Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik dio bo

poruka: 36
|
čitano: 8.274
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik dio bo".
8 godina
neaktivan
offline
Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik dio bo

Ahh žene :))

 
3 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik dio bo

Šta će mu ona ...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik dio bo

Mislim da će morat kresat plaće šljakerima da plati razvod 

Moj PC  
21 0 hvala 0
15 godina
offline
Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik dio bo

kume, izgore ti kesa. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
15 0 hvala 0
12 godina
offline
Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik dio bo

Sljedeća bude morala kliknuti "i agree" na prenup od 5 MB teksta. Kumovi budu četiri ustavna suca, a svećenik će čitati EULA-u koja će ih pratiti u dobru i zlu dok ih uninstall ne rastavi.

 
22 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik di
Hrco kaže...

Mislim da će morat kresat plaće šljakerima da plati razvod 

 Da, jadničak, baba će mu pokupiti 65G$, pa će jadničak postati tek 5. najbogatiji čovjek na svijetu. Radnici su naježili sam' tako.

dolazim odmah - Godot
10 godina
offline
Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik dio bo

štraca

 
1 9 hvala 0
14 godina
online
Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik dio bo

MacKenzie, ja sam slobodan, pa kada uhvatiš vremen, javi se, PM.

Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik dio bo

Čudno izgledaju skroz na slici. On kao da je donji u vezi , a ona djeluje kao neka dominantna bitchy control freak. 
Nimalo lijepa slika

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik dio bo

Samim time gospođa Bezos mogla bi dobiti polovicu svega – u slučaju da par nije potpisao neki oblik predbračnog ili bračnog ugovora kojim se regulira ovo pitanje.

Bračni su i predbračni ugovori ista vrsta pravnoga posla, samo što se u hrvatskome pravnom sustavu rabi pojam bračni ugovor, za razliku od anglosaskoga prava u kojemu se govori o predbračnome ugovoru. U razgovorni se stil hrvatskoga jezika predbračni ugovor ušuljao s pomoću nemuštih prijevoda pravnih televizijskih serija. Navedena rečenica stoga nema smisla, odnosno u najboljemu je slučaju pleonastična.

idgaf i jagla sujem za peru kladarca
 
9 0 hvala 7
16 godina
offline
Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik dio bo

Neće više biti najbogatiji.

www.petvolta.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik di
Darmarko kaže...

Neće više biti najbogatiji.

bit će jednako bogati kao i prije, on i (uskoro bivša mu) žena, naravno

ako je bračna stečevina bila i prije zajednička, onda on niti prije nije bio sam "težak" 130 ili koliko već milijardi, nego je toliko bio "težak" zajedno sa ženom

ne vidim čemu uopće dubioze oko toga, čak i da je bitno jel netko ima 60 ili 130 milijardi

6 godina
protjeran
offline
Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik dio bo

Ne zanima me njegov privatni život ni kako će podjeliti imovinu sa ex ženom. Sve što me zanima je da je lik genij za biznis, stvorio je tvrtku koja je promjenila svijet trgovine, nabolje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 9:35 (Paolo Maldini).
 
0 1 hvala 0
8 godina
online
Re: Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik di
Paolo Maldini kaže...

Ne zanima me njegov privatni život ni kako će podjeliti imovinu sa ex ženom. Sve što me zanima je da je lik genij za biznis, stvorio je tvrtku koja je promjenila svijet trgovine, nabolje.

 svaka medalja ima dvije strane - malo progooglaj o radu u amazonovim skladištima ako već nisi pročitao koji članak o tome...

15 godina
offline
Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik dio bo

25 godina mraka i četvero klinaca. hojla! svatko bi se samo zbog toga razveo pa i mi siromašni. nota bene, svaka žena od svojeg muškarca može nečiniti milijunaša, ako je prije toga bio milijarder. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik di
dtdtdt kaže...
Paolo Maldini kaže...

Ne zanima me njegov privatni život ni kako će podjeliti imovinu sa ex ženom. Sve što me zanima je da je lik genij za biznis, stvorio je tvrtku koja je promjenila svijet trgovine, nabolje.

 svaka medalja ima dvije strane - malo progooglaj o radu u amazonovim skladištima ako već nisi pročitao koji članak o tome...

 Vidio sam te članke. Vjerujem da im plaće nisu nešto za njihov standard ali čisto sumnjam da rade kao robovi kako se to prikazalo. Pazi, govorimo o razvijenom i liberalnom zapadu (SAD, UK) gdje pojedinac posao mjenja kao dobar dan. Nije to kao kod nas gdje se planira dizanje 3 kata kuće i umirovljenje na prvom i jedinom radnom mjestu. Zapadnjaci su jako mobilni, često mijenjaju poslove i prebivališta, da je toliko loše Amazon bi brzo ostao bez radne snage jer bi ista otišla na bolje plaćena mjesta...

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 10:35 (Paolo Maldini).
7 godina
protjeran
offline
Re: Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik di
Paolo Maldini kaže...
dtdtdt kaže...
Paolo Maldini kaže...

Ne zanima me njegov privatni život ni kako će podjeliti imovinu sa ex ženom. Sve što me zanima je da je lik genij za biznis, stvorio je tvrtku koja je promjenila svijet trgovine, nabolje.

 svaka medalja ima dvije strane - malo progooglaj o radu u amazonovim skladištima ako već nisi pročitao koji članak o tome...

 Vidio sam te članke. Vjerujem da im plaće nisu nešto za njihov standard ali čisto sumnjam da rade kao robovi kako se to prikazalo. Pazi, govorimo o razvijenom i liberalnom zapadu (SAD, UK) gdje pojedinac posao mjenja kao dobar dan. Nije to kao kod nas gdje se planira dizanje 3 kata kuće i umirovljenje na prvom i jedinom radnom mjestu. Zapadnjaci su jako mobilni, često mijenjaju poslove i prebivališta, da je toliko loše Amazon bi brzo ostao bez radne snage jer bi ista otišla na bolje plaćena mjesta...

 Rade kao robovi. Malo se informiraj. Ima i na zapada NKV radnika.

 

 

14 godina
offline
Re: Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik di
Paolo Maldini kaže...
dtdtdt kaže...
Paolo Maldini kaže...

Ne zanima me njegov privatni život ni kako će podjeliti imovinu sa ex ženom. Sve što me zanima je da je lik genij za biznis, stvorio je tvrtku koja je promjenila svijet trgovine, nabolje.

 svaka medalja ima dvije strane - malo progooglaj o radu u amazonovim skladištima ako već nisi pročitao koji članak o tome...

 Vidio sam te članke. Vjerujem da im plaće nisu nešto za njihov standard ali čisto sumnjam da rade kao robovi kako se to prikazalo. Pazi, govorimo o razvijenom i liberalnom zapadu (SAD, UK) gdje pojedinac posao mjenja kao dobar dan. Nije to kao kod nas gdje se planira dizanje 3 kata kuće i umirovljenje na prvom i jedinom radnom mjestu. Zapadnjaci su jako mobilni, često mijenjaju poslove i prebivališta, da je toliko loše Amazon bi brzo ostao bez radne snage jer bi ista otišla na bolje plaćena mjesta...

 Na koja bolja radna mjesta? U toj branši (skladišta, distribucija) su općenito poslovi usrani - rade ljudi fizički posao, ljeti je +50, zimi +5, plaća subminimalna... Amazon možda čak plaća i malo više od konkurencije, ali uz veći pritisak normi. Nitko ih ne smije dirati jer su "uzdanica lokalnog gospodarstva" i to je to. Inače, u Njemačkoj gdje su sindikati jaki Amazonovi radnici imaju puno bolje uvjete rada. Da ti ljudi mogu naći bolje poslove uopće ne bi radili tako nešto.



ontopic: Pitanje je gdje bi Bezos bio bez svoje supruge, i moguće da je ona zaslužnija za Amazon od njega. Ima dosta žena koje upravljaju i motiviraju, daju podršku iz pozadine. U najgorem slučaju pustila ga je da radi u miru.
Bogati ljudi obično žive bolje, pa se to odrazi i na njihov izgled, sad zamislite koliko su tek njih dvoje bili gadni prije svih tih milijardi :-)))) 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 12:10 (jozef).
6 godina
protjeran
offline
Re: Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik di

Ako si NKV onda vjerojatno imaš usran posao. Kako si sijao kroz život tako i žanješ. U svakom slučaju vjerujem da im je osjetno bolje nego skladištarima u Konzumu, tipičnom socijalističkom kombinatu u socijalističkoj vukojebini od države.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 13:05 (Paolo Maldini).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik di
Pa nek onda neko kaže da je skupo platiti prostitutku.

NKV radnici su potrebni, dakle nije rješenje da svi završe fakultet kako ne bi bili skladištari, jer skladištare trebamo. A ljudi trebaju imati humane radne uvjete, bez obzira na stručnu spremu, odnosno dodatak za poslove koji su po svojoj prirodi ekstremni (što skladište nije).

(Pre)Jeftina radna snaga i neljudski uvjeti su rezultat dominacije koju bogati imaju nad siromašnima ukoliko se država ne umiješa.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik di
Visak kaže...
Pa nek onda neko kaže da je skupo platiti prostitutku.

NKV radnici su potrebni, dakle nije rješenje da svi završe fakultet kako ne bi bili skladištari, jer skladištare trebamo. A ljudi trebaju imati humane radne uvjete, bez obzira na stručnu spremu, odnosno dodatak za poslove koji su po svojoj prirodi ekstremni (što skladište nije).

(Pre)Jeftina radna snaga i neljudski uvjeti su rezultat dominacije koju bogati imaju nad siromašnima ukoliko se država ne umiješa.

 U potpunosti se slažem s tobom. Nitko ne kaže da Jeff nije maher, čovjek zna kako se radi, ali da nema onog gore markiranog, ne bi on možda ni stigao do 130 G$, koje će sada silom prilika morati dijeliti na 2 dijela. Ako mu je žena bila prava podrška i kod kuće i u biznisu, red je da dobije pošteni dio. Na kraju krajeva, to će sve ostati njihovoj djeci.

dolazim odmah - Godot
15 godina
neaktivan
offline
Re: Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik di
Za doprinos žene je teško govoriti ovako sa strane. Neki uspiju zahvaljujući ženi, a neki usprkos.

Vjerujem da mu je manji problem iznos, a veći zadržati glasačka prava. Mada pričamo napamet, jer ne znamo postoji li ispredbračni ugovor.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
offline
Re: Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik di
Mary Sue kaže...

Samim time gospođa Bezos mogla bi dobiti polovicu svega – u slučaju da par nije potpisao neki oblik predbračnog ili bračnog ugovora kojim se regulira ovo pitanje.

Bračni su i predbračni ugovori ista vrsta pravnoga posla, samo što se u hrvatskome pravnom sustavu rabi pojam bračni ugovor, za razliku od anglosaskoga prava u kojemu se govori o predbračnome ugovoru. U razgovorni se stil hrvatskoga jezika predbračni ugovor ušuljao s pomoću nemuštih prijevoda pravnih televizijskih serija. Navedena rečenica stoga nema smisla, odnosno u najboljemu je slučaju pleonastična.

 Dobila si sarkastične palčeve gore.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
15 godina
offline
Re: Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik di
Mary Sue kaže...

Samim time gospođa Bezos mogla bi dobiti polovicu svega – u slučaju da par nije potpisao neki oblik predbračnog ili bračnog ugovora kojim se regulira ovo pitanje.

Bračni su i predbračni ugovori ista vrsta pravnoga posla, samo što se u hrvatskome pravnom sustavu rabi pojam bračni ugovor, za razliku od anglosaskoga prava u kojemu se govori o predbračnome ugovoru. U razgovorni se stil hrvatskoga jezika predbračni ugovor ušuljao s pomoću nemuštih prijevoda pravnih televizijskih serija. Navedena rečenica stoga nema smisla, odnosno u najboljemu je slučaju pleonastična.

 spavam sam na predbračnom (ustvari, postbračnom) krevetu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 17:05 (Ajar).
5 godina
neaktivan
offline
Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik dio bo

da citate malo vidjeli bi da je ta "baba" zaradila 1/3 tog njegovog bogastva ...

 

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik di
Paolo Maldini kaže...

Ako si NKV onda vjerojatno imaš usran posao. Kako si sijao kroz život tako i žanješ. U svakom slučaju vjerujem da im je osjetno bolje nego skladištarima u Konzumu, tipičnom socijalističkom kombinatu u socijalističkoj vukojebini od države.

 Tipicno balkanski, on nije nigdje bio i nije vidio, ali zna bolje od nekoga tko zivi tamo, jer eto nagadja. Ne znam, da li su u Konzumu u skladistu ikada ljudi nosili pelene?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik di
Mislim da je to potez genija! Amazon je debelo precijenjen ukoliko se uzmu u obzir krediti i mijenjanje pravila u vezi marketplace i publisher dijela biznisa. Sada može prodati te precijenjene dionice bez da pokrene paniku!
Sudac mi je naredio! He he he
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik di
fx-mooog kaže...

da citate malo vidjeli bi da je ta "baba" zaradila 1/3 tog njegovog bogastva ...

 

 Da, baš sam to htio napomenuti. Pa ovo nije nikakva štraca ni sponzoruša. Žena mu je 25 godina, dakle s njom je i krenuo u osnivanje Amazona. 
Čak je i u ovom članku napomenuto da joj je u interesu da sve u firmi funkcionira kao i prije. I da, Bezos je prevario nju... lika uhvatila sponza u kombinaciji sa middle life krizom. 
Za kojih par mjeseci očekujmo da će na slijedećem sudskom sazivu i ova sponza dolje zahtijevati koju milijardu nakon novog razvoda. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
offline
Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik dio bo

A malo je blesavo imati milijarde i "čučiti" sa svojom ženom... Ne znam, ono, tradicionalno, brak, dječica, idila... A s druge strane, "vjetar u kosi", divlje, prekrasne cure...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Jeff Bezos bi razvodom mogao izgubiti velik di
Paolo Maldini kaže...

 Vidio sam te članke. Vjerujem da im plaće nisu nešto za njihov standard ali čisto sumnjam da rade kao robovi kako se to prikazalo. Pazi, govorimo o razvijenom i liberalnom zapadu (SAD, UK) gdje pojedinac posao mjenja kao dobar dan. Nije to kao kod nas gdje se planira dizanje 3 kata kuće i umirovljenje na prvom i jedinom radnom mjestu. Zapadnjaci su jako mobilni, često mijenjaju poslove i prebivališta, da je toliko loše Amazon bi brzo ostao bez radne snage jer bi ista otišla na bolje plaćena mjesta...

 Ljudi značajno preuveličavaju standard na zapadu. Bolje je, ali ne toliko koliko se misli i pogotovo ne toliko koliko ti pričaš. 40 milijuna ljudi u SAD koristi markice za hranu. I to nisu samo nezaposleni, već ljudi koji rade i primaju plaću, a taj razvijeni kapitalizam je toliko razvijen da ljudi nemaju dovoljno novca za režije i hranu. U UK više od milijun ljudi posjećuje "food bank" jer ne mogu kupiti hranu kad potroše novac na stanarinu i režije. 

 

Neki pričaju toliko hvalospjeva o tom zapadu, a niti imaju koga niti su ikad bili i vidjeli pravu sliku. Nabaciš par grafova, BDP po stanovniku i eto, hopa, najrazvijeniji su. E pa nije baš to tako bajno i krasno.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice