Kalifornijski startup obećava izraditi prvi "pravi

poruka: 10
|
čitano: 10.392
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kalifornijski startup obećava izraditi prvi "pravi".
12 godina
offline
Kalifornijski startup obećava izraditi prvi "pravi

Pa ovi Kalifornijski startupi su sve veća sprdačina.

Moj PC  
11 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Kalifornijski startup obećava izraditi prvi "p
kul, sad će Harrison Ford i Bruce Willis moći i u stvarnosti isprobati ono što je bila sam sci- fi dosad.
15 godina
offline
Kalifornijski startup obećava izraditi prvi "pravi

svi leteći automobili su prvi i pravi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Kalifornijski startup obećava izraditi prvi "pravi

Startup "obecava"...

Vjerujem obecanjima takvih startupova jos manje nego predizbornim obecanjima. 

 
2 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Kalifornijski startup obećava izraditi prvi "pravi

Otpor zraka ovakve mrezaste strukture je strasno visok. Nije ovo ni za sta.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kalifornijski startup obećava izraditi prvi "p
kirat kaže...

Otpor zraka ovakve mrezaste strukture je strasno visok. Nije ovo ni za sta.

 -otpor? namjanji problem, tj čak nije problem na nižim brzinama (ispod 70-100kmh) recimo uobičajena gradska vožnja do 50kmh može biti 'kocka' uz zanemarive razlike otpora i sl. ..

- .. stvarni problem je (ako ga povežemo s optorom) da vozilo-objekt mora postojati, kretati se, voziti-letjeti, tek tad je to važno ili usporedivo kao i doseg ili brzina ili nosivost, no za sad ne postoji osim koncepta-ideje ili startupa koji se može gledati kao investicija ili navlakuša pri čemu je ovo drugo vjerojatnije.

 

-rekao bi da je ovo (skoro) savršeno vozilo, s najmanje (za sad) problema.. npr nije problem potrošnja, nije problem kvarovi, hrđanje, nije problem ni registracija (homologacija, zakonski uvjeti za promet) .. ništa od problema koji imaju ostali normalni automobili, bez problema, osim jednog (možda sarkastično većeg) da za sad ekšli ne postoji.. i time su svi problemi nestali osim tog osnovnog.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Kalifornijski startup obećava izraditi prvi "p

naravno, jer prodavanje magle je najunosniji posao oduvijek.

 

znali leteci auti su oksimoron, jer ne moze voziti po cesti nesto od 200 - 300 kg i sudariti se s vozilom od 1 tone i vise.

leteci auti ce moci voziti samo po bike stazama ako i to ikad 

5 godina
offline
Kalifornijski startup obećava izraditi prvi "pravi

A da ne pricamo o obecanju cijene automobila za 2035 godinu. A nemas pojma koliko ce kostati za mjesec....

 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kalifornijski startup obećava izraditi prvi "p
Bla bla trkelj trkelj bla koncept

Mislim da su ovi Delboyi vec dopizdili svima.
Uostalom ... da koncept leteceg auta i zazivi... ja se samo najezim na pomisao da idioti, koji ne mogu ni na 4 trake autoceste se snaci, bi u buducnosti mogli doci i odozgo.
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Kalifornijski startup obećava izraditi prvi "pravi

Letenje na baterijski pogon po mom mišljenju nema smilsa. S druge strane na vodik je moguće, no načekati ćemo se dok se to standardizira i napravi sigurnim.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice