Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu

poruka: 28
|
čitano: 8.482
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu".
13 godina
neaktivan
offline
Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu

Ne znam tko im to vodi, ali dođem u Arenu jer me zanimao sat - od 4 izložena sata na 3 je potpuno prazna baterija, ne mogu se ni upalit, a na četvrtom je baterija na 3% radi čega je u nekom power-save modu i ništa se ne može isprobat. 

I onda pozovem trgovca - reko - prazni su vam satovi, ne može se ništa isprobati, a on krene demonstrirat svoj sat (drugi model) - kao isti je softver, umjesto da hitro prišteka sva ova tri na punjač. 

Da ne spominjem apsurdno pokazivanje kak ekran i svijetli - pokušao je zamračiti rukom sat, na kraju se sakrio ispod police i rekao - vidite - svjetli (?!?). 

Također, fora RGB lampa - reko dajte upalite da vidimo kak radi - veli ženska - nemremo, nije uštekana, viš baš bi mogli reći tehničarima da je spoje ... no šit šerlok!

 

Nadam se da će u ovim novim dućanima skužit da je možda dobra fora imat napunjene uređaje koje demonstriraš i prodaješ ... strašno. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2019 8:28 (mblataric).
 
37 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu
U nas trgov'na
Gogi
Moj PC  
12 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu
mblataric kaže...

Ne znam tko im to vodi, ali dođem u Arenu...

 Trgovci su im nula bodova; nezainteresirani za život (barem kad sam ja bio), još manje za posao/prodaju. Bio sam jednom tamo i nikad više; pitaš nešto i shvatiš da prvo malo zna, drugo neda mu se. Onda i tebe pusti volja za bilo što. Kupio za što sam bio siguran da trebam i pobjegao.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
14 godina
offline
Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu

Još i da stranicu imaju

 
13 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu
Da, katastrofalno prezentiraju Mi brand na nasem trzistu.
6 godina
protjeran
offline
Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu

a ja mislio da su Kinezi u svemu napredniji od nas.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu

Neka otvore još 542 dućana u ZG, drugi gradovi u HR ne postoje.

 
18 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu
Anđeo bez falinge kaže...

a ja mislio da su Kinezi u svemu napredniji od nas.

 a gle, jučer šećem cucka u blizini "elitne" vrtić/škole i iz dvorišta izlazi (crni, jasno) porše kajen s kinezom za volanom i ne staje (nas dvojica na zebri) već me pogleda onak s visoka (sic dignut do kraja + sjedi na 5 enciklopedija) i misli si na kineskom "k'o vas jebe, pešadijo" i dere dalje. zg registrancija. pa ti reci da nisu eljita, naspram nas plebsa, proletera, poštene inteligencije i topovskog mesa. 

 

a propos šaomija, a tko vas tjera u njihov dućan? ima neutrino. em znaju sve o telefonima (i ostalome kaj prodaju), em su susretljivi i ljubazni, em ovo, em ono. i isto mogu nabaviti sve njihovo (ak već nemaju) - ure za šaht, metle, švasaparate, escajg, pločice za kupaonu, komplete nožova i rajngli, sušače salate ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2019 12:24 (Ajar).
8 godina
online
Re: Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu
Ajar kaže...
Anđeo bez falinge kaže...

a ja mislio da su Kinezi u svemu napredniji od nas.

 a gle, jučer šećem cucka u blizini "elitne" vrtić/škole i iz dvorišta izlazi (crni, jasno) porše kajen s kinezom za volanom i ne staje (nas dvojica na zebri) već me pogleda onak s visoka (sic dignut do kraja + sjedi na 5 enciklopedija) i misli si na kineskom "k'o vas jebe, pešadijo" i dere dalje. zg registrancija. pa ti reci da nisu eljita, naspram nas plebsa, proletera, poštene inteligencije i topovskog mesa. 

 

a propos šaomija, a tko vas tjera u njihov dućan? ima neutrino. em znaju sve o telefonima (i ostalome kaj prodaju), em su susretljivi i ljubazni, em ovo, em ono. i isto mogu nabaviti sve njihovo (ak već nemaju) - ure za šaht, metle, švasaparate, escajg, pločice za kupaonu, komplete nožova i rajngli, sušače salate ... 

 Plus Neutrino ima i svoj servis, ja tamo nosio zbrikanog Xiaomija kupljenog prek neta.

15 godina
offline
Re: Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu
Great Scott! kaže...
Da, katastrofalno prezentiraju Mi brand na nasem trzistu.

Pa kad ti dućani nisu dućani, a prodavači koji u njima rade nisu pravi trgovci. Normalno da ne znaju ništa o tim mobitelima. To im je samo paravan, a ustvari riječ je o špijunskom centru koji ima zadatak otkriti detalje te eventualno i sabotirati (ukoliko se ukaže prilika) novoosnovani Svemirski cenar u Sisku (i Udbini)!

 

Zato ja više ne kupujem kod tih smrdljivih Kineza. Od sada se kupuje samo NOA pajdo moj.  Em imaju vrhunske prozivode made in Hrvatska, em su im prodavači i servis krajnje uslužni i ljubazni. 

12 godina
offline
Re: Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu
nkdz kaže...

 Od sada se kupuje samo NOA pajdo moj.  Em imaju vrhunske prozivode made in Hrvatska, em su im prodavači i servis krajnje uslužni i ljubazni. 

 Za NOA-u kažu da ima jako prijazan odnos sa svojom klijentelom jer njihov servis osobno poznaje sve svoje kupce.

15 godina
offline
Re: Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu
ante_etna kaže...

 Za NOA-u kažu da ima jako prijazan odnos sa svojom klijentelom jer njihov servis osobno poznaje sve svoje kupce.

 od te petorice, dvojici su kumovi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu
Ajar kaže...
ante_etna kaže...

 Za NOA-u kažu da ima jako prijazan odnos sa svojom klijentelom jer njihov servis osobno poznaje sve svoje kupce.

 od te petorice, dvojici su kumovi. 

 

 A ostala 3 rade u dućanu

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
6 godina
offline
Re: Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu
Znači kinezi i ekavicom razmišljaju!
12 godina
offline
Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu

Budale otvorite web shop, a fizicki po jednu prodavaonicu u svakom vecem gradu da ljudi mogu vidjeti kako izgleda, pa da naruce sa alija 🙂 jer ste skuplji od drugih trgovina u hrvatskoj kojima nije primarna prodaja xiaomi uredaja

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu
Anđeo bez falinge kaže...

a ja mislio da su Kinezi u svemu napredniji od nas.

Pa kupuješ hardver ili mob, a ne smotanog trgovca koji prodaje mobove.Neutrino več odavno prodaje Šajomi mobove+ standardna domača garancija.Dakle eto plati i koristi, zna se kaj si kupio nije to kramp od moba bez obzira na cjenovni rang.

 

https://neutrinomobile.hr/xiaomi/smartphone.html

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/top-5-najboljih-jeftinih-mobitela-2018-predstav/259731.aspx?page=0&jumpto=5698618&sort=asc&view=flat

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
5 godina
protjeran
offline
Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu

No, no, samo nek se šepire ... dat' će njima Trumpinjo po repu kad se budu najmanje nadali

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu
U današnjem vremenu, 21. stoljeću, otvoriti web shop je izgleda vrlo zahtjevan proces, pogotovo ako ga već imaš na engleskom, a imaju ga već i bakice s placa...
 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu

I kolke su cijene tih satova koji su na sniženju 30%? Pace i Stratos 2 me zanimaju..

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2019 19:32 (Avensac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu
Avensac kaže...

I kolke su cijene tih satova koji su na sniženju 30%? Pace i Stratos 2 me zanimaju..

 Pogledaj na njihovom we... ups pa stranica im je u... banani...

 

13 godina
neaktivan
offline
Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu

Kao što su već neki i rekli, OK dućan za otići i pogledati nešto prije naručivanja sa alija. Cijene dosta visoke i vjerojatno ih zato i ne zanima webshop. 

Npr. u Arena centru, odmah dućan do njih je Instar kod kojih je Redmi 7  100Kn jeftiniji. 

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu

Sve je to super sa Alijem i slično ali kako jamstvo riješit? Cijene su veće radi naše krasne države, carina i PDV dižu cijenu za 40%.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu
Kokobil50 kaže...
U današnjem vremenu, 21. stoljeću, otvoriti web shop je izgleda vrlo zahtjevan proces, pogotovo ako ga već imaš na engleskom, a imaju ga već i bakice s placa...

 

Nemate pojma. To je rvacka priča, kao i sa "kineskim dućanom" (Bijelić je valjda  staaro kinesko prezime), a webshop?

Frend je probao otvoriti webshop (web-dizajn i neke usluge iirc), kod nas su ga tražili skladište 50m od lokacije sjedišta firme (!) plus minimalno teh. uvjeti u istom kao da je Pevec. Nije htio potplatiti dežutnog uhljeba iz principa (a onda bi valjda odma sve prošlo).

Malo karikiram po sjećanju ali 90% je tako.  

8 godina
offline
Re: Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu
PlayMaker10 kaže...

Sve je to super sa Alijem i slično ali kako jamstvo riješit? Cijene su veće radi naše krasne države, carina i PDV dižu cijenu za 40%.

 

Cijene?

Kupiš preko eu storage, odn. preko npr Amazon.de (onda si pdv free odn. nema duplog oporezivanja u EU; carine nema na teh. robu ionako).

- Odabereš najbolju cijenu preko npr https://geizhals.de/ ( > a la "nabava.net"), gdje je dostava po Njemačkoj free (većina);

- Otvoriš si besplatnu adresu (poštanski sandučić) u Njemačkoj na https://www.mailboxde.com/ (do tamo je free)

- dostava Mailbox > Hr je cca do 10€. Stiže 3-7 dana (ukupno) na kućnu adresu.

4 godine
protjeran
offline
Re: Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu

Nu, pa jel ti čitaš sebe? Daklem, za webshop Država Hrvatska traži skladište i min teh uvjete... A za dućane ne traži?? Malo si se pogubio, prijatelju, u nastojanju da  ispadneš pametan.

14 godina
offline
Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu

Pa onda nek naprave stranicu da vidimo što imaju u ponudi i to je to.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu
Zechina kaže...
PlayMaker10 kaže...

Sve je to super sa Alijem i slično ali kako jamstvo riješit? Cijene su veće radi naše krasne države, carina i PDV dižu cijenu za 40%.

 

Cijene?

Kupiš preko eu storage, odn. preko npr Amazon.de (onda si pdv free odn. nema duplog oporezivanja u EU; carine nema na teh. robu ionako).

- Odabereš najbolju cijenu preko npr https://geizhals.de/ ( > a la "nabava.net"), gdje je dostava po Njemačkoj free (većina);

- Otvoriš si besplatnu adresu (poštanski sandučić) u Njemačkoj na https://www.mailboxde.com/ (do tamo je free)

- dostava Mailbox > Hr je cca do 10€. Stiže 3-7 dana (ukupno) na kućnu adresu.

 Kako funkcionira jamstvo. Kupovao sam već preko Alija sa DHL dostavom iz UK-a samo jamstvo je upitno i godinu dana je umjesto 2 barem prema Aliju.

15 godina
offline
Još dva Xiaomijeva dućana u Zagrebu

ja sam slao svog šomija, na reklamaciju u Kinu (dobiven iz EU skladišta, tj trgovine)

4 mj je trebalo da se vrati natrag.

Ali su ga popravili

cca 150 kn poštarina 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice