Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu

poruka: 26
|
čitano: 7.337
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu".
15 godina
offline
Izgleda da Blizzard radi na novom Diablo naslovu

Battle royale zombie Diablo,vraca se ah ;)

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu
Napokon :)
Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu

Sve osim remastera Dvojke je neprihvatljivo. Get your WoW out of my Diablo!

 
15 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu
Izgleda? Ili radi ili ne radi, manite se tih polupismenih naslova...
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu
Izgleda? Ili radi ili ne radi, manite se tih polupismenih naslova...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu
uzalud ako:
forsiraju samo multiplayer
always online
ima djecju wow grafiku
forsiraju uzaludno lvl up-anje
itd itd


kinematografija je krcata remake-ovima (uglavnom losim), neka naprave dobar remake ovaj put, ne treba puno toga mijenjati, starcraft remastered neka bude nit vodilja
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
12 0 hvala 1
11 godina
offline
Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu

Trica mi je bila meh...

Tesko ce ista nadmasiti dvicu.

Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu
Ajde jos 4 dio da dozivim i mogu krepat..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu

D2 LOD remake, shut up and take my money.

 
6 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu

Btw, Dvojka i na trenutnoj verziji ima masu bugova, koje se prema Blizzardu "ne mogu" ispraviti ;)

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu

Ajde dajte nam četvorku, da vidimo kako će se priča nastaviti. Ja sam jedan od čudaka koji je Diablo kupovao zbog singleplayera.

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu

Pa hebote pogle kolko ljudi oni traže za posao, što privremeni, što stalni, kaj su oni u HR negdje kad im fale ljudi ....

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2018 15:51 (Taraba).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu
Paolo Maldini kaže...

Ajde dajte nam četvorku, da vidimo kako će se priča nastaviti. Ja sam jedan od čudaka koji je Diablo kupovao zbog singleplayera.

 Lol, prica u trojci je toliko tragicno losa da bi mozda bilo najbolje da naprave reboot :D

6 godina
protjeran
offline
Re: Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu
Minneyar kaže...
Paolo Maldini kaže...

Ajde dajte nam četvorku, da vidimo kako će se priča nastaviti. Ja sam jedan od čudaka koji je Diablo kupovao zbog singleplayera.

 Lol, prica u trojci je toliko tragicno losa da bi mozda bilo najbolje da naprave reboot :D

 Pa meni nije bila loša  Jedino mi je kraj RoSa bio glupast...

12 godina
protjeran
offline
Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu

PoE>D3

Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu

Nekad bih dao ruku u vatru da Blizzard nikad nece izbaciti losu igru...D3 mi je jos nekako bio podnosljiv dok su elite ubijale plejere jednim udarcem i dok je postojao AH...kupio sam i ekspanziju koju nikad nisam presao jer mi je oklop iz doba tih elitea i nemam se vise cemu nadati od ajtema, a physicall dmg su unistili skroz...morao sam se bazirat na ele, nakon sto sam sve spickao da opremim lika za phy dmg i radio preko milju dmga na 60om levelu...nekako sam pregrmio djecju grafiku, ali d1 i d2 su bili napola horor, sa morbidnom atmosferom, dok je d3 ko bojanka...bumo videli nasto to lici, ali ovaj puta od mene nema preordera i cekanja u redu ispred knjizare u ponoc po hard copy...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2018 7:28 (Gorstak79).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu
Paolo Maldini kaže...

Ajde dajte nam četvorku, da vidimo kako će se priča nastaviti. Ja sam jedan od čudaka koji je Diablo kupovao zbog singleplayera.

 i ja isto...kupio i presao jednom i to je to...igra super

13 godina
offline
Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu

diablo je looter type game, teško da ćete vidjeti sp (offline) only. također očekivanje da će ličiti na prva 2 nastavka je teška bedastoća aka. never gonna happen.

ja sam se 3-ice dosta naigrao, i vanille i RoS-a, ali mi je igru ubilo "sezoniranje" uz minimalne promjene, kao što su sitni rebalansevi. i uvijek je bio jedan, ili max 2 viable builda po klasi ako si želio ozbiljno igrati. tko nije želio "ozbiljno" igrati, odustao je i prije nego su se sezone pojavile, jer novi content praktički i nije izlazio (odnosno jako slabo i to ne u smislu novih mapa).

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2018 17:56 (nine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu
GSP kaže...
Paolo Maldini kaže...

Ajde dajte nam četvorku, da vidimo kako će se priča nastaviti. Ja sam jedan od čudaka koji je Diablo kupovao zbog singleplayera.

 i ja isto...kupio i presao jednom i to je to...igra super

 Mene je Blizz odavno "kupio" svojim cinematics videima, koji su brutalni.

15 godina
offline
Re: Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu

haha ova je dobra :)

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
15 godina
online
Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu

zeznut će ga garant, biti će neki šareni anime-wow-kiddy bulšit s disproporcionalnim likovima koji izgledaju kewl sve mlađoj generaciji pošto je dokazano da djeca vole više oble, karikaturne likove a oni imaju vremena gubiti dane na igrice.

RIP D2

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu
nine kaže...

diablo je looter type game, teško da ćete vidjeti sp (offline) only. također očekivanje da će ličiti na prva 2 nastavka je teška bedastoća aka. never gonna happen.

ja sam se 3-ice dosta naigrao, i vanille i RoS-a, ali mi je igru ubilo "sezoniranje" uz minimalne promjene, kao što su sitni rebalansevi. i uvijek je bio jedan, ili max 2 viable builda po klasi ako si želio ozbiljno igrati. tko nije želio "ozbiljno" igrati, odustao je i prije nego su se sezone pojavile, jer novi content praktički i nije izlazio (odnosno jako slabo i to ne u smislu novih mapa).

 Meni je igra bila super na pocetku dok je jos bio Inferno i dok si morao doslovno mjesec dana farmati svaki Act na infernu da mozes preci u iduci... Naravno bilo je i tad puno nedostataka, najveci je bio da si dobio jedan Legendary u 100 sati i onda je jos bio takvo smece da je doslovno bilo koji plavi item bolji...

 

Ali sad su pretjerali na drugu stranu, vise me niti 0.1% ne zanima igra. Cim dodes na max level DOBIJES citavi set koji ti je vec dosta za farmati najvecu tezinu, droprateovi su tolko retardirano visoki da si doslovno za dan-2 opremljen dovoljno dobro za rijesiti cijelu sezonu... I dalje mozes igrati za 0.01% sanse za primal ancient ili za scoreboardove. Ni jedno ni drugo me apsolutno ne zanima, kao ni retardirana artificial tezina i neprijatelji koji su samo spuzve za upijanje dmg... Pa setovi koji te tjeraju u specificni playstyle/ buildove... Sve u svemu uzas. U D2 si nosio npr Tal Rashu bez obzira i radio lika kakvog zelis :) 

 

Sve u svemu mislim da nisam nikad u povijesti vidio losiji, kraci i dosadniji endgame nego u trenutnom D3... I jako se nadam da nece ici u istom smjeru sa cetvorkom, valjda im je jasno da su failali s obzirom na to koliko malo igraca igra i vraca se za sezone...

16 godina
offline
Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu

vratite nam runewords i neku zanimaciju nakon prelaska igre!!

 

drugim rijecima, d2 remaster 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu
Minneyar kaže...

Sve u svemu mislim da nisam nikad u povijesti vidio losiji, kraci i dosadniji endgame nego u trenutnom D3..

 

true, ali sam ja ipak samo na svom main monku natukao preko 1300 sati, a di su još ostale klase.. u kecu i duji zajedno nisam ni približno toliko sati natukao ziher..

 

sjećam se keca (koji mi je ujedno bio i najbolji, valjda nostalgija) sam igrao na PS1.. znači save charactera je zauzimao 1 save slot na mem. kartici, dok save game-a je napunio karticu do kraja (svih 15 slotova).. naravno nitko nije imao za save game, nego se uvijek igralo od početka sa istim likom 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu

A i ja sam potrosio jedno 1500 sati u D3, ali mislim da sam u D2 jos vise. S tim da je to sve bilo negdje do vremena kad su uveli Ancient iteme, dok ti je jos trebalo jedno tjedan dana farmanja da skupis osnovnu losu verziju seta. A sve promjene nakon te su bile za k i dotukle igru do kraja, do te mjere da ju ni ne pomisljam ikada opet upaliti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Izgleda da Blizzard radi na novom Diablu
Minneyar kaže...

..do te mjere da ju ni ne pomisljam ikada opet upaliti.

 

ja mislim da sam prestao oko 3. ili 4. sezone. također ne mislim više nikada upaliti, a ne privlači me ni ideja d4.

još jedan od razloga zašto sam prestao je taj silni buttonbash koji je potreban. ako ijedna igra izaziva sindrom karpalnih kanala, onda je to d3. jednostavno sam skužio da me bole ruke nakon dužeg igranja i rekao sam fck this 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice