Kingston A1000 480 GB - Jeftino do NVMe performans

poruka: 8
|
čitano: 3.229
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kingston A1000 480 GB - Jeftino do NVMe performans".
9 godina
neaktivan
offline
Kingston A1000 480 GB - Jeftino do NVMe performans

Cijene im nisu uopce povoljne. Dodas nesto sitno i kupis Samsung Evo 970 i mir. Imas neusporedivo bolje brzine i isto 5g jamstvo.

 
0 4 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kingston A1000 480 GB - Jeftino do NVMe perfor

Nesto sitno?! 1025kn vs 1599, cca 57-58% razlike u cijeni?  U ADMu, nema jeftinije u .hr.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
14 godina
protjeran
offline
Re: Kingston A1000 480 GB - Jeftino do NVMe perfor
robee1 kaže...

Cijene im nisu uopce povoljne. Dodas nesto sitno i kupis Samsung Evo 970 i mir. Imas neusporedivo bolje brzine i isto 5g jamstvo.

Da, u crystal disk marku, as ssd-u i slicnim aplikacijama koje su nam neophodne za svakodnevni zivot...

15 godina
offline
Kingston A1000 480 GB - Jeftino do NVMe performans

jedini kingston koji me zanima je na jamajki. get up, stand up, don't give up the fight

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2018 18:18 (Ajar).
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kingston A1000 480 GB - Jeftino do NVMe perfor
Ajar kaže...

jedini kingston koji me zanima je na jamajki. get up, stand up, don't give up the fight

 

hahahaha 

16 godina
offline
Kingston A1000 480 GB - Jeftino do NVMe performans

Pa... 1000kn za 480 GB nije loše. Što se tiče tih brzina po tim raznim markovima, ubijte me... ali ja si ne vidim neku razliku u radu sa sistemskim
"običnim" sata samsung evo diskom na poslu i "neobičnim" NVME samsung evo kod kuće. Dapače, treba mu jedno 5 sekundi da se sjeti kad kliknem desnim mišem na pražnjenje smeća, da mi to i ponudi :)
Moj zaključak: u obračunu odnosa cijene i kapaciteta, i cijene i performansi - odabirem kapacitet. I što dulju garu, jasno. 5 godina za ovaj kinston se čini ok.

 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kingston A1000 480 GB - Jeftino do NVMe perfor
overhaul kaže...

Pa... 1000kn za 480 GB nije loše. Što se tiče tih brzina po tim raznim markovima, ubijte me... ali ja si ne vidim neku razliku u radu sa sistemskim
"običnim" sata samsung evo diskom na poslu i "neobičnim" NVME samsung evo kod kuće. Dapače, treba mu jedno 5 sekundi da se sjeti kad kliknem desnim mišem na pražnjenje smeća, da mi to i ponudi :)
Moj zaključak: u obračunu odnosa cijene i kapaciteta, i cijene i performansi - odabirem kapacitet. I što dulju garu, jasno. 5 godina za ovaj kinston se čini ok.

 

 

Bolje od ovog ne treba i ne može za te pare.

 

KLJIK

16 godina
offline
Re: Kingston A1000 480 GB - Jeftino do NVMe perfor
Silent horror1992 kaže...
overhaul kaže...

Pa... 1000kn za 480 GB nije loše. Što se tiče tih brzina po tim raznim markovima, ubijte me... ali ja si ne vidim neku razliku u radu sa sistemskim
"običnim" sata samsung evo diskom na poslu i "neobičnim" NVME samsung evo kod kuće. Dapače, treba mu jedno 5 sekundi da se sjeti kad kliknem desnim mišem na pražnjenje smeća, da mi to i ponudi :)
Moj zaključak: u obračunu odnosa cijene i kapaciteta, i cijene i performansi - odabirem kapacitet. I što dulju garu, jasno. 5 godina za ovaj kinston se čini ok.

 

 

Bolje od ovog ne treba i ne može za te pare.

 

KLJIK

 Ma istina, barem što se mene tiče. Meni treba po jedan takav samo za cache, tako da kažem, izbor je što više gb za što manje para. Ali ajd, kad već komentiramo NVMe Kingston A1000 480 GB - tko baš treba il želi taj nvme... valjda je ok. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice