Iz Tesle uskoro stiže i alkoholno piće – Teslaquil

poruka: 13
|
čitano: 4.524
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iz Tesle uskoro stiže i alkoholno piće – Teslaquil".
13 godina
neaktivan
offline
Iz Tesle uskoro stiže i alkoholno piće – Teslaquil

Sada su njegove izjave o povlačenju Tesle sa berze puno jasnije, čovjek je radio na novom alkoholnom piću, potpuno je normalno da nije bio pri sebi.

Mislim da mu se kazna treba poništiti, čak i odšteta platiti...

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iz Tesle uskoro stiže i alkoholno piće – Teslaquil

Uskoro onda i Teslannabis?

 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Iz Tesle uskoro stiže i alkoholno piće – Teslaquil

Bolja bi mu bila naša šljivovica s jedno 52.5%alc. Može s njom napraviti i hibrida kad je na rezervi 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.10.2018 20:42 (dd.inc).
 
9 0 hvala 1
14 godina
offline
Iz Tesle uskoro stiže i alkoholno piće – Teslaquil

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Iz Tesle uskoro stiže i alkoholno piće – Teslaquil

može i to, ak je na struju. a kad će "elonovi električno heklani tabletići"? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Iz Tesle uskoro stiže i alkoholno piće – Tesla
Elon se samo uvaljuje u .... Neki dan je teslakilla bio izlozen u centru Zagreba.
vicious
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Iz Tesle uskoro stiže i alkoholno piće – Tesla
Jučer je proizveden 100.000-ti model 3.
Ja rekoh
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Iz Tesle uskoro stiže i alkoholno piće – Tesla
Feudalac kaže...
Jučer je proizveden 100.000-ti model 3.

 što je samo 260000 manje od prvobitnog plana 

14 godina
offline
Iz Tesle uskoro stiže i alkoholno piće – Teslaquil

Zna se kako je, kada se kupi novi auto mora se popiti u njegovo ime (aldumaš). Ako se kupuje novi Tesla, nema razloga da se uz njega ne popije Teslaquila. Nadam se da će bocu Teslaquile isporučivati uz novi auto, tako bi mogao povećati prodaju (popiješ Teslaquilu, odeš na cestu, razbiješ se, naručiš novog Teslu....

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iz Tesle uskoro stiže i alkoholno piće – Tesla
jozef kaže...
Feudalac kaže...
Jučer je proizveden 100.000-ti model 3.

 što je samo 260000 manje od prvobitnog plana 

 
Zelis reci da je do sada trebalo biti proizvedeno 360k tesla 3 automobila? Imas neki source za to? Naime, TESLA MODEL 3 - jebeno kasni, ali ne kasni toliko, kasne nekih 7-10 mjeseci.

Sto je najbolje, originalni plan je bio proizvodnja 500k automobila 2020 godine (svih modela zajedno) i taj broj ce vjerovatno postici bez vecih problema.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Iz Tesle uskoro stiže i alkoholno piće – Tesla
Ovo je vrhunski potez ako će proizvoditi autonomna vozila Tesla. U autu pijes Teslaquillu dok te Tesla sama vozi doma ili di vec
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Iz Tesle uskoro stiže i alkoholno piće – Teslaquil

Sutra vijest: Tesla kupuje patente za gorive čelije...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iz Tesle uskoro stiže i alkoholno piće – Tesla
Nemon kaže...

 
Zelis reci da je do sada trebalo biti proizvedeno 360k tesla 3 automobila? Imas neki source za to? Naime, TESLA MODEL 3 - jebeno kasni, ali ne kasni toliko, kasne nekih 7-10 mjeseci.

Sto je najbolje, originalni plan je bio proizvodnja 500k automobila 2020 godine (svih modela zajedno) i taj broj ce vjerovatno postici bez vecih problema.


Ne da mi se sad tražit sourceve, (pun je internet Muskovih izjava, samo sam ih lijen kronološki listati) ali evo npr ovo. 
https://www.reuters.com/article/us-tesla-results/tesla-puts-pedal-to-the-metal-500000-cars-planned-in-2018-idUSKCN0XV2JL

po ovome bi doduše ispalo da je to 410k modela 3 u 2018 (očekujem 90k modela X i S do kraja godine). Ne ide njima toliko loše koliko su imali nerealne planove u početku proizvodnje.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice