Kina u sklopu borbe protiv piratstva zatvorila 361

poruka: 13
|
čitano: 3.960
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kina u sklopu borbe protiv piratstva zatvorila 361".
15 godina
offline
Kina u sklopu borbe protiv piratstva zatvorila 361

 to k'o kad se rvacka bori protiv korupcije i nepotizma. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kina u sklopu borbe protiv piratstva zatvorila
Ajar kaže...

 to k'o kad se rvacka bori protiv korupcije i nepotizma. 

 Da, pogotovo kad znaš da oni tamo imaju i ilegalne tvornice smatphonova, između ostalog. Tako da je ovo, zapravo, niš vrijedno spomena,

Sve Vas Volim
5 godina
offline
Re: Kina u sklopu borbe protiv piratstva zatvorila

Mislis neregistrovane? Rad na crno? Tvornica smartphoneova? Sumnjam...

5 godina
offline
Re: Kina u sklopu borbe protiv piratstva zatvorila
Posmatrač kaže...

Mislis neregistrovane? Rad na crno? Tvornica smartphoneova? Sumnjam...

Kompletna tvornica, mislim da fejk ajfona, je postojala u nekom gradu u kini. Čitao tu na bugu pred par godina.

Sve Vas Volim
5 godina
offline
Re: Kina u sklopu borbe protiv piratstva zatvorila

Ali nije nelegalna tvornica vec proizvod ;)

5 godina
offline
Re: Kina u sklopu borbe protiv piratstva zatvorila
Posmatrač kaže...

Ali nije nelegalna tvornica vec proizvod ;)

 Ne, kompletna tvornica je postojala sa svim što jednu tvornicu pripada a za koju gradske vlasti nisu imale pojma. Tražim čanak ali ga ne mogu naći, ima već 5-6 godina od toga ako ne i više.

Sve Vas Volim
5 godina
offline
Re: Kina u sklopu borbe protiv piratstva zatvorila

TO mi zvuci poprilicno nevjerovatno za kinu al ok... TO nisam znao.....

15 godina
offline
Kina u sklopu borbe protiv piratstva zatvorila 361

no, s pete strane, treba nahraniti milijardu i pol živeži. ne može sav višak stanovnika u austriju/njemačku/irsku/kanadu/bilokamonasjeverilizapadsamonetu kao rvati. ali internetsku stranicu nije lako pregaziti valjkom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2019 9:53 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Kina u sklopu borbe protiv piratstva zatvorila
Da, pokvarena piratska gamad uništava poštene, jadne te siromašne korporacije poput Sonya, Warnera, Microsofta i sl... Pravo da ja svoj softver, glazbu ili film posudim nekome? Jok bato, nisi ti ničega vlasnik. Šuti i gutaj govna u divnoj demo(n)kraciji.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kina u sklopu borbe protiv piratstva zatvorila
Posmatrač kaže...

TO mi zvuci poprilicno nevjerovatno za kinu al ok... TO nisam znao.....

Ne baš ako znaš kakva je situcija u Kini, ili ukratko ovo je onak prigodan potez reda radi.Kod njih se dosta toga radi na mahove, pa nakon paradne akcije sve je i dalje po starom.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/weibo-vise-korisnika-svog-uzora-twittera/250444.aspx?page=0&jumpto=5387497&sort=asc&view=flat

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
5 godina
offline
Re: Kina u sklopu borbe protiv piratstva zatvorila
rambox kaže...
Posmatrač kaže...

TO mi zvuci poprilicno nevjerovatno za kinu al ok... TO nisam znao.....

Ne baš ako znaš kakva je situcija u Kini, ili ukratko ovo je onak prigodan potez reda radi.Kod njih se dosta toga radi na mahove, pa nakon paradne akcije sve je i dalje po starom.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/weibo-vise-korisnika-svog-uzora-twittera/250444.aspx?page=0&jumpto=5387497&sort=asc&view=flat

 Cudio sam se da je fabrika ilegalna tj vlasti ne znaju za nju a ne da proizvodi fake proizvode ili ova kvazi borba protiv pirastva....

12 godina
offline
Re: Kina u sklopu borbe protiv piratstva zatvorila
Od 2006 do 2009 u Kini je bila velika borba protiv piratskih cd/dvda. Vojska je bila uključena u istrebljivanje piratsrva. Mislim da je ova slika iz članka negdje iz tog razdoblja. Tada su svi članci na tu temu imali nekakav valjak koji gazi/gnječi/preša plastiku.
2009 sam bio u Shanghaiu i kolege su me zamolile da im kupim filmove. Agent koji me vozio po gradu odvezao me je do svog rođe. Nekakva ofucana zgrada sa iznimno ružnom trgovinom el opreme. Smeće. Kupio sam 100 filmova po 1$ komad i usb bluetooth adapter koji je radio jedan dan. Nisam imao hrabrosti kupiti usb kapaciteta 128 GB. 😀
Onda smo otišli do drugog mjesta kojeg je čuvao vojnik/oficir 😂. Zgrada je bila puno ljepša jer je vlasnik general. Cd/dvd-i su bili puno bolji, te su se mogle kupiti čitave sezone raznih serija. Kupio sam si sve James Bondove i Aliene.
Treće mjesto je bio trgovački centar.
Izgledao je kao i većina žena. Good from far and far from good. Izdaleka mramor, na opip plastika. Savitljiva. Unutra trgovine Calvin Klein, Tommy Hillfiger..., a kad sam se zagledao bolje vidim da piše Celvin Klone, Tonny Holfinger itd. Prodaju grickalice za nokte. Crvene ili zlatne u nekoliko veličina. Postoje i velike. To su s obzirom na male kineske ručice, obiteljsko rodbinske grickalice noktiju. Svi se okupe. Stave prste i zajedno odrežu nokte. Nisam mogao zamisliti nikakvu drugu svrhu te grickalice. Možda za osobu kojoj je slon kućni ljubimac. Tu su još i neizostavna tigrova mast-originalna, čajevi, gnjezda, nešto kao kelj sam još sitnije i druge pizdarije- sve jestivo i sve za potenciju. Čudi me da CK, TH i Armadi ne nude te proizvode online.

Ta kineska borba protiv piratluka je kao i kubanska revolucija - za k.rac. ✨🎇🎆
vicious
Moj PC  
3 1 hvala 3
6 godina
protjeran
offline
Kina u sklopu borbe protiv piratstva zatvorila 361

točno tako.

kineska gamad je kada im je odgovaralo podržavala piratstvo na "državnoj" razini a sada opet kada im guzičarima treba zbog interesa dobar poslovni odnos sa zapadom oni su protiv...

banda kineska kapitalistička..

guzice bi dali za dolar... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice