Kako vratiti prikaz dislajkova na YouTubeu?

poruka: 43
|
čitano: 31.912
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako vratiti prikaz dislajkova na YouTubeu?".
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vratiti prikaz dislajkova na YouTubeu?

Ok, taj dio nisam skužio (da će brojati glasove svojih korisnika), sve jasno, tenks 🤟

Tread softly because you tread on my dreams.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vratiti prikaz dislajkova na YouTubeu?
Friday kaže...
BroccDaRock kaže...

O "korporativnim i političkim interesima" se pisalo puno konkretnije dok je Trump bio predsjednik. Sad bi se valjda trebali praviti da ne primjećujemo kako je sve krenulo od ogromnog broja dislajkova koje su prikupljali Biden i njegovi podobnici?

 

Ti znaci mislis da su maknuli dislajkove zbog Bidena?? Jesu zbog Bidena maknuli i scoreboard iz novog Battlefielda? Da ekipa ne vidi koliko puta je Biden poginuo?

 Ma ja, kao što nisu ni smanjivali broj dislajkova. Već evidentirano više puta... Ali im taj potez nije upalio, jer bi se dislajkovi opet nagomilali...

10 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti prikaz dislajkova na YouTubeu?

Youtubeu je najbitnija interakcija sa sadržajem. Zato najbolje adbblocker i niti like ni dislike, NIŠTA. Ko duh, pogledat video i stisnut X. Na mobu s Vancedom naravno.

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Kako vratiti prikaz dislajkova na YouTubeu?

Isprika za crosspost, ali mi je predobra mema a da ju ne stavim ovdje.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
6 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Kako vratiti prikaz dislajkova na YouTubeu?

Dodatak prešao 300.000 korisnika!

 

To samo govori o tome da ljudi cijene mišnjenje drugih ljudi, drugih korisnika YouTubea, a YouTube ne cijeni mišljenje i želje svojih korisnika, niti radi za njihovu dobrobit. Gdje je nestao Googleov moto "Don't be evil"?!

 

 

EDIT:

LOL, evo nekoliko sati kasnije - preko 400.000 500.000 600.000 korisnika! Glas "malog ćovijeka" čuje se instaliranjem dodatka...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2021 15:48 (mbaksa).
 
9 0 hvala 0
6 godina
offline
Kako vratiti prikaz dislajkova na YouTubeu?

konzumerizam na najjace, ono ajmo izmisljat addonove, scripte, paralelne aplikacije i slicne gluposti, jer se tamo neka privatna kompanija sjetila kako da si poveca promet i profit.

 

umjesto da se prestane koristiti proizvod kompanije, prvi kvartal kada bude pad prometa, pa da vidis kak ce se odmah slusati korisnike

 

google i "do no evil" yeah right

 

ovo mi je isto kao i oni sto stalno kukaju kako Amazon radnici rade u uzasnim uvjetima, a nemaju upit savjesti kada kupuju sa amazona

 

potrosacu, ako ti se ne svida kako neka privatna kompanija posluje, nemoj koristiti njene usluge i bok, ako mislis da posluju protuzakonito tuzi ih i bok

 

kmecanje iz stolice od doma je beskorisno

 

Moj PC  
3 2 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Kako vratiti prikaz dislajkova na YouTubeu?
Mda, evo baš YT ima neku alternativu. Oni imaju praktički monopol u ovom što rade. Nije to majoneza pa da se prešaltam samo tako na neku drugu,
6 godina
offline
Re: Kako vratiti prikaz dislajkova na YouTubeu?
EXIMO kaže...
Mda, evo baš YT ima neku alternativu. Oni imaju praktički monopol u ovom što rade. Nije to majoneza pa da se prešaltam samo tako na neku drugu,

sto to konzumiras na YT a da ne mozes negdje drugdje?

 

mogu skuzit da ima kanala koje redovno pratis, a kreatori koji nisu aktivni na nekoj drugoj platformi, ali to ionako ne ulazi u problematiku "dislike" jer imaju kvalitetan sadrzaj inace ih ne bi pratio, zar ne?

 

"dislike" je sudeci po komentarima, bio alat koji ti je omogucavao da ne gubis vrijeme na nekome videu, nista vise, ili je bio alat za "stick it to the man" na koorporativnim, propagandnim ili politickim videima i slicno

 

ako se ne zelis ili ne mozes presaltat na druge platforme, onda jednostavno moras prihvatiti promjene koje kompanija koja ti pruza uslugu implementira, ako placas uslugu, onda otkazes pretplatu i tako pokazes nezadovoljstvo, vrlo jednostavno

 

hype po internetu nista nece promjeniti, jer ovo nije krsenje nikakvih zakona, pa je jedini nacin, opalit ih po dzepu, prestajanjem koristenja usluge, instalacijom addblockera, instalacijom vanceda, otkazivanjem pretplate ili sto god ti odgovara

 

naravno da ce oni kao kompanija uciniti sve sto mogu da imaju veci promet, i profit, kao i svaka druga kompanija, ako to znaci da ce micanjem "dislike" omoguciti veci promet i profit, sigurno ga nece vratiti zato sto mi pisemo po netu da to nije u redu

 

 

14 godina
offline
Re: Kako vratiti prikaz dislajkova na YouTubeu?
EXIMO kaže...
Mda, evo baš YT ima neku alternativu. Oni imaju praktički monopol u ovom što rade. Nije to majoneza pa da se prešaltam samo tako na neku drugu,

ne trošim mnogo majonezu, ali za mene samo je jedna majoneza - Zvijezda...

 

ostalo je smeće koliko god me marketinški magovi uvjeravali...

Ju je je? Je ju je!
2 godine
protjeran
offline
Re: Kako vratiti prikaz dislajkova na YouTubeu?
Ne valja nijedna, majoneza je junk food. Ljudi jedite ajvar :)
13 godina
offline
Re: Kako vratiti prikaz dislajkova na YouTubeu?
markoBT kaže...
UkradenNick kaže...

tube bez dislajkova je odvratan!
Kad neznam kakav je kanal, ak počne video loše i broj dislajkva velik, vozi dalje!

Cilj YouTube je da svaki video ima što više pregleda, a posebno što veći broj odgledanih reklama. Ako netko zbog dislajkova ne pogleda video (i reklame) onda YouTube nije postigao cilj.

 

Treba li dalje pojašnjavati?  

 

 ja razumijem njihovu logiku. caka je neslaže se sa mojom.

gramatika bljak
15 godina
offline
Re: Kako vratiti prikaz dislajkova na YouTubeu?
syncmaster245b kaže...

Isprika za crosspost, ali mi je predobra mema a da ju ne stavim ovdje.

 Citiram sam sebe.

 

Ispostavilo se da ovo nije mema, nego istina.

 

Linus komentira potez:

 

 

I sto sad reci na ovo?

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Kako vratiti prikaz dislajkova na YouTubeu?
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

Jel' to moguće?
Koristna tech objava na BUG.online? Nikakve vijesti o baterijama, dokumentarci o bakterijama i eseji o borbenim avionima?
Već prava, pravcata korisna objava, bez da se treba čekati 4 tjedna i platiti paywall?

 panju napises baterije, dokumentarac, esej itd u google i procitas sto te zanima. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice