Kina zabranila sve transakcije kriptovalutama

poruka: 35
|
čitano: 9.369
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kina zabranila sve transakcije kriptovalutama".
11 godina
offline
Re: Kina zabranila sve transakcije kriptovalutama
E jbga, a tko je taj kevin da bi te podatke uzeo kao nešto pouzdano?
Ne da zajebavam nego mi je zapela za oko ta tablica, a nešto kao da mi se čini da je bilo govora kako je vlasništvo nad btc anonimno
15 godina
offline
Kina zabranila sve transakcije kriptovalutama

Pa daj,ajde više u K*** sa tom Kinom.

Zabranili su majnere,sad sav kripto,za mjesec,dva svi če zaboravit na kinu i to je to.

Isti slučaj bude kao i sa majnerima.Oni kaj se bave kriptom napuštaju zemlju i traže svoju sreču negdje drugdje.

Pa neče valjda tamo ostat radit za prosječnu plaču od 2 soma kuna,kad mogu zaradit nebrojeno više na kriptu.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kina zabranila sve transakcije kriptovalutama
picajzla0707 kaže...
E jbga, a tko je taj kevin da bi te podatke uzeo kao nešto pouzdano?
Ne da zajebavam nego mi je zapela za oko ta tablica, a nešto kao da mi se čini da je bilo govora kako je vlasništvo nad btc anonimno

Dragi kolega, tko je Kevin? Pa Kevin je dobar čovik, koji je ako malo bolje pogledaš pored svakog navoda stavio gumb SOURCE, pa kad se klikne na njega dobije se izvor informacije koji nema veze s Kevinom.

 

Npr. za Greyscale vidimo javnu informaciju na njihovom webu i tamo piše vrijednost i količina njihovog udjela u BTC-u. Štoviše možemo vidjeti da dobri čovik Kevin nije friško ažurirao podatke pa Greyscale ima još više BTCa od tabličnog navoda.

 

Isto tako se može vidjeti kako su razne vlade poput kineske ili američke došle u posjed BTCa, pa je jasno da se rijetko radi o ulaganjima, a puno češće zapljenom kroz razne policijske racije.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Kina zabranila sve transakcije kriptovalutama
tresla se brda, rodio se miš
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kina zabranila sve transakcije kriptovalutama
mzopg kaže...

...ako malo bolje pogledaš pored svakog navoda stavio gumb SOURCE... Isto tako se može vidjeti kako su razne vlade poput kineske ili američke došle u posjed BTCa, pa je jasno da se rijetko radi o ulaganjima, a puno češće zapljenom kroz razne policijske racije.

 zahvaljujem kolega, sad je jasnije 

nisam odmah uočio gumb sa linkom na source

 

EDIT

problemčić se javio u tome da je slikica tablice sugerirala kako kina zabranjuje kripto, a sama ima ogromne količine btc

što bi naravno bilo dvolično da je kojim slučajem kina namjerno investirala toliki iznos dok drugima zabranjuje investiranje, trgovinu i majnanje

međutim, to nije tako jer se radilo o stjecanju te imovine kroz zapljenu

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.9.2021 16:49 (picajzla0707).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice