Kako je nastala, kako se koristi i što se sve može

poruka: 6
|
čitano: 4.420
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako je nastala, kako se koristi i što se sve može".
14 godina
offline
Kako je nastala, kako se koristi i što se sve može

Jel ima u Apps neki demo mod, da vidiš koliko ti dolazi auto osiguranje... i da vidiš kako radi Laqo Prevent, koliko bi način vožnje nosio. Dali je stil vožnje ostaje samo u mobitelu ili se šalje u CO?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako je nastala, kako se koristi i što se sve može

jamčano bi bilo veoma do izrazito lijepo i nadasve poetično kad bi prometna sigurnost ovisila samo o meni (odn. onome tko si ovo instalira a kulturan je poznavatelj i štovatelj propisa i poretka nužnog za suživot) a ne i o ostalim vozačima, stanju cesata, prometnoj signalizaciji, divljači i pitomači po šumama i gorama i tak. dakle, još jedna u nizu uzaludština. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Kako je nastala, kako se koristi i što se sve
bus kaže...

Jel ima u Apps neki demo mod, da vidiš koliko ti dolazi auto osiguranje... i da vidiš kako radi Laqo Prevent, koliko bi način vožnje nosio. Dali je stil vožnje ostaje samo u mobitelu ili se šalje u CO?

 Imas kalkulator cijene police na www.laqo.hr, samo upišeš registarsku oznaku auta. LaqoPrevent nema demo, gosti su u emisiji odgovorili u čemu je kvaka...

drpetric
10 godina
offline
Kako je nastala, kako se koristi i što se sve može

Kako je Petric već odgovorio, LAQO app nema demo.

Na ulazu u app ti nudi 2 opcije. Ako nemaš LAQO osiguranje onda te šalje na njihovu web stranicu da ju kupiš, gdje ćeš lako saznati (unošenjem par standardnih podataka - registracija, snaga motora i sl.) koliko bi te došla polica.

Ako imaš, onda se samo ulogiraš i to je to.

 

Fun fact - izgleda da radi samo ako osiguranje kupiš kod njih direktno. Ja imam CO policu ali je kupljena drugdje (nevažno gdje, nećemo reklamirati ... besplatno  ) i ne mogu se ulogirati. Mail ne prepoznaje, a opcija sa slikanjem osobne iz nekog razloga (mada imam neke svoje sumnje, o tome malo kasnije) ne radi. 

 

No, čak i da se mogu ulogirati, čisto sumnjam da bi mi išta od te telematike radilo. Naime, ja trenutno koristim P40 pro, koji naravno nema GMS, na koji se ovaj app sigurno debelo oslanja. 

Možda bi Ivan & company trebali malo poraditi na tome ... umjesto gostovanja po raznim promo akcijama. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Kako je nastala, kako se koristi i što se sve može

tumače kako telematikom planiraju smanjiti broj automobilskih nesreća kroz igru osvajanja nagrada za dobru vožnju...

 

Nekako imam filing da će ovo napraviti samo kontra efekt.

Life is meant to die. Accept your fates.
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Kako je nastala, kako se koristi i što se sve može

Neka hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice