Kacige za termalno skeniranje na talijanskom aerod

poruka: 5
|
čitano: 2.950
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kacige za termalno skeniranje na talijanskom aerod".
14 godina
offline
Kacige za termalno skeniranje na talijanskom aerod

Skoro pomislio made in italy by italians, ali ipak ništa od toga. To bi ipak bilo čudo da se nešto napravi bez kineza.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kacige za termalno skeniranje na talijanskom aerod

Stalloneovi filmovi zadnje vrijeme ko' Nostradamusova predskazanja.

 

 

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
 
5 1 hvala 0
8 godina
online
Kacige za termalno skeniranje na talijanskom aerod
Termalna kamera, detekcija ljudi u kadru, mjerenje temperature svakog objekta, prikaz podataka u naočalama pa i baterije za mobilnost.
Tehnološki ovo je napredan sustav i daje onu neku dodatnu vrijednost.
Mene recimo zanima kolika je okvirna cijena gotovog proizvoda?

Ovakvi i slični uređaji postati će svakodnevna oprema za npr. banke, hotele, dvorane, bolnice, škole, vrtiće, trgove, pa i crkve, ....itd.
Bez kineskih dijelova znam da ne može, da li se isplati tako nešto razviti u Hrvatskoj? (Pitam općenito znatiželje radi)

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Kacige za termalno skeniranje na talijanskom aerod

Kakve su to idiotarije sa mjerenjem temperature... Čovjek može imati povišenu tjelesnu temperaturu da i nije bolestan ili može imati nekakvu virozu ili neku drugu bolest pa da se očituje povišenom tjelesnom temperaturom. Što je onda s tvrdnjom da čovjek može biti zarazan, a da ne pokazuje simptome? Kakve gluposti... Kako su do prije nekoliko tjedana tvrdili da maske trebaju nositi samo zaraženi, a onda kažu da se simptomi ne moraju očitovati. Slijedom toga bi svi trebali nositi maske. Vjerojatno da smanje potražnju... Ma jednostavno kretenizam...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kacige za termalno skeniranje na talijanskom a
LIFO kaže...
....
Bez kineskih dijelova znam da ne može, da li se isplati tako nešto razviti u Hrvatskoj? (Pitam općenito znatiželje radi)

 uvjeren sam da se isplati razviti jer ovo definitivno nije gotov proizvod već skup proizvoda. Takva rješenja su uvijek dobro došla no u pravilu su custom made jer uvijek imaš državu/aerodrom/CEO koji je to zamislio baš na neki specifičan način pa će ti tvoj standardni proizvod popljuvati jer baš nema zelenu boju kojom se prikazuje  normalna temperatura jer si ti zamislio da to u viziru bude bijela....karikiram no bit je da moraš ostaviti mjesta custom dev-u nakon što razviješ nešto što će svima biti vauu

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice