Jednim klikom provjerite je li Cambridge Analytica

poruka: 14
|
čitano: 6.657
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jednim klikom provjerite je li Cambridge Analytica".
16 godina
offline
Jednim klikom provjerite je li Cambridge Analytica

"Based on our available records, neither you nor your friends logged into "This Is Your Digital Life."
As a result, it doesn't appear your Facebook information was shared with Cambridge Analytica by "This Is Your Digital Life."
-izgleda da neznam koristit fejs, kad me kembriđanalitika izignorirala.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Jednim klikom provjerite je li Cambridge Analytica
Based on our available records, neither you nor your friends logged into "This Is Your Digital Life."
As a result, it doesn't appear your Facebook information was shared with Cambridge Analytica by "This Is Your Digital Life."
Ni ja im nisam bio zanimljiv.
morrisoN
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Jednim klikom provjerite je li Cambridge Analytica

same here.. a i da je, postoji onaj lijepi izraz "i couldnt care less" 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Jednim klikom provjerite je li Cambridge Analytica

budući da nemam taj bejsfuk, očito je da su mi podatke morali ukrasti drugi (npr. gugl i društvo iz ćoška). nota bene, meni ovaj link iz napisa zvuči kao prijava "mene ste izostavili! evo, sad sve pokupite." 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Jednim klikom provjerite je li Cambridge Analytica

A jesmo jadni, pa ni podatke nam ne žele ukrast...

 
8 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Jednim klikom provjerite je li Cambridge Analytica

Ne moram ni kliknuti jer nisu imali što ukrasti hehe

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Jednim klikom provjerite je li Cambridge Analytica

Dal se moram prvo registrirat za to?!

 
6 0 hvala 2
15 godina
offline
Jednim klikom provjerite je li Cambridge Analytica

Koji teartar apsurda!

 

Kao da su korisnici odobrili korištenje svojih podataka od strane tisuća drugih marketingaša kojima ih Facebook svakodnevno prodaje.

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Jednim klikom provjerite je li Cambridge Analy
Mene navodno preskočilo. Navodno. I moje frendove. Navodno. Kažu časna pionirska. Lastane dal da im vjerujem?
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Jednim klikom provjerite je li Cambridge Analytica

Koji idiot moraš bit da naivno vjeruješ da sve što objaviš na fejsu, twiteru, instasranju.... ostane privatno vlasništvo i nitko drugi nema dostup do toga. Pa valjda svaka normalna osoba ne djeli takve informacije na društvenim medijima !!!

Privatnost je luksuz kojeg skoro sa sigurnosti mogu reči da više nitko nema u razvijenom svijetu, ako imaš samo smartphone bez problema znaju sve o tebi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Jednim klikom provjerite je li Cambridge Analy
Koristim trazilicu koja obecava anonimnost i e-mail koji omogucava enkripciju,a na proizvodima kao gmail,google, facebook pokusavam ostaviti minimum osobnih podataka.
Gmail ili facebook koristim u drugom posebnom pregledniku (kombinacija firefox chromium) ili se odlogiram i pobrisem sve podatke prije surfanja po raznim stranicama.
Nista nije 100% sigurno, sto manje podataka ostavite, manje ste zanimljivi.
Sigurna trazilica: https://www.ixquick.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Jednim klikom provjerite je li Cambridge Analy
texas.bug kaže...
Nista nije 100% sigurno, sto manje podataka ostavite, manje ste zanimljivi.

 Istinabog, zaista zvučiš kao vrlo dosadna i sitničava osoba, pa valjda ima nešto u tome što kažeš o nezanimljivosti.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
8 godina
offline
Jednim klikom provjerite je li Cambridge Analytica

za stalkere level pro

 

graph.tips

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Jednim klikom provjerite je li Cambridge Analy

@Mary Sue

možda još nedostaje i "bezrazložno paranoična (osoba)". 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice