KEF Q550 - Samostojeći, kompaktni, zamamni

poruka: 34
|
čitano: 11.937
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "KEF Q550 - Samostojeći, kompaktni, zamamni".
13 godina
neaktivan
offline
Re: KEF Q550 - Samostojeći, kompaktni, zamamni
@Davor

Evo skica xD

Ugl ovo gore je kak sad stoje, a ovo ispod ti je plafon kak je nakosen i trosjed ti inace sjedim, a krug je di si metnem fotelju za neko ozbiljnije slusanje. Bocno od zida su odmaknuti nekih pola metra i nakoseni su prema meni, odnosno tolko da zvuk tuce kraj uha, a ne direkt u glavu..ak kuzis kaj hocu rec.

Uglavnom, da nema to sugavog nakosenog krova vjerojatno bi bolje zvucali i na trosjedu al ta rupa ocito pojede dio basa. Pomaknes se pola metra naprijed i sasvim druga prica.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: KEF Q550 - Samostojeći, kompaktni, zamamni
Po ostalim preporukama za njih, navodno bi bio idealan trokut od 3m , od zida iza da su pol metra - metar ak se ne varam i bocno barem pola metra i ja skoro pa imam te uvjete da nema tog nakosenog plafona.
Soba je nekih 17-18m2.

Nadam se da cu u dogledno vrijeme radit novi dnevni pa cu onda imat i akustiku u vidu :).
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: KEF Q550 - Samostojeći, kompaktni, zamamni
Absu kaže...
Davor kaže...
sseennoonn kaže...

Bio bi zanimljiv review od KEF LS50 ako bi ih mogao dobiti ubuduće, osobno mi se čine kao neki end-game za desk setup, moram ih poslušati kada ću imati prilike, svi ih jako hvale.

Super review, baš fali kod nas ovakvih osvrta na audio proizvode tako da mi je ovo pravo osvježenje. 

 Evo jedan domaći test LS50

12 godina
offline
Re: KEF Q550 - Samostojeći, kompaktni, zamamni
Lourdin kaže...
Absu kaže...
Davor kaže...
sseennoonn kaže...

Bio bi zanimljiv review od KEF LS50 ako bi ih mogao dobiti ubuduće, osobno mi se čine kao neki end-game za desk setup, moram ih poslušati kada ću imati prilike, svi ih jako hvale.

Super review, baš fali kod nas ovakvih osvrta na audio proizvode tako da mi je ovo pravo osvježenje. 

 Evo jedan domaći test LS50

 Vrlo ozbiljan zvucnik koji zahtjeva i ozbiljan pristup,tjs ozbiljnu amplifikaciju za doticnog "malaca"

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 23:26 (volegradele).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice