Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS kojim

poruka: 172
|
čitano: 30.301
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS kojim".
5 godina
offline
Re: Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS k
Marko :D kaže...

Ništa, tebi nema spasa. Pakiraj kofer i trk u Kinu. Ipak je tamo sustav najpravedniji. 

 A sta azes na cinjneicu da je prosjecna plata u Kini prestigla prosjecnu platu u Hrvatskoj?

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/kinezi-imaju-vece-place-od-hrvata/1000365.aspx

https://www.liberal.hr/prestize-nas-i-kina--u-najvecim-kineskim-gradovima-place-vece-nego-u-hrvatskoj-372

 

I da demokratija nije samo da mozes lupardati sta ti padne na pamet vec povlaci odgovorsnost za izgovorenu rijec i demokratija ima puno mana kao i totalitarni rezimi. Ne toliko ali ih ima i to velikih....

Sta je demokratija nama na balkanu dobro donijela???????

 

14 godina
offline
Re: Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS k
Hrvatsku svi prestižu jer si svi u vremenu sadašnjem. Jedino je Hrvatska u 1945.
 
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS k

Eto veća plaća, pa što još radiš tu? Trk u Kinu. Samo jedan savjet, nemoj se zamjeriti komunističkoj partiji. 

5 godina
offline
Re: Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS k
Marko :D kaže...

Eto veća plaća, pa što još radiš tu? Trk u Kinu. Samo jedan savjet, nemoj se zamjeriti komunističkoj partiji. 

 Ja ne zivim u Hrvatskoj ;) I moja je plata jos uvijek iznad tog praga ;) I pricas bezveze ne razumijevajuci tematiku.... Nije u Kini sve tako crno kao sto ti mislis.....

14 godina
offline
Re: Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS k
Ti Marko budi uz hdz partiju. Nemoj se zamjeriti hdz partiji čeka te mjesto uhljeba. Prodaješ zjake, a plaća velika.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS k
Samo još da si ta partija zna sama platiti i izgraditi obični most gdje bi im bio kraj. Ali na žalost oni znaju samo puno pričat, ali raditi baš i ne. A za razliku od tih Kineza.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2019 12:54 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS k
Visak kaže...
Dosta zapadnjaka ostane tamo živjeti. Frend koji je radio par godina (a vrlo je liberalnih nazora) je razmišljao ostati. Ti vjerojatno nisi nikad bio tamo, ali sve znaš.

Ispravak netočnog navoda - ostajalo je. Više baš i ne ostaju, jer se Kina povampirila i sve više komplicira oko viza. Stranci su tamo sve manje dobrodošli - zato su se i ovi s ADVChina pred par mjeseci maknuli iz Kine (i poveli svoje žene kineske i dijete), iako su tamo proveli desetak godina ako se ne varam.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS k
Ne znam što se trenutno događa, ali oni obožavaju bijelce. Imaš radno mjesto 'bijelac', gdje te kompanija zaposli da samo dolaziš na sastanke koje imaju s drugim kompanijama, da ovi vide kako imaju bijelca u timu.

Mene su svako malo zaustavljali na cesti i molili da im zagrlim curu/ženu kako bi me slikali s njom. A žene bi se sve udale za bijelca.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
offline
Re: Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS k
Visak kaže...
Ne znam što se trenutno događa, ali oni obožavaju bijelce. Imaš radno mjesto 'bijelac', gdje te kompanija zaposli da samo dolaziš na sastanke koje imaju s drugim kompanijama, da ovi vide kako imaju bijelca u timu.

Mene su svako malo zaustavljali na cesti i molili da im zagrlim curu/ženu kako bi me slikali s njom. A žene bi se sve udale za bijelca.

I tebe? Doduše to je zbog prirode posla. Ja sam bio u McChing burgers, ti?

 

16 godina
moderator
offline
Re: Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS k
Visak kaže...
Ne znam što se trenutno događa, ali oni obožavaju bijelce. Imaš radno mjesto 'bijelac', gdje te kompanija zaposli da samo dolaziš na sastanke koje imaju s drugim kompanijama, da ovi vide kako imaju bijelca u timu.

Mene su svako malo zaustavljali na cesti i molili da im zagrlim curu/ženu kako bi me slikali s njom. A žene bi se sve udale za bijelca.

Prije je bilo tako, no stvari su se zadnjih godina okrenule i Kina je sve više ksenofobična, zato stranci polako odlaze u druge njima egzotične zemlje.

 

12 godina
neaktivan
offline
Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS kojim

Kao prvo rasprava je skrenula u totalno retardiranom smjeru...

Kao drugo vjerujem da su barem pola od ovih šta se klanjaju Kini pred desetak godina pričali kako kinezi izgledaju kao vanzemaljci i smijali im se kako jedu mačke i zmije, a sad kad se Kina nakupila para odjednom su doživjeli prosvjetljenje.

Smatram da je mišljenje u vezi takvih tema najbolje zadržati za sebe jer se u suprotnom vidi da se ljudi okreću kako vjetar puše i meni je to nešto pre odvratno. Kako čujem ista stvar se je događala nakon raspada bivše Juge, a kako je tada SAD bio na vrhu mnogi su se misteriozno predomislili čak do te mjere da su se krstili, i od najvećih komunista postali vrhunski vjernici. 

 

 

 

Moj PC  
2 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS k
Motorino kaže...

Kao prvo rasprava je skrenula u totalno retardiranom smjeru... 

evo nakon dugo vremena, napokon jedna pametna. bravo!

14 godina
offline
Re: Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS k
Motorino. Ja nisam sigurno. Ja nikada ne pljujem po onima koji rade.
Neka vam Ameri proizvode, pa ćemo vidjeti koliko ćete platiti i sada mnogi kukate kako je preskupo. A onda će vam tek biti skupo.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS k
Oldy kaže...
Motorino. Ja nisam sigurno. Ja nikada ne pljujem po onima koji rade.
Neka vam Ameri proizvode, pa ćemo vidjeti koliko ćete platiti i sada mnogi kukate kako je preskupo. A onda će vam tek biti skupo.

 Ameri su proizvodili u prošlosti, Kina će možda manje proizvoditi u budučnosti.

Zato ti kažem da ovakva rasprava nema smisla jer nećeš nikome ništa dokazati, svatko će i dalje tvrditi svoje, a u budućnosti možeš samo pokazati svoju dvoličnost.

U svakom slučaju ne pokazujem prstom na tebe.

15 godina
offline
Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS kojim

hm, što će Trump ako sutra pročitamo da je Huawei kupio rudnik rijetkih metala u Kini (onih bez kojih ne mogu ni Intel ni AMD)?

if only you knew the power of the dark side
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS k
Odavna se zna da te rude ima najvuše u Afganistanu,sad ameri tamo šalju dodatnu vojsku... :)
4 godine
neaktivan
offline
Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS kojim

ste citali i arm povukao licencu 

znaci novi os novi soc  huh 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS kojim
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS k
Oldy kaže...
Hrvatsku svi prestižu jer si svi u vremenu sadašnjem. Jedino je Hrvatska u 1945.

 Hrvatsku prestižu jer smo u socijalizmu.

14 godina
offline
Re: Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS k
Nismo. Nego smo u trulom kapitalizmu. Samo sebi i svojim rođacima, ajmo krasti ko hebe raju. Nepotizam, pljačka, organizirani kriminal. Gazimo djecu na zebri nitko nam ništa ne može. Zaostala prčija.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2019 14:02 (Oldy).
 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS k
I onda se mi imamo obraza još sprdati sa Kinezima? Pa ti Kinezi nešto i proizvode, a mi proizvodimo pifku mame svoje. Jadnici niti obični most ne znamo sagraditi. Most je svakako znanstvena fantastika to još nitko nije uspio sagraditi. Hajde molim te. Mi smo jedni obični luftiguzi.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kineski mediji: Huawei je već razvio svoj OS k
Oldy kaže...
Nismo. Nego smo u trulom kapitalizmu. ..

 -da, +eu..

Oldy kaže...
... Jadnici niti obični most ne znamo sagraditi. Most je svakako znanstvena fantastika to još nitko nije uspio sagraditi. Hajde molim te. Mi smo jedni obični luftiguzi.

 -pravila igre, natječaj + cijena. Kako naši moraju piturati tunel, ovo je brže+jeftinije (ali bilo bi bolje da to rade naše firme, za državu/standard/sve.. no tako je to.. tržište iz prvog posta..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice