KEF LS50 Wireless II - 20 kilograma čistog zadovol

poruka: 11
|
čitano: 9.771
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "KEF LS50 Wireless II - 20 kilograma čistog zadovol".
14 godina
online
KEF LS50 Wireless II - 20 kilograma čistog zadovol

Ako ikada budem milioner, definitivno ih uzimam! A do tada, u tom cjenovnom razredu prednost dajem automobilima.

Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
KEF LS50 Wireless II - 20 kilograma čistog zadovol

Nabrijan sam na obicne Kef LS50 Meta + zasebno pojacalo/streamer. Ugrađeno pojacalo u ovima wireless2 mi ne opravdava toliku razliku u cijeni.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: KEF LS50 Wireless II - 20 kilograma čistog zad

Ako ikada budem milioner, uzet ću pretplatu na bug da mogu pročitati recenziju za Kef Wifi II 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
15 godina
neaktivan
offline
KEF LS50 Wireless II - 20 kilograma čistog zadovol

Ako ikada budem milioner, kupit ću auto, jer sam trenutno potrošio pare na LEF LS50 Wireless II, pa nemam i za auto.

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
KEF LS50 Wireless II - 20 kilograma čistog zadovol

pošto bubrezi nemaju veze sa užitkom slušanja ove stereo pozornice...nakon prodaje jednog bubrega, treba još po kontejnerima skupit oko 16 000 plastičnih boca.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
KEF LS50 Wireless II - 20 kilograma čistog zadovol

Jako lijepo je znati koji zvučnici kako rade, tako i za ove kefiće, ali brate, cijena je da se smrzneš. Baš me zanima koliki postotak nas BUG forumaša uopće može realno razmatrati tako nešto. Slično tome i gamersku karticu od 10kk ili nešto slično. Ja ću definitivno o njima moći i dalje samo sanjati, mada, na preporuku BUGa sam kupio KEF Q150 i bogami sam zadovoljan. Bio je to jedan sretan trenutak kada je posve slučajno i nenajavljeno stigla neka svotica na koju nikako nisam računao, pa sam ju "spalio" na ono što sam želio (uz urednu dozu mrgudanja minstra financija ). Za ovo ne znam koliko bi sreće trebalo biti da se i to isfinancira, naročito sa subwooferom.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2022 13:39 (učo).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: KEF LS50 Wireless II - 20 kilograma čistog zad
Ne vidim čitav članak, je li se zvuk poboljšava nakon toe-ina, šta piše?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: KEF LS50 Wireless II - 20 kilograma čistog zad
uuY kaže...
Ne vidim čitav članak, je li se zvuk poboljšava nakon toe-ina, šta piše?

 Nema ništa o toe-inu, dvaput sam pregledao članak i nisam našao ništa.

dolazim odmah - Godot
Re: KEF LS50 Wireless II - 20 kilograma čistog zad
17.000kn i nije neka svota da se ne može ako ne uštedjeti onda dignuti nenamjenski na 2 godine. Tko bi htio kupiti će. Ja kao neuki idiot nemam pojma što će to nekome, osim ako ne misliš razbiti prozorska stakla i konstantno imati policiju i susjeda s palicom pred vratima.
14 godina
offline
Re: KEF LS50 Wireless II - 20 kilograma čistog zad
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
17.000kn i nije neka svota da se ne može ako ne uštedjeti onda dignuti nenamjenski na 2 godine. Tko bi htio kupiti će. Ja kao neuki idiot nemam pojma što će to nekome, osim ako ne misliš razbiti prozorska stakla i konstantno imati policiju i susjeda s palicom pred vratima.

 U pravu si, ali opet, to ovisi o tome što su ti prioriteti. Ja bih za tu lovu radije uzeo neki fini fotoaparat i / ili neki Celestron teleskop sa automatskim navođenjem. U toj shemi, zvučnici kao što su ovi su mi tek na 3. mjestu, mada bih od te dvije navedene stvari više imao koristi samo ja, dok su zvučnici za cijelu obitelj (dobro, fotoaparat također može koristiti svima u kući), dok bi teleskop bio samo za mene i eventualno moje učenike u školi.

dolazim odmah - Godot
2 godine
offline
KEF LS50 Wireless II - 20 kilograma čistog zadovol

Ne bih sada kvario oduševljenje publike (u koju i sam spadam) i nije doduše ista kategorija, ali:

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.4.2022 11:54 (TheName08).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice