Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća 1.22

poruka: 25
|
čitano: 21.622
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća 1.22".
23 mjeseca
offline
Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća 1.22

Anketa vam je ista i za one koji su iz Hrvatske i one koji nisu. Ljudi ocigledno ne citaju

 
2 0 hvala 1
2 godine
offline
Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća 1.22

ANKETA 1. Kolika su vaša mjesečna neto primanja (SAMO ZA ONE KOJI SU IZ HRVATSKE)

ANKETA 2. Kolika su vaša mjesečna neto primanja (ZA SVE OSTALE)

 

Sve je jasno... (jedino ako je prije 15 minuta bilo napisano drukčije) 

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.3.2023 9:47 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća
vedranbe kaže...

Anketa vam je ista i za one koji su iz Hrvatske i one koji nisu. Ljudi ocigledno ne citaju

 Namjerno je bila ista, kako bi bilo usporedivo.

 

Ali kao što kažeš, ne čitaju se napomene, pa je druga anketa (za inozemce) izbačena.

...
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.3.2023 9:48 (Miro).
14 godina
offline
Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća 1.22

Očito Bug-ovci imaju par stanova za prodat po 2500€/m2. Pa ajmo baciti reklamu. Imali bi možda 1200€ da nema gospode iz Azije i brače po "krvi"!

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća 1.22

Hmmm, prosječna (jedni jedu meso, drugi zelje, u prosjeku jedu sarmu) mjesečna neto plaća u Zagrebu, meni je osobno zanimljiviji podatak za cijelu Hrvatsku, i to podatak neto minimalne i medijalna mjesečne plaće i mirovine.

Magia Posthuma
 
9 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća
Prosjek je k.
Median treba tražit i gledat.
 
19 0 hvala 0
Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća 1.22

I stalno i obrt. Realno govoreći zaradim ispod prosjeka prema mojoj vrsti posla, i kao zaposlen i kao obrtnik. Ali kad se oboje zbroji onda bude debelo iznad prosjeka. Radi se od 8 - 20 ali šta je tu je, takva je situacija...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća
silvio3105 kaže...
Prosjek je k.
Median treba tražit i gledat.

 istina. u prosjeku, svi stanovnici zemlje (skoro 8 milijardi grla) imaju po jedan testis i dojku. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
13 godina
offline
Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća 1.22

U anketi nije predviđena mogućnost da imam stalno prebivalište u Hrvatskoj a radim u Sloveniji.

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća
guslac kaže...

U anketi nije predviđena mogućnost da imam stalno prebivalište u Hrvatskoj a radim u Sloveniji.

 Ti ko' da ispunjavas poreznu prijavu, a ne anketu.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
12 godina
offline
Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća 1.22

43 godine imam,znam zaista puno ljudi(onih "normalnih",ne ubrajam direktore firmi),mozda 2-3 ima vecu placu od 800 Eura,svi ostali smo ispod 700...Welcome to Slavonski Brod!

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
Moj PC  
8 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća
Ja imam 45 i nekako sam dogurao do 1276 EUR. Inače sam regionalni voditelj prodaje (službeno vozilo 24h,laptop, mob) i znam da sam potplaćen s obzirom na obujam posla koji radim...
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.3.2023 21:42 (srco1978).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća
Milka30

Imaju, imaju, ali to nisu oni sto rade, vec oni po birtijama od 6:45 pa do podne, malo rucak, malo corka popodnevna pa opet u birtiju....

Inace.....

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 1 hvala 0
3 godine
offline
Re: Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća
Meni nakon 25g. staža 1450€ ,rad u dvije smjene, vikend slobodan.
Nemrem se žaliti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća 1.22

rad je stvoria čovika...a nerad gospodina...blago siromašnima njihovo je

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća 1.22

To je super prosjecna placa,ekipa se nema sta zalit posto u Zgb u globalu svi imaju svoju nekretninu,osim onih sto su se doselili.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća 1.22

Ne razumijem ovo vjecno guranje neto place.

Da se svi potrude i znaju svoju bruto placu, prvo bi iz usporedbe izbacili razne olaksice koji neki mozda imaju (uzdravani clanovi obitelji i sl.), a drugo naucili bi koliki dio novaca koji poslodavac uplati otidje na 'besplatno' zdravstvo, 'besplatno' skolstvo i ostale troskove drzave. Pa premjer vise ne bi samo tako govorio 'vlada je dala/omogucila/pomogla' kao da ta lova i onako nije uplacana od onih koji stvarno proizvode dodatnu vrijednost.

Nemojte sad pocet o vatrogascima i medicinskim sestrama (koji su i onako podplaceni), nego o miljunima i miljunima zamracene love koja je zapravo dosla iz te razlike od neto do bruto.

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća
Vidi se da je IT publika na portalu. 50% zarađuje iznad prosjeka i dobro da je tako. Bilo bi zabrinjavajuće da nije. Baš me zanima koliko od tog postotka zarađuje kod hrvatskog poslodavaca i koliko ima dodatne prihode od rada sa strane. Ja sam kao i kolega od gore skoro sirotinja kada je u pitanju plaća iako sam nešto iznad prosjeka. Ali sam se zato potrudio unovčiti znanje i sposobnost sa strane. Puno truda i vremena ali zato imam.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća
Kako nije? Pita gdje zivis i pita kolika ti je placa. I ja zivim izvan zagreba, zaposlen u zagrebu, a radim od doma.
15 godina
offline
Re: Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća
Ne median nego decile i centile
13 mjeseci
offline
Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća 1.22

Pa kad pitate bugovci bili bi posteno da objavite svoje place, barem median. Inace ne mozes se ni kruha najesti ako nemas barem 3000 ojra neto placu. Sve ispod toga je teska sirotinja nazalost, kako u Hrvatskoj tako i u Europi.

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća
Bob Boss kaže...

Pa kad pitate bugovci bili bi posteno da objavite svoje place, barem median. Inace ne mozes se ni kruha najesti ako nemas barem 3000 ojra neto placu. Sve ispod toga je teska sirotinja nazalost, kako u Hrvatskoj tako i u Europi.

 Taj podatak ti je inače javno dostupan, kao i za sve firme u Hr, samo treba progooglati.

Bug CompanyWall

13 mjeseci
offline
Re: Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća
Branimir2412 kaže...
Bob Boss kaže...

Pa kad pitate bugovci bili bi posteno da objavite svoje place, barem median. Inace ne mozes se ni kruha najesti ako nemas barem 3000 ojra neto placu. Sve ispod toga je teska sirotinja nazalost, kako u Hrvatskoj tako i u Europi.

 Taj podatak ti je inače javno dostupan, kao i za sve firme u Hr, samo treba progooglati.

Bug CompanyWall

 Nije mi uopce palo napamet, ali hvala. Sve u svemu skromno.

14 godina
offline
Re: Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća
A pola Hrvatske na 600 eur
Moj PC  
6 0 hvala 2
6 godina
offline
Kažu da je u Zagrebu prosječna mjesečna plaća 1.22

Teško mi je zamislit tvrtku u RH koja plaća svoje visoko obrazovane iznad 2100 eura neto. U tvrtki u kojoj ja radim za cca 1100, varira radi x razloga, ali to je prosjek moje neto plaće, tehnolog ima 1800, maksimalno 2000 eura neto. O njemu ovisi sve. Tako da ako zaista postoje takvi hrvatski poslodavci, čestitam i vama i njima.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice