Kako ćete reagirati na Netflixovu zabranu dijeljen

poruka: 15
|
čitano: 18.753
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako ćete reagirati na Netflixovu zabranu dijeljen".
15 godina
offline
Kako ćete reagirati na Netflixovu zabranu dijeljen

Otkazao sam pretplatu prije godinu dana zbog nerealnosti njihovog sadržaja.

Malo mi je čudno da svaki lik ima dvije mame ili dvije tate. Nisam to nikad vidio uživo, a tamo je u svakoj epizodi svake serije, pa mi se ucinilo malo nestvarno...

Isto tako mi je bilo nerealno da se svaka grupa ljudi sastoji od svih vrsta etničkih manjina, dok su u stvarnosti manjine u manjini...

Iskreno, nisam imao s kime dijeliti račun jer nitko nije bio pretjerano zainteresiran. 

 
29 4 hvala 5
10 godina
offline
Re: Kako ćete reagirati na Netflixovu zabranu dije
mateo kaže...

Otkazao sam pretplatu prije godinu dana zbog nerealnosti njihovog sadržaja.

Malo mi je čudno da svaki lik ima dvije mame ili dvije tate. Nisam to nikad vidio uživo, a tamo je u svakoj epizodi svake serije, pa mi se ucinilo malo nestvarno...

Isto tako mi je bilo nerealno da se svaka grupa ljudi sastoji od svih vrsta etničkih manjina, dok su u stvarnosti manjine u manjini...

Iskreno, nisam imao s kime dijeliti račun jer nitko nije bio pretjerano zainteresiran. 

 Ti imaš žešći problem sa svojom sexualnošću. A to što nisi vidio nikad takvo nešto je zato jer živiš (ko i ja) u pripizdini.

14 godina
offline
Kako ćete reagirati na Netflixovu zabranu dijeljen

Ja osobno jako teško , u zadnje vrijeme, nađem nešto interesantno na Netflixu , iznenadio me Wednesday , pozitivno.

 

Ako su njima hitovi serije poput "Ludih 90 " tih što je nešto , ma na granici uvredljivog ...

Imali su House of Cards , Altered Carbon , Witcher, dosta toga ali samo pumpaju , pumpaju gluposti , da imaju kvantitetu.

Desi mi se da listam i listam i listam i odem na nešto drugo.

 

Da nemam klince kojima je to primarni servis za streaming , dok je meni SkyShowtime, Amazon ili Disney, Hbo, odavno bih otkazao pretplatu i skidao sa toretnta kao hrpa ljudi.

A ne želim downgrade sa 4 korisnika da ostane 4 k kvaliteta slike.

 

Nažalost , moj 4 ti korisnik , koji je moj brat u Zaprešiću će popušiti gledanje Netflixa koji mu sheram jer nije u mom kučanstvu.

 

Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Kako ćete reagirati na Netflixovu zabranu dije
MarkoRi kaže...
mateo kaže...

Otkazao sam pretplatu prije godinu dana zbog nerealnosti njihovog sadržaja.

Malo mi je čudno da svaki lik ima dvije mame ili dvije tate. Nisam to nikad vidio uživo, a tamo je u svakoj epizodi svake serije, pa mi se ucinilo malo nestvarno...

Isto tako mi je bilo nerealno da se svaka grupa ljudi sastoji od svih vrsta etničkih manjina, dok su u stvarnosti manjine u manjini...

Iskreno, nisam imao s kime dijeliti račun jer nitko nije bio pretjerano zainteresiran. 

 Ti imaš žešći problem sa svojom sexualnošću. A to što nisi vidio nikad takvo nešto je zato jer živiš (ko i ja) u pripizdini.

 

Markec, ti imas zesci problem ne samo sa seksualnoscu nego i sa stvarnoscu ako vjerujes da je barem 50% ljudi u alfabetu.

 

Vidim pise ti "Ri" u nicku, izadji iz svoje "pripi-dine", odi do npr. Monfalconea i uzivaj u pravom "zapadnom" gradu. Poseban gust je pojesti nesto u MCDu tamo, pravi dojam te nepripi-dine, San Francisko bejbe!

13 godina
offline
Kako ćete reagirati na Netflixovu zabranu dijeljen

Go woke go broke.

Moj PC  
13 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako ćete reagirati na Netflixovu zabranu dije
MarkoRi kaže...
mateo kaže...

Otkazao sam pretplatu prije godinu dana zbog nerealnosti njihovog sadržaja.

Malo mi je čudno da svaki lik ima dvije mame ili dvije tate. Nisam to nikad vidio uživo, a tamo je u svakoj epizodi svake serije, pa mi se ucinilo malo nestvarno...

Isto tako mi je bilo nerealno da se svaka grupa ljudi sastoji od svih vrsta etničkih manjina, dok su u stvarnosti manjine u manjini...

Iskreno, nisam imao s kime dijeliti račun jer nitko nije bio pretjerano zainteresiran. 

 Ti imaš žešći problem sa svojom sexualnošću. A to što nisi vidio nikad takvo nešto je zato jer živiš (ko i ja) u pripizdini.

 Pa možda i imam, ali mislim da su veći problem današnjice ljudi koji nameću svoje mišljenje uz pretpostavku da je baš ono jedino ispravno. 

Više volim kinematografiju iz 80ih i 90ih, bolje odgovara mom malograđanskom svjetonazoru.

Kad kao ja provedeš godišnje oko 200 dana po raznim zemljama u inozemstvu, pocmes na "pripizdinu" gledat kao puno zdraviju okolinu od ove "napredne" u kojoj se sad nalazim.

 

12 godina
offline
Kako ćete reagirati na Netflixovu zabranu dijeljen

I naravno, članak o dijeljenju lozinke krene sa wajnanjem na sadržaj koji nisi prisiljen gledati.

 

Kako Vam već ne dopizdi. 

 

Otvori temu br. 12451251 za Woke i tamo kukaj do mile volje.

 

Molim admine da počiste OffT.

 

On topic - ova praksa im je stvarno pederska, jer su na početku i bili posebni sa tim sheranjem. Sad su sami sebi pucali u koljeno.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.2.2023 21:28 (DarthMarkus).
Moj PC  
6 1 hvala 0
10 godina
offline
Kako ćete reagirati na Netflixovu zabranu dijeljen

 

Treba nekako spriječiti prevarante. 

Na sve načine žele doći do sadržaja, da niš ne plate ili da prođu jeftinije.

 

dzg
Moj PC  
1 12 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako ćete reagirati na Netflixovu zabranu dije
DarthMarkus kaže...

On topic - ova praksa im je stvarno pederska, jer su na početku i bili posebni sa tim sheranjem. Sad su sami sebi pucali u koljeno.

 Ovo ti je "App development" 101 - UVIJEK se prednost nad konkurencijom, kao i user base gradi na bonusima/davanju featurea za džabe ili jefitno, a kad se postigne očekivani broj korsinika onda se to mjenja u pay-per-use ili vendor lock.

 

Tako je Google tek nakon nekog vremena počeo naplaćivati prostor na Driveu, a i Microsoft na OneDrive, i to baš kad su i fotografije zbog džidži midži postale 10mb po prosjeku pa se inicijalnih 5gb popuni začas.

 

I Photos app iz Androida se defoltno backupa na Drive pa kad se popuni počne te smarati iako imaš 128gb na mobitelu. 90% korisnika će na to reagirati plaćanjem tih 1-5$ mjesečno. Ima 2.8 milijarde korisnika Androida, pa nek 10% plati dodatni prostor na Driveu...

Također imali su neke opcije editiranja fotki, sad su ih počeli naplaćivati.

 

Sama aplikacija je jednostavna za napraviti - nećemo doživjeti neku revoluciju opet - jer je "nešto (trgovina, film, glazba, komunikacija) ali na internetu" već postalo ukorijenjeno u društvo.

Tako da se sada ističeš po što boljem planu zarade, a to je kalkulacija koliko featurea možeš/moraš dati odmah, a koliko u nekom updateu, te naravno kada početi naplaćivati najosnovije featurese.

Igre na mobitelu su ti odličan primjer - više uopće nije bitna igra nego kako izbalansirati moment u kojem si toliko ovisan o igri, a ne možeš napredovati, da te natjera da kupiš "rune/gemove/zlato" pravim dolarima.

 

Adobe CC je tu najbolji opći primjer - nekoliko godina su igrali long run - a isti se niz godina znalo da će kad tad prijeći na subscription.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Kako ćete reagirati na Netflixovu zabranu dijeljen

Hebeno,  idem za mjesec dana na 4 mjeseca van drzave i neću moći gledati netflix a plaćam ga. Moram nešto smisliti 🤔. A da gledat ću HBO, Disney, Prime ili Sky🤣🤣

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako ćete reagirati na Netflixovu zabranu dijeljen

Amazon Prime vec otkazao nakon sto su digli cijenu za 30% (a nemamo glavnu Prime uslugu tj besplatnu dostavu za HR) - eventualno bih uzeo opet ako se Prime usluga kompletna prosiri i na nas teritorij...

 

Netflix otkazujem iste sekunde ako bi trebao placati 12 eur mjesecno, doslovno mi jedva vrijedi i ova 3 eura sto placam jer dijelim (svoj) racun sa 4 osobe. Hrpa smeca, vrlo malo toga dobrog - tih par dobrih stvari sta se nadu u moru govna cu jednostavno torrentati.

 

Ostavljam si SkyShowtime i HBO Max, zato sto su najbolji value, HBO placam nekih 4 eura a Skyshowtime 3 eura, i iako imaju generalno puno manje sadrzaja nego recimo Netflix, imaju puno vise kvalitetnog sadrzaja.

 

Disney necu uzeti nikada iz osobnog bojkot razloga :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako ćete reagirati na Netflixovu zabranu dijeljen

reagirat ću utorkom i petkom, od 10:03 do 10:07, a samo iznimno nedjeljom i praznikom, poslije ručka, bar tri minute. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Kako ćete reagirati na Netflixovu zabranu dijeljen
Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kako ćete reagirati na Netflixovu zabranu dije
Mene zanima što EU kaže na zabranu dijeljenja lozinki?
Msm, ako ti platim uslugu, boli tebe q kome ću dati svoju lozinku, svoj račun kojeg ja plaćam.
 
4 0 hvala 1
11 godina
offline
Kako ćete reagirati na Netflixovu zabranu dijeljen

Netflix ima ogroman problem sa kvalitetom sadrzaja,bas primjetim kako je iz godine u godinu sve losiji,ali ni konkurencija nije nista bolja pa zasto bi se trudili.....

Sto se tice restrikcija.....da su ih postavili day one ne bih rekao nista ali ova taktika...navuci ljude pa naplati mi je degutantna.

Moj PC  
10 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice