Iza kulisa CES-a 2018: Bye-bye Vegas, eto me u Tex

poruka: 12
|
čitano: 5.435
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iza kulisa CES-a 2018: Bye-bye Vegas, eto me u Tex".
7 godina
offline
Iza kulisa CES-a 2018: Bye-bye Vegas, eto me u Tex

E brutalno sam gladan i ovaj tekst mi nije pomogao nikako!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iza kulisa CES-a 2018: Bye-bye Vegas, eto me u Tex

Već davnih 96 do 99 proveo sam najbolje dane svoga života u San Antonio, TX. Tad sam prozivljavao mladost koju mi je pojeo rat. U nekim recimo zrelim godinama ponovo sam sjeo u studentske klupe. Kad god smo imali vremena i novca “odjahali bi” do Austina. U to vrijeme bi glavnu ulicu zatvarali za promet i cijeli grad bi se pretvarao u jedan ogromni bar sa Bog zna koliko lokala sa živom glazbom. Ako imaš vremena uzmi retn a car i odfuraj do San Antonio na River Walk, vidi Alamo. O kako mi nedostaje taj dio svijeta ili možda mladost i bezbrzne godine. Uzivaj Petric uživaj.

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
5 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Iza kulisa CES-a 2018: Bye-bye Vegas, eto me u Tex

Bolje da ste ostali i dočekali Adult Entertainment Expo i izvještavali, kada se poklapao sa CES-om kao nekoć :-)

 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Iza kulisa CES-a 2018: Bye-bye Vegas, eto me u
ned kaže...

Već davnih 96 do 99 proveo sam najbolje dane svoga života u San Antonio, TX. Tad sam prozivljavao mladost koju mi je pojeo rat. U nekim recimo zrelim godinama ponovo sam sjeo u studentske klupe. Kad god smo imali vremena i novca “odjahali bi” do Austina. U to vrijeme bi glavnu ulicu zatvarali za promet i cijeli grad bi se pretvarao u jedan ogromni bar sa Bog zna koliko lokala sa živom glazbom. Ako imaš vremena uzmi retn a car i odfuraj do San Antonio na River Walk, vidi Alamo. O kako mi nedostaje taj dio svijeta ili možda mladost i bezbrzne godine. Uzivaj Petric uživaj.

 Upravo sjedam u auto i krecemo za San Antonio! :)

drpetric
8 godina
offline
Re: Iza kulisa CES-a 2018: Bye-bye Vegas, eto me u
Definitivno ti zavidim, morat ću zagrijati svoj gril pod hitno. Btw, kako se snalaziš sa ostatkom prehrane?
Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Iza kulisa CES-a 2018: Bye-bye Vegas, eto me u
Feudalac kaže...
Definitivno ti zavidim, morat ću zagrijati svoj gril pod hitno. Btw, kako se snalaziš sa ostatkom prehrane?

 Kako mislis s ostatkom? Evo nas u San Antoniju, tu se jede tex-mex...

drpetric
7 godina
offline
Re: Iza kulisa CES-a 2018: Bye-bye Vegas, eto me u
drpetric kaže...

 Upravo sjedam u auto i krecemo za San Antonio! :)

 nemoj slučajno sa queer frendom jer će na dlanovima forumske desnice opet narasti dlake koje kasnije treba objasniti svećeniku na ispovjedi...

ravna zemlja i šupalj mjesec
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.1.2018 20:29 (Louis Pluto).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Iza kulisa CES-a 2018: Bye-bye Vegas, eto me u
Walla Walla (WA) The Marc Restaurant opaka odlezala mesina, goveda iz Oregona, ne znam kaj su im pjevali u zrionici, a tek vinska lista... Jooooj
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Iza kulisa CES-a 2018: Bye-bye Vegas, eto me u
drpetric kaže...
Feudalac kaže...
Definitivno ti zavidim, morat ću zagrijati svoj gril pod hitno. Btw, kako se snalaziš sa ostatkom prehrane?

 Kako mislis s ostatkom? Evo nas u San Antoniju, tu se jede tex-mex...

 Pa ono, kad nije mesina već detox

Ja rekoh
16 godina
offline
Re: Iza kulisa CES-a 2018: Bye-bye Vegas, eto me u
Feudalac kaže...
drpetric kaže...
Feudalac kaže...
Definitivno ti zavidim, morat ću zagrijati svoj gril pod hitno. Btw, kako se snalaziš sa ostatkom prehrane?

 Kako mislis s ostatkom? Evo nas u San Antoniju, tu se jede tex-mex...

 Pa ono, kad nije mesina već detox

pffffffffffffff Pa pivo je zaduženo za detox. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
neaktivan
offline
Re: Iza kulisa CES-a 2018: Bye-bye Vegas, eto me u
Mrzim te :). Uzivaj :))))
Voda tece a vrijeme prolazi ...
10 godina
offline
Iza kulisa CES-a 2018: Bye-bye Vegas, eto me u Tex

Ljudi moji ova ekipa fakat znade uživati....

Em su u epicentru svjetskog hig tech zbivanja, em se nalaze u najboljoj zemlji na plantu Zemlji po mnogočemu, em odlično jedu, em odlično pije, em su okruženi sa svim mogućim mogućnostima u toj velikoj i divnoj Zemlji mogućnosti..., pa tko bi se htio vratiti tu, na Balkan??

 

Osobno, prvih ne bi...Neka ostanu bar još neko vrijeme, obožavam čitati ovakve putopise...

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice