaže da je sposoban voditi svoje financije.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 18:10 (MrBlc).
13 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
MrBlc kaže...
ATJLučko kaže...

Nakon što sam uz dokaz oborio tvrdnju koliko će koštati novi iPXs, vi samo laprdate i vrijeđate! 

Nisi ti ni uz kakav dokaz ništa oborio. Cijena iPhone-a XS Max 256 GB je 11.260,00 kn u T-Comu, što je cca 10% jeftinije nego direktno u dućanu, što zapravo predstavlja određenu vrstu popusta za vjernost. Cijena kod ovlaštenog partnera je referentna cijena (a ujedno i jedina poznata prilikom pisanja članka), tako da nitko ništa ne laprda osim tebe.

 

Cijena koju si ti izložio se odnosi na dodatni popust za ugovornu obvezu, a u slučaju raskida ugovora si dužan platiti iznos ostvarenog popusta. Za odbiti taj popust si se svjesno odlučio žrtvovati jedan vid slobode i obvezati se ugovorom. Isto tako ja mogu napisati da je cijena mog Xiaomia 0 kn jer ga za toliko može dobiti sponzoruša koja da guze svom sponzoru, kao što si ti dao T-comu (svoju slobodu, ne guzu, da ne bude zabune).

 

ITman kaže...

Sve to stoji, ali ti ne možeš nekome zabranit da se zadužuje i kupuje iPhone...

U normalnoj državi možeš i to, nakon što je jednom već pokazao da nije sposoban vodi računa o vlastitim financijama, pa kad se dio duga otpiše, a za ostatak dogovoren plan otplate, dužnik ima ograničenu mogućnost raspolaganja svojim primanjima i ne može sklopiti više takav ugovor bez suglasnosti osobe koju je za to sud zadužio sve dok ne otplati svoje dugove, odnosno dokaže da je sposoban voditi svoje financije.

Ad odgovor meni;

utvaram si da ste kolega shvatili POANTU koju sam kanio naznačiti, a to je da se NE MORA odmah uzeti kod lihvara koji pumpaju cijenu.

Iskreno, zaboli me kita za kita i za referentnu cijenu, jer je meni referentnije ono što ću i kako "ja odigrati", a ne tamo neki ovlašteni part.

Tako normalno je da postoji ugovorna obaveza, koja je 24 mjeseca po tarifi i 36 na gadget, ali opet, 36 mjeseci plaćati karikiram 448.00 kuna meni je win win opcija, a to je jedino bitno i važno osobno meni.  

 

Ad odgovor kolegi; 

brkate pojmove kolega, kredita i pretplate sa otplatom gadgeta! 

Kredit je kada karticom uzmeš nešto, iPhone Xs Max recimo na 12 rata, a tebe strefi nevolja i nakon četri mjeseca ostaneš bez primanja, a onda je frka nažalost, a rata je poveća!  

Ako nisi čist kod banke, nećeš moći uzeti mob. 

Ako netko, ja karikiram, uzmem na produljenje pretplate, sve funkcionira puno lakše i istina tri puta dulje, ali je jedini problem, plaćaš li račune redovito. 

Čini mi se da pozitivan predznak je i u kojoj tarifi imaš pretplatu, da ne spominjemo ako još imaš i ostatak opreme kod jednog operatera! 

ATJ Lučko
15 godina
odjavljen
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
ATJLučko kaže...

utvaram si da ste kolega shvatili POANTU koju sam kanio naznačiti, a to je da se NE MORA odmah uzeti kod lihvara koji pumpaju cijenu.

Iskreno, zaboli me kita za kita i za referentnu cijenu, jer je meni referentnije ono što ću i kako "ja odigrati", a ne tamo neki ovlašteni part.

Tako normalno je da postoji ugovorna obaveza, koja je 24 mjeseca po tarifi i 36 na gadget, ali opet, 36 mjeseci plaćati karikiram 448.00 kuna meni je win win opcija, a to je jedino bitno i važno osobno meni.  

Utvaram si da kolega niste shvatili POANTU koju sam kanio naznačiti. Razlika između "napumpane lihvarske cijene" i one u T-comu je samo 10%. Istina, na 2 soma eura, apsolutni iznos nije mali, ali to je i dalje razlika od samo 10%.

U T-coma postoji samo jedna cijena, sve ostalo su popusti i pogodnosti za koje nešto moraš dati. Čim nešto moraš dati za uzvrat, znači da to nisi dobio, već platio, a onda cijena s takvim popustom nije cijena uređaja. Dakle, tvoja tvrdnja NE STOJI, a druge optužuješ da laprdaju.

To što je TEBI nešto prihvatljivo je subjektivna stvar koja ne govori apsolutno ništa o cijeni uređaja. Ako je sponzoruši prihvatljivo dati guze za novi mobitel ili krstarenje na jahti, to je njoj prihvatljivo i ne znači da je krstarenje besplatno.

 

ATJLučko kaže...

brkate pojmove kolega, kredita i pretplate sa otplatom gadgeta! 

Kredit je kada karticom uzmeš nešto, iPhone Xs Max recimo na 12 rata, a tebe strefi nevolja i nakon četri mjeseca ostaneš bez primanja, a onda je frka nažalost, a rata je poveća!  

Ako nisi čist kod banke, nećeš moći uzeti mob. 

Ako netko, ja karikiram, uzmem na produljenje pretplate, sve funkcionira puno lakše i istina tri puta dulje, ali je jedini problem, plaćaš li račune redovito. 

Čini mi se da pozitivan predznak je i u kojoj tarifi imaš pretplatu, da ne spominjemo ako još imaš i ostatak opreme kod jednog operatera! 

Ništa ja ne brkam. Kolega se vezao na post kolegice koja je govorila upravo o situaciji u kojoj ljudi uzimaju pretplatu koju ne mogu plaćati, pa im operater blokira račun, pa onda država tom operateru daje porezne olakšice ako otpiše dug korisniku, čime zapravo svi porezni obveznici preuzimaju teret te mjere.

U uređenim državama zbog dugova koje ne možeš otplatiti ide u osobni bankrot nakon kojeg nemaš punu poslovnu slobodu dok ne otplatiš dugove.

 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
9 godina
neaktivan
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Sad se ispricajte sto teme vezane uz ostali hardver i softwer kasne po nekoliko dana. 

Nije neka velika vijest gtx novi odgodena isporuka.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
HCMAA kaže...
Mi koji ne pijemo kavu.... alkohol... cigarete ne pušimo...kako da kupimo ovo čudo...čega da se odreknem....kad živim život bez poroka

 

A koliko bubrega nosaš okolo?

15 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Kolega AtjLucko. jedno pitanje za vas:

Koja je najviša cijena za iphone koju mislite dati u buducnosti za neku novu verziju uredaja? Hvala... 

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
red_bull kaže...

Kolega AtjLucko. jedno pitanje za vas:

Koja je najviša cijena za iphone koju mislite dati u buducnosti za neku novu verziju uredaja? Hvala... 

 Smjesno je to postalo kaj se brani vise nego drzavu.

Jos je na iphone6 pa misljenje neko nije ni vazno. Vise se moze pogledati kao trolanje. Ekipa pocnite biti objeltivni. Da taj iphone ili bilokoji drugi mobitel,drzava,auto,majstori rade za vas ne vi za njih. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
disk c kaže...

Steve Jobs je u jednom trenutku pokrenuo projekt Applovog televizora jer je razumio da će se iPhone prije ili kasnije ispuhati

 Jobs da je ostao živ kompanija bi vjerovatno išla drugim putem, dali treba napomenuti da je apple skoro otišao u bankrot zbog toga što su stajali u mjestu, kasnije je jobs spasio apple i lansirao ga u status kakav ima danas, on za razliku od ovih danas je zbilja bio inovator

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 21:55 (1van-HR).
13 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
red_bull kaže...

Kolega AtjLucko. jedno pitanje za vas:

Koja je najviša cijena za iphone koju mislite dati u buducnosti za neku novu verziju uredaja? Hvala... 

Kolega, kud se u ukusima ne raspravlja, preko uzimam najbolje što mogu za svoje novce, živi se jedan život i uživa se 

Koja je najviša cijena, je relativno sada kazati, obzirom sam trenutno na iP6 Plus starom 63 dana od potpunih četri godine, uzet je 06 prosinca 2014 godine! 

Utvaram si da ću i slijedjeći mob imati četri godine, a po mojoj procjeni, tada bi iPhone XX od 2TB memorije mogao koštati oko 1599.99$, a tko zna koliko će velika biti tada moja mirovina?! 

Ukoliko bude otprilike takva situacija, ne vidim razloga da opet ne uzmem još jedan  gadget, ipak će to biti 2020 godina, taman oko Svjetskog nogometnog Prvenstva u Qatar-u !!!! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

jebiga, nekad si na tehnoloskim portalima, forumima i zajednicama mogao fino raspravljati o tehnikalijama, zasto nesto kosta koliko kosta, po cemu je bolje ili losije, sto nudi konkurencija za te novce itd.

sad se ovaj jad i bijeda od danasnjih (tehnoloskih) rasprava svela na prepucavanje ko ima vise para, cija bizuterija jace sjaji na stolu birtije, argumenti za plakati i smijati se u isto vrijeme.. i to sve manje vise od potpuno informaticki nepismenih ljudi zaludenih odredenim sektama.. cast iznimkama..

volio bi da se takve rasprave presele na prigodne trac/trash portale.. ali to sam samo ja..

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Apple je spasio Bill Gates.
10 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Volio bih vidjeti ovakvu temu za Galaxy S10, Note 14/umetni po želji...

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Cijena komponenti je sve viša na high end uređajima, nije čudno što se i konačna cijena diže... procjena samo cijene komponenti za s max je oko 440 $

 

 

 
0 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
phoenix2003 kaže...

iPhone XS?! Ju-huuuuu!! Jedanaesti iPhone koji nemam!

 ....i tako ja igrom sudbine prije dan-dva dobijem na poklon iPhone SE. iPhone SE! Juhuuuuu!!! Prvi iPhone koji imam!

8 godina
neaktivan
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
uragan kaže...
Od debilnih kupaca iphone-a kojima je to sve u zivotu,(ne kazem da su to svi kupci iphone-a) su mi najfenonenalniji debili koji daju 500 eura u Kini za najjacu kopiju iphone-a bez garancije i onda trolaju kako su kupci iphone-a ovce

Sprda se lik s iosom i androidom kojem je vrhunac i božanstvo lešina zvana Windows phone  

Hej, kad će novi telefon predstaviti, ima kakvih vijesti?? 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice