Kineski znanstvenici napravili su pametne GMO-majm

poruka: 69
|
čitano: 14.750
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kineski znanstvenici napravili su pametne GMO-majm".
16 godina
neaktivan
offline
Kineski znanstvenici napravili su pametne GMO-majm

Trećem po redu ga je sprašio dok su grickali bobice uz logorsku vatru.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kineski znanstvenici napravili su pametne GMO-
Ajar kaže...

mislim da su u pokuse svakako trebali uvrstiti niprije. 

 Malo se ponavljaš. ali eto, dobar štos je i dalje dobar - već si Niprije i prije spominjao.

dolazim odmah - Godot
8 godina
odjavljen
offline
Re: Kineski znanstvenici napravili su pametne GMO-
učo kaže...
Ajar kaže...

mislim da su u pokuse svakako trebali uvrstiti niprije. 

 Malo se ponavljaš. ali eto, dobar štos je i dalje dobar - već si Niprije i prije spominjao.

 jedna od jačih fora koje sam čuo u zdanje vrijeme, interesantna kombinacija igre riječi 

15 godina
offline
Kineski znanstvenici napravili su pametne GMO-majm

Ide to njima i bez ubrizgavanja ljudskih gena...

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Kineski znanstvenici napravili su pametne GMO-majm

Ste vidjeli ono kada neka ptica (vrana cini mi se) baci neki plod (nisam siguran koji) na cestu kod raskrizja dok je crveno svjetlo, kada se upali zeleno svjetlo auti smrskaju ljusku i nakon toga se fticek spusti na zemlju/cestu kada ponovno bude crveno svjetlo (ne mogu naci ovaj video, vise ih je bilo slicnih). Ili ono, kada ih promatras kada tek pocnu graditi gnijezdo.... imas osjecaj kao da su studirale fiziku jbt odnosno kada prvu grancicu/slamu ili sto vec postave npr. na sami vrh stabla brzinski u manje od sekunde toliko precizno da se ne prevagne niti na jednu stranu i odmah odlete po novu grancicu.....

 

Ili pak ovo:

 

BTW da ne govorimo o tome kako "majmunolika" stvorenja cak imaju smisao za humor.... npr. kada im pokazu madionicarski trik, kada igraju stolni tenis itd. Cak znaju i pozirati kada ih slikas...... imas dojam kao da se razumiju u fotografiju, kao da bi ti nesto rekli da mogu......

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2019 4:10 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kineski znanstvenici napravili su pametne GMO-
učo kaže...

 Malo se ponavljaš. ali eto, dobar štos je i dalje dobar - već si Niprije i prije spominjao.

 (posipanje pepelom; 5 kg @ 2,99) znam da su niprije bile iprije. 

 

prvo sam se sjetio naših "organa vlasti" no kinezi su ih upoznali (i doznali da uopće postoje) tek kad su pokusi već završeni. šteta. jedan supozitorij jandroković, resavski brkić, letiletileti krstičević, ljigavi kušćević, marići, medvedi i ostala fauna bili bi idealni, iako ne vjerujem u radikalne promjene. geni kameni uvijek nadvladaju sve. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Kineski znanstvenici napravili su pametne GMO-
lovac82 kaže...

Ste vidjeli ono kada neka ptica (vrana cini mi se) baci neki plod (nisam siguran koji) na cestu kod raskrizja dok je crveno svjetlo, kada se upali zeleno svjetlo auti smrskaju ljusku i nakon toga se fticek spusti na zemlju/cestu kada ponovno bude crveno svjetlo (ne mogu naci ovaj video, vise ih je bilo slicnih). Ili ono, kada ih promatras kada tek pocnu graditi gnijezdo.... imas osjecaj kao da su studirale fiziku jbt odnosno kada prvu grancicu/slamu ili sto vec postave npr. na sami vrh stabla brzinski u manje od sekunde toliko precizno da se ne prevagne niti na jednu stranu i odmah odlete po novu grancicu.....

 

Ili pak ovo:

 

BTW da ne govorimo o tome kako "majmunolika" stvorenja cak imaju smisao za humor.... npr. kada im pokazu madionicarski trik, kada igraju stolni tenis itd. Cak znaju i pozirati kada ih slikas...... imas dojam kao da se razumiju u fotografiju, kao da bi ti nesto rekli da mogu......

vidio u Bjelovaru na križanju tamo prema Gudovcu, vrana baca orahe na cestu...

 

da ne govorimo koliko pasa je inteligentnije od hrpe ljudi kad hodaju uz prometnice...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Kineski znanstvenici napravili su pametne GMO-
lovac82 kaže...

Ste vidjeli ono kada neka ptica (vrana cini mi se) baci neki plod (nisam siguran koji) na cestu kod raskrizja dok je crveno svjetlo, kada se upali zeleno svjetlo auti smrskaju ljusku i nakon toga se fticek spusti na zemlju/cestu kada ponovno bude crveno svjetlo (ne mogu naci ovaj video, vise ih je bilo slicnih)....

 

https://www.popsci.com/worlds-smartest-animals

 

It’s hard to imagine that a crow could be as smart as you, or perhaps even smarter. But scientists have done a series of studies that prove that they might be just as good, or better, at solving problems. In one study, researchers gave crows and humans the same puzzle: A toy floats on top of water inside a tall glass, too narrow for a bird to get its beak down or for a small child to place their hands into. Children younger than eight years old are completely stumped, and generally can’t figure out a way to get the toy. But crows aren’t confused at all. They simply drop pebbles into the narrow glass. Eventually the stones displace enough water at the bottom of the glass that the toy rises to the top, and the birds can quickly snatch it.

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
neaktivan
offline
Kineski znanstvenici napravili su pametne GMO-majm

Jednog dana "ćemo" kreirati život na pustom planetu sa znanjem iz genetike, prilagođen uslovima planeta, slično kao što su i nas. Ali, ako je jedna kreacija prije nas izumrla/pobijena (dinosauri), hoće li tako završiti i ljudi? Misterij se nastavlja.
Razgovarao sam sa nekoliko pouzdanih svjedoka koji su direktno vidjeli NLO (grupno viđenje). Dakle, čak i ako zanemarimo da su sva svjedočanstva u medijima nepouzdana. Ja sam imao dva moguća doživljaja, ali nedovoljno pouzdana. Ljudi sebi filtiraju realnost ovisno o tome šta im kaže pop ili učitelj. Njihovo shvatanje je ograničeno, ali ko želi da se potpuno osloni na te mentalne okvire, neka mu.
Još se čeka dokaz da iz mrtve materije samostalno može nastati život, pa iz bakterije ili amebe slon. To je čarolija zamaskirana kao "hajde da glumim da sam pametan i da znam da je to moguće". Ako neko kaže da je moguće da to nastane spontano, onda bi trebao da to demonstrira namjerno. Inače je to pusta priča za naivčine. Još kad uzmemo kako je život krhak. Poslije izumiranja dinosaura, imali smo sreće da nema nikakvog tako snažnog predatora koji bi pojeo sve ljude. Hvala kreatorima. Ili bi se neko zahvalio Bogu slučajnosti? Ali su zato ljudi jedan drugom predatori.
Jedan "dokaz" evolucije je nalaženje raznih varijacija jedne ptice. To je sve moglo proizaći iz jednog laboratorija. Ali moramo dati nekakav "dokaz", je li?
Sličnost kokoši sa dionosaurima: oblik tijela kao u dinosaura, ali umjesto da jede ljude, hrani ljude sa jajima i "pristojne" je veličine. Hvala kreatorima. Ili Bogu slučajnosti?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice