Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptovaluta

poruka: 23
|
čitano: 10.133
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptovaluta".
16 godina
offline
Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptovaluta

Pa kakvi su to ljudi???

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptova
Kant kaže...

Pa kakvi su to ljudi???

 Oprezni ???

16 godina
offline
Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptovaluta

...ma ne daju narodu da zaradi koji koranski Won...

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptova
Kant kaže...

Pa kakvi su to ljudi???

 je. stid da ih bilo. iako, u sjevernoj se nitko time ne bavi a i nitko se ne buni ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
protjeran
offline
Re: Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptova
Kant kaže...

Pa kakvi su to ljudi???

Puno pametniji od nas u svakom slucaju.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptova
BUG siri FUD :)
 
2 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptovaluta

Južna Koreja može eventualno zabraniti/regulirati centralizirane mjenjačnice, ali već postoji cijeli niz decentraliziranih koje nemaju centralni server kao slabu točku (kao npr. Bitshares DEX).

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptovaluta

Ali da, slazem se, treba biti oprezan i treba bjezati od kripto valuta ko vrag od tamjana!

 

Treba ulagati u sigurne biznise i sigurne, velike firme, tipa Jamnica, Ledo, Konzum... Oni koji su prije par godina ulagali u te gigante, u ta "zicer" ulaganja, sada su u lovi...

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
21 0 hvala 0
11 godina
offline
Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptovaluta

/s

investirajte, obogatiti cete se... nemojte biti blesavi... to ce samo rasti i rasti, nema mu kraja... ;) kazu 150k eura brzo a i oko milion i pol ne tako daleko, ipak je bitcoin ogranicen resurs a ne da se ko zlatu svako malo nadje nova zila, kada nema bitova vise, nema vise bitova, tocka....

/s

 

 

 
1 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptovaluta

Titanic je najveći i najsigurniji brod na svijetu, ništa nam se neće dogoditi.

Bitcoin je najveća i najvrijednija valuta na svijetu,...

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptova
Kant kaže...

Ali da, slazem se, treba biti oprezan i treba bjezati od kripto valuta ko vrag od tamjana!

 

Treba ulagati u sigurne biznise i sigurne, velike firme, tipa Jamnica, Ledo, Konzum... Oni koji su prije par godina ulagali u te gigante, u ta "zicer" ulaganja, sada su u lovi...

 

Lol?

 

 

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1015404

14 godina
protjeran
offline
Re: Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptova
hrc_smb kaže...
Kant kaže...

Ali da, slazem se, treba biti oprezan i treba bjezati od kripto valuta ko vrag od tamjana!

 

Treba ulagati u sigurne biznise i sigurne, velike firme, tipa Jamnica, Ledo, Konzum... Oni koji su prije par godina ulagali u te gigante, u ta "zicer" ulaganja, sada su u lovi...

 

Lol?

 

 

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1015404

 

Lol?

11 godina
offline
Re: Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptova
Kant kaže...

Ali da, slazem se, treba biti oprezan i treba bjezati od kripto valuta ko vrag od tamjana!

 da sam imao muda poslušati neki glasić u tintari koji mi je govorio kupi soma etha kad sam prodao kuću u veljači, sad bih i ja bježao od kriptovaluta kao vrag od tamjana...

hakintosrh kaže...

Titanic je najveći i najsigurniji brod na svijetu, ništa nam se neće dogoditi.

 ... i uplatio kartu za neki novi titanic do bahama, da pobjegnem što dalje

11 godina
offline
Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptovaluta

Ma daj, tocno se vidi kojim zemljama upravljaju banke. Kina kao vođa u tehnološkim inovacijama zabranila onu najveću i upucala se u petu, a sad i Južna Koreja. A Belgija maknula porez na kriptovalute, UK isto nešto planira, Njemačka olakšala isplatu.. Uskoro ce mo imati zemlje koje će legalizirat kripto i imat ce mo one zemlje koje će se tek priključiti. Bitcoin ce svakako propast, a Ripple, Ethereum, IOTA, INCENT i ostali koji imaju neku svrhu ce biti "novi internet"

Nema labavo...xDD
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptova
NeroX kaže...

Ma daj, tocno se vidi kojim zemljama upravljaju banke. Kina kao vođa u tehnološkim inovacijama zabranila onu najveću i upucala se u petu, a sad i Južna Koreja. A Belgija maknula porez na kriptovalute, UK isto nešto planira, Njemačka olakšala isplatu.. Uskoro ce mo imati zemlje koje će legalizirat kripto i imat ce mo one zemlje koje će se tek priključiti. Bitcoin ce svakako propast, a Ripple, Ethereum, IOTA, INCENT i ostali koji imaju neku svrhu ce biti "novi internet"

Moze primjer kako je DE olaksala isplatu?

14 godina
offline
Re: Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptova

Može pojašnjenje na izjavu da će bitcoin sigurno propasti?

11 godina
offline
Re: Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptova
kerum kaže...
NeroX kaže...

Ma daj, tocno se vidi kojim zemljama upravljaju banke. Kina kao vođa u tehnološkim inovacijama zabranila onu najveću i upucala se u petu, a sad i Južna Koreja. A Belgija maknula porez na kriptovalute, UK isto nešto planira, Njemačka olakšala isplatu.. Uskoro ce mo imati zemlje koje će legalizirat kripto i imat ce mo one zemlje koje će se tek priključiti. Bitcoin ce svakako propast, a Ripple, Ethereum, IOTA, INCENT i ostali koji imaju neku svrhu ce biti "novi internet"

Moze primjer kako je DE olaksala isplatu?

Ako isplačuješ do 600 eura zarade nema poreza, a ako isplacujes godinu dana nakon uplate, ma da isplacujes i 10 miliona, nema poreza. Source: https://coinsutra.com/tax-free-bitcoin-countries/

Zaboravio sam Dansku, bankama u Danskoj nije bitcoin valuta te tako nema poreza na njega. Source: https://www.coinstaker.com/best-4-bitcoin-friendly-countries/

Nema labavo...xDD
14 godina
protjeran
offline
Re: Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptova
Yvan kaže...

Može pojašnjenje na izjavu da će bitcoin sigurno propasti?

Jer je tehnicki katastrofalno smece i daleko inferioran ripple-u recimo...

11 godina
offline
Re: Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptova
Yvan kaže...

Može pojašnjenje na izjavu da će bitcoin sigurno propasti?

 Hajd sad razmisli. Imas prvi auto ikad napravljen, Ford. Današnje kosilice su jače i brže. Kolika bi mu bila vrijednost danas da se prodaje? Ništa. Tako i bitcoin, možda sad, kao i prvi ford u to doba, je na cijeni ali kad ga uhvate preskakati ostali altcoinovi kao što će uskoro i biti, kad se nebude nigdje koristio, kad nema više profita za minere, vrijednost ce mu pasti. I zašto uopce ulagat u njega kad imas toliko obečavajućih altcoinova...

Bitcoin će biti poznat kao prvi ali to će i ostati

Nema labavo...xDD
16 godina
offline
Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptovaluta

Mislim da danas prvi fordovi, ako su u dobrom stanju, ponoooooooo vrijede...

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptova
Kant kaže...

Mislim da danas prvi fordovi, ako su u dobrom stanju, ponoooooooo vrijede...

 Samo što ćeš Forda kupiti da ga gledaš, dok ćeš Bitcoin za 100 godina onda kupiti da ga prodaš. WOW

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
11 godina
offline
Re: Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptova
ansha kaže...
Yvan kaže...

Može pojašnjenje na izjavu da će bitcoin sigurno propasti?

Jer je tehnicki katastrofalno smece i daleko inferioran ripple-u recimo...

 ripple ti je kao i tvoj pajdo sa avatara..

14 godina
protjeran
offline
Re: Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptova
GSP kaže...
ansha kaže...
Yvan kaže...

Može pojašnjenje na izjavu da će bitcoin sigurno propasti?

Jer je tehnicki katastrofalno smece i daleko inferioran ripple-u recimo...

 ripple ti je kao i tvoj pajdo sa avatara..

Bog i batina? Slazem se.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice