IT administratoru 7 godina zatvora za brisanje pod

poruka: 6
|
čitano: 12.566
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "IT administratoru 7 godina zatvora za brisanje pod".
14 godina
offline
IT administratoru 7 godina zatvora za brisanje pod

kod nas toliko ne dobiš io za ubojstvo ili pronevjeru kojeg miliona.

 
9 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: IT administratoru 7 godina zatvora za brisanje
Dobro je proso
 
2 1 hvala 0
5 godina
offline
IT administratoru 7 godina zatvora za brisanje pod

Koliko god ne volio taj kineski sistem bas bi volio da vidim kako bi kaznili ove nase koji su izjamili milijune, ogulili nekoliko kg krumpira i zive kao carevi. Zapravo sto sam stariji sve mi se vise svidja ta kineska "pravda".

 
12 0 hvala 0
16 godina
offline
IT administratoru 7 godina zatvora za brisanje pod

 

zamolili bi ih da nakratko kleknu na stadionu..

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: IT administratoru 7 godina zatvora za brisanje
SamoPitam3 kaže...

Koliko god ne volio taj kineski sistem bas bi volio da vidim kako bi kaznili ove nase koji su izjamili milijune, ogulili nekoliko kg krumpira i zive kao carevi. Zapravo sto sam stariji sve mi se vise svidja ta kineska "pravda".

što se tiče naših prevaranata slažem se da ih je trebalo zbajbokanit na po desetak i više godina..

 

u Kini problem može postojati tako da čovjek nije kriv a namjeste mu (zbog politikanstva), tako da mogu posumnjati u njegovu krivicu.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
6 godina
offline
Re: IT administratoru 7 godina zatvora za brisanje
Zaporožac kaže...
SamoPitam3 kaže...

Koliko god ne volio taj kineski sistem bas bi volio da vidim kako bi kaznili ove nase koji su izjamili milijune, ogulili nekoliko kg krumpira i zive kao carevi. Zapravo sto sam stariji sve mi se vise svidja ta kineska "pravda".

što se tiče naših prevaranata slažem se da ih je trebalo zbajbokanit na po desetak i više godina..

 

u Kini problem može postojati tako da čovjek nije kriv a namjeste mu (zbog politikanstva), tako da mogu posumnjati u njegovu krivicu.

 a kod nas se to kao ne događa??

 

Zabavno bi bilo da im je i backupe izbrisa :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice