Još idu u školu, a već su osvojili 100.000 kn i ti

poruka: 8
|
čitano: 3.251
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Još idu u školu, a već su osvojili 100.000 kn i ti".
16 godina
odjavljen
offline
Još idu u školu, a već su osvojili 100.000 kn i ti

Zar ne bi trebalo pisati da je najperspektivnija od svih prijavljenih? Radi se o drustvenoj igri jbt a ne o planu za oporavak HR gospodarstva...

BTW, ovo dodjeljivanje "titula" CEO, CTO i sl je malo zesca lobotomija kad firma ima zaposlenih manje nego ja djece

Freak Show Inc.
 
28 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: Još idu u školu, a već su osvojili 100.000 kn
Friday kaže...

...kad firma ima zaposlenih manje nego ja djece

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Još idu u školu, a već su osvojili 100.000 kn
Netko pere lovu...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Još idu u školu, a već su osvojili 100.000 kn i ti

-na to dodati, nekak je 'prirodnije' da ne idu u školu pa da vrte lovu.. hakeri ili dileri, maloljetnici :)

-pa onda porez-prirez i olakšice, kad roditelj dobije kaznu, jer je dijete zaradilo (prihod) viši od 2.000kn u godini .. ponekad država-bandić intervenira pa prođe bez kazni (utaja poreza) :))

 

-igra, perspektivna? .. čarobni grah mi nije nešto pouzdano, to ćemo vidjeti za nekoliko godina (ili nećemo.. npr gdje su oni famozni čistaći motora.. bandićevi). Moguće je, poželimo im sreću (jer je to poštapalica-pristojno.. mada sreća treba biti eliminirana iz formule, znanje, know-how je važan.. sreća je za loto, na sreću se oslanjaju oni koji ne znaju, pa im mogu samo poželjeti uspjeh u bizu a tad je nevažno koliko imaju godina, što rade.. jer biz je biz, od prodaje kokica do spejšatla, čak nešt čime se djeca ne bi trebala baviti kao ni npr profi-sportom, nego trebaju biti djeca.. ima vremena za biti 'velik').

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Još idu u školu, a već su osvojili 100.000 kn i ti

neka love klincima. trebat će im dok se ne snađu malo u irskoj.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
12 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Još idu u školu, a već su osvojili 100.000 kn
Ajar kaže...

neka love klincima. trebat će im dok se ne snađu malo u irskoj.  

 Bit će glavni na lokalnom igralištu. Curama će kupovat bonove za mobitel. :-)

16 godina
offline
Re: Još idu u školu, a već su osvojili 100.000 kn
Ajar kaže...

neka love klincima. trebat će im dok se ne snađu malo u irskoj.  

 Pa za drugo ni nije. Pa kaj je ta lova? Niš! S tim si možeš kupiti nekaj hardwarea i to je to, di si onda... Da je 100k € onda bi vec moglo krenuti ozbiljnije.

10 godina
offline
Još idu u školu, a već su osvojili 100.000 kn i ti

 

O čemu pričamo? 

Ova ekipa zna stvoriti novac. Ideja, znanje, trud, rad i realizacija istoga daju uvijek rezultat.

Ne bi se čudio da i oni krenu putem našeg šampiona kao što je Albert koji je već pokorio svijet. 

 

Nego, samo tako dečki. Velika budćnost je pred Vama.

Takvim ljudima treba davati prostor, uvijek i svagdje. A, ne kojekavim džabalebarošima i luzerima svih boja i vrsti, kao što rade drugi mediji.

BUG je najbolji medij.

Pa, je i prirodno da pruža prostor onima koji su najbolji ili imaju potencijal to postati.

 

Samo tako dalje. Svaka nedjelja je zbog toga posebna uz naš Tech Radar. 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 20:02 (PzKpfw).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice