Kina sada na listi najboljih ima više superračunal

poruka: 6
|
čitano: 2.538
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kina sada na listi najboljih ima više superračunal".
16 godina
offline
Kina sada na listi najboljih ima više superračunal

Stvarno Kina dominira globalno i na svim područjima. Već svi znam da je prva ekonomija svijeta, medijan plaće im je veći od nekih država EU, sad su prvi po broju super računala. I sve to "u komunističkom mraku". Jer eto nama je u RH super, demokracija i slobode koliko hoćeš, moš' mislit. Uvijek me Kina fascinirala, a sad još i više. Žalosno je samo da se kod nas nešto "kinesko" preferira kao smeće... mada kad se osvrnem oko sebe i pogledam malo ljude i njihova razmišljanja nije ni čudo

Moj PC  
8 1 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Kina sada na listi najboljih ima više superračunal

U članku piše da je SAD prije samo šest mjeseci imao 169 superračunala a danas ima 143. Što se desilo eksplodirala su? Teroristi? Ili Bug novinari?

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kina sada na listi najboljih ima više superrač
summus kaže...

U članku piše da je SAD prije samo šest mjeseci imao 169 superračunala a danas ima 143. Što se desilo eksplodirala su? Teroristi? Ili Bug novinari?

 Nije li to očigledno? Došla su nova, brža. Lista je 500 najbržih, ne svih.

6 godina
protjeran
offline
Re: Kina sada na listi najboljih ima više superrač
ParaNO1d kaže...

Stvarno Kina dominira globalno i na svim područjima. 

 Stvarno, baš na svim ?

Da, JA lično i osobno !
13 godina
offline
Kina sada na listi najboljih ima više superračunal

Nisu napisali koliko je naša vlada osigurala superračunala za HR.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kina sada na listi najboljih ima više superrač

Da ali mi imamo Rvatsku i netreba nam ništa drugo. Ni hrana ni voda ni plaća samo se zamotaš u zastavu i živiš od zraka i pive.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice