Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos

poruka: 29
|
čitano: 7.809
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos".
11 godina
offline
Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos

Bilo je baš lipih sati igranja Commandos behind enemy lines.

 

Ovakav podjestnik baš razveseli.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
17 0 hvala 2
15 godina
offline
Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos

ufff.

kako bi volio novi commandos....

 

nadam se da ce napraviti nesto od toga.... i remake bi bio ogroman korak naprijed

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos

Samo da ne naprave igru koja je teska, a misije postanu lakse kupovanjem dodatnih pomagala.

Nekad cheatovi: "upisu kod u konzolu"

Danasnji cheatovi: "provuci karticu EA kroz guzicu"

Moj PC  
7 0 hvala 2
16 godina
offline
Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos

prije dvadeset godina... sumpora mu kiselog i slatkog. Kuda to vrijeme ide? 20 godina, a kao da sam jučer igrao demo prvih komandosa.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos
Korny1603987 kaže...

prije dvadeset godina... sumpora mu kiselog i slatkog. Kuda to vrijeme ide? 20 godina, a kao da sam jučer igrao demo prvih komandosa.

 I ja baš velim :D To i Desperados - VRH!

15 godina
offline
Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos

jedina poštena igra koju sam moga igrat na Pentiumu je bila Commandos:Beyond The Call of Duty. nikad neću zaboravit misiju u beogradu u ZOO-u

Moj PC  
4 0 hvala 0
Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos

Sjećam se da sam ju igrao i da je bila toliko teška da sam onu prvu misiju (odosno tutorial) igrao mislim cijeli dan, najmanje 50 puta sam ga morao nanovo prolaziti.

Onda sam uspio još jednu misiju proći jer sam skužio bug u igri (staneš iza kuće u zaklon i ispališ metak, neprijatelji čuju i dolaze ko muhe bez glave a ti ih samo kokaš kad ti dođu na nišan. Svaki dolazi na isti način i ide istom stazom).

 

Šteta što je bila toliko teška, inače je atmosfera bila apsolutno nenadmašiva.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos

Odlicna vijest.

Commandos 2 je bio vrh, jer je bio fleksibilniji u rjesavanju misija od prvog(ekspanzije) nastavka, em se dobro drzi i za danasnje pojmove.

Prvi dio bi trebalo samo graficki malo usminkati i patchirati za noviji OS. Kao sto je pred par dana Desperados dobio patch za Win7,8,10.

Za novi nastavak, ne bih imao nista protiv, pod uvjetom da bude vjeran originalu, a da ne budu kemijali s kamerom, first person pogled i sl. Ako se ne varam u Commandos 3 i Desperados 2 su kemijali nesto s tim stvarima, pa su zbrljali.

 

Shadow Tactics je dokazao da ljudi zele igre slicnije originalu.

 

Sjeca se tko Robin Hooda?

 

Prvi dio je imao "zacrtan" nacin na koji moras proci misiju. Tu je puno pomogao prohod iz Hackera ili Buga, vise se ne sjecam. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 9:00 (Chaky).
Moj PC  
6 0 hvala 2
12 godina
offline
Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos

Svim ljubiteljima žanra toplo preporučam u članku spomenuti Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

Igra je izvrsna, zarazna, produkcija odlična, likovi pamtljivi i osebujni, misij zahtjevne ali prolazne ...

Morate isprobati

 
5 0 hvala 4
14 godina
offline
Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos

Ein verletzter!!!

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos

Heh, baš sam pred koji mjesec krenuo igrati Commandos 3, jedini koji nisam prešao unutar godine-dvije kako je izašao (sjećam se da je bio neki demo misije u vlaku i da mi je bilo ultrapreteško unatoč tome što sam ih sve do tad prešao, Strike force ne priznam). Nije to to, zabrljali su s ovim povećavanjem mape kako rješavaš zadatke umjesto nova misija-nova mapa, i dijelovima koje (valjda) ne možeš preći bez otkrivanja.

 

Zato je Commandos 2 bio vrh, igra bez greške.

Moj PC  
5 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos
Nadam se da ce bit first person battle royale zombie android igra sa mikrotransakcijama, inace necu igrat.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 10:37 (zlosobno).
 
10 0 hvala 1
14 godina
offline
Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos

Desperados nam dajte.Koja je to igretian bila.Nikad je necu zaboravit.Obiljezi ti djetinjstvo jebena igra

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos

Igre mladosti, mnogo sati provedeno u prelaske. 

 

Sjećam se jedne misije ali ne znam iz kojeg dijela, bila je plaža i sve švabe sam pobio i prenio na plažu i složio svastiku od mrtvih švaba...  znam, znam...bolesno... al' hebaji ga pod uticajem Schindlerove liste i Saving Private Ryan dođu takve ideje...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
7 0 hvala 1
16 godina
offline
Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos

Shadow Tactics: Blades of the Shogun - koji je preporučen gore. Kao komandosi samo feudalni japan. Ninje, Samuraji i ta shema. Također preporuka.

 

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos
boxer kaže...

Igre mladosti, mnogo sati provedeno u prelaske. 

 

Sjećam se jedne misije ali ne znam iz kojeg dijela, bila je plaža i sve švabe sam pobio i prenio na plažu i složio svastiku od mrtvih švaba...  znam, znam...bolesno... al' hebaji ga pod uticajem Schindlerove liste i Saving Private Ryan dođu takve ideje...

Stavi TM na to i odmah izravan prijenos na Twitch  

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos

 

 

znači sve...commandos je igra koja se živjela tad, imala je dušu...današnje smeće toga nema.
jedva čekam

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos

novi commandos:

- pay to win

- DLC svaka dva mjeseca

- battle royale

- gradjenje nastambi

- usrane kontrole za mis/tastaturu

 

aha, da:

- zombies

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos
Chaky kaže...
boxer kaže...

Igre mladosti, mnogo sati provedeno u prelaske. 

 

Sjećam se jedne misije ali ne znam iz kojeg dijela, bila je plaža i sve švabe sam pobio i prenio na plažu i složio svastiku od mrtvih švaba...  znam, znam...bolesno... al' hebaji ga pod uticajem Schindlerove liste i Saving Private Ryan dođu takve ideje...

Stavi TM na to i odmah izravan prijenos na Twitch  

 Yes!! Sir!!

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
offline
Re: Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos
Korny1603987 kaže...

Shadow Tactics: Blades of the Shogun - koji je preporučen gore. Kao komandosi samo feudalni japan. Ninje, Samuraji i ta shema. Također preporuka.

 

 Vidio sam ovo ali taj setting mi se ne svidja.Sve igre koje su u tom settingu ne igram.Odbojne su mi i jebiga

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos
Kill Frenzy kaže...

Desperados nam dajte.Koja je to igretian bila.Nikad je necu zaboravit.Obiljezi ti djetinjstvo jebena igra

 Jaooo da. Potpisujem :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos
fila2208 kaže...

 

 

znači sve...commandos je igra koja se živjela tad, imala je dušu...današnje smeće toga nema.
jedva čekam

 Potpis na sve gore napisano, koja glazba, atmosfera, igrivost  Ova linkana muzika budi sjećanja, ne mogu virovati da je prošlo 17 godina od dvice. Još se sjećam da sam dvicu imao na 3 cd-a, bila je igra puna bugova ali san je završia sa gušton. Prešao sam sve osim trećeg djela.

That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.
13 godina
offline
Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos

Da, e cd-a su išla, u ono vrijeme dobrih 45kn me koštala lol

 

igra je bila top, cijeli dan si mogao jendu misiju secirati i igrati..pa onda onaj psić, pa  snjim, pa hrpa likova...ili kad švabi uzmeš uniformu pa pobjegne s mape.

pre ali predobro 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos

Ein verletzter, alarm, alarm!

MuWu
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 16:18 (MujagaWudakhi).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos
Kill Frenzy kaže...

Desperados nam dajte.Koja je to igretian bila.Nikad je necu zaboravit.Obiljezi ti djetinjstvo jebena igra

 Pa imaš remodernized verziju nedavno izašlu 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 21:12 (DarthMarkus).
6 godina
offline
Re: Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos
Jedina igra kojoj demo nisam uspio prici...dobro bili su mi to poceci game..inga...danas nakon stotine i stotine igara u prstima...ali zato je DESPERADOS bila igra za 5....CARAMBA....bia je tu i robin hood na istu foru
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos

Dobri stari dani, narucivanje cd-a od pirata, cekanje dva tjedna da dodje dok postara iscekujes kao da ti nosi tri penzije...

 

Kalypso je ok, valjda ne budu zasrali, samo nek se drze provjerenog recepta i ne ubacuju zombije, mikrotransakcije, dlcove, multiplayer....volio bih da ostane WWII tematika.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos

Imam i Desperados i Commandose instalirane danas na kompu.... mal osam stao sa igrom jer zahtjeva dosta vremena kojeg bas i nemam. Ali jedva cekam nove igre....

 

Ima onaj Shogun.... il kak ose vec zove, al je igra i kontrole totalno prilagodene konzolama pa m ise to bas i ne svida iak osam PS4 igrac....

 

ipak smatram da ima igara koej su za komp, a neke za konzole.... mozda grijesim

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kalypso Media će oživjeti serijal Commandos

Kad je Desperados u pitanju uvijek se sjetim: "chiquita" ... Desperados najbolji

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.7.2018 13:10 (bmw_power).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice