Isprobali smo Xiaomi 12 Pro na europskoj premijeri

poruka: 5
|
čitano: 15.714
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Xiaomi 12 Pro na europskoj premijeri".
16 godina
offline
Isprobali smo Xiaomi 12 Pro na europskoj premijeri

živio bratski Jaoomi! naručen X 

 

ps. u zadnje vrijeme ne čitam članke nego slušam audio

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2022 23:26 (Xidrus).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Isprobali smo Xiaomi 12 Pro na europskoj premi
s obzirom na camera set-up...za te kune (pro) rađe galaxy s22 ultra...a za skoro 6000kn da se naći i s21 ultra
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isprobali smo Xiaomi 12 Pro na europskoj premi
HCMAA kaže...
s obzirom na camera set-up...za te kune (pro) rađe galaxy s22 ultra...a za skoro 6000kn da se naći i s21 ultra

Po meni, niti jedan. Cijene mobitela otišle u nebo, a manje više sve jednako kao i prije par godina, sa sitnim poboljšanjima kod kamera na premium uređajima.

Ne bi nikada dao više od 4.000 kn za mobitel, iskreno totalno bacanje novaca. Naravno da se vas hrpa neće složiti i vama je sasvim ok dati 8.000 - 10.000 kn za mob, ali meni to nema pameti, ali svatko zna sa svojim novcem, pa tako tko sam ja da pametujem

6 godina
offline
Re: Isprobali smo Xiaomi 12 Pro na europskoj premi
#MasterOfDisaster

ovo tipkam s mobitela starog 4 godine....s7 edge...plaćenog 3000kn(vakuum)... vjerojatno i u ovo vrijeme sljedeće godine budem tipkao na njemu.

Ako budem kupova to neće biti prije kraja sljedeće godine...međutim tada ili neku sličnu zamjenu za ovaj recimo S21-S22 koji tada budu ispod 4000kn ili eventualno ultru ako bude ispod 6000kn

recimo da je ta cijena od 6000kn ok cijena za te top modele...sve preko toga je glupost.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
2 godine
neaktivan
offline
Isprobali smo Xiaomi 12 Pro na europskoj premijeri

2022 ... rupa u ekranu ... ne hvala

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice