Klinac izradio vlastite "AirPodse" za samo četiri

poruka: 10
|
čitano: 4.734
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Klinac izradio vlastite "AirPodse" za samo četiri ".
15 godina
offline
Klinac izradio vlastite "AirPodse" za samo četiri

jest. naučio je u kojoj mjeri epl na proizvodima dere papke, odn. kolika je cijena pokazivanja statusa budale. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
20 4 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Klinac izradio vlastite "AirPodse" za samo čet
A cijena odn. razlika je, ako sam dobro izračunao - ispravite me ako griješim, okruglih 156 usd. :-P
Pis on ju, tu :P
14 godina
offline
Klinac izradio vlastite "AirPodse" za samo četiri

Hahaha je l' ovo neka zajebancija od članka?!?
Vi uspoređujete (hvale vrijedno za klinca tih godina) ovaj složenac s AirPod slušalicama? Pa tako možete staviti svaki dan jedan članak o nekom DIY projektu za deset puta manje love od mobitela, namještaja, "pametnih" lampi, nakita, pojačala, zvučnika, itd, itd. Mislim jasno je zašto ste ovaj članak stavili, jer se spominje voćka, ali daljnja usporedba u članku nema veze s mozgom.

 

P.S. za autora: daj se nauči linkove stavljat kako spada.

 
6 21 hvala 0
13 godina
offline
Re: Klinac izradio vlastite "AirPodse" za samo čet
Ajar kaže...

jest. naučio je u kojoj mjeri epl na proizvodima dere papke, odn. kolika je cijena pokazivanja statusa budale. 

Kada ste kolega toliko odveć blagoglagoljivi, zašto je “pripasao” AirPodse gore, zašto nije onda išao na B&O ili B&W ?!?! 

 

Na kraju krajeva, nekako mu je tuu mač nakaradan development i resrching, tribao bi puuuuuuno poderati na designu, jer tko bi to kupio da i prodaje po recimo 14$  ?!?!!

ATJ Lučko
5 godina
offline
Re: Klinac izradio vlastite "AirPodse" za samo čet
ATJLučko kaže...
Ajar kaže...

jest. naučio je u kojoj mjeri epl na proizvodima dere papke, odn. kolika je cijena pokazivanja statusa budale. 

Kada ste kolega toliko odveć blagoglagoljivi, zašto je “pripasao” AirPodse gore, zašto nije onda išao na B&O ili B&W ?!?! 

 

Na kraju krajeva, nekako mu je tuu mač nakaradan development i resrching, tribao bi puuuuuuno poderati na designu, jer tko bi to kupio da i prodaje po recimo 14$  ?!?!!

 Ma Apple te slusalice kostaju 155 USD i on ih u stvari dijeli za dzabe ;)   Ne kostaju apple te slusalice puno vise od 4 USD ;) Nego jel ono ugovor ili sporazum ;) Ucuta naglo ;)

11 godina
offline
Klinac izradio vlastite "AirPodse" za samo četiri

Mogao ih je za istu lovu naručit s Aliexpressa.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Klinac izradio vlastite "AirPodse" za samo četiri

Očekivao sam da je sam slagao tiskanu ploču, kupovao odgovarajuće čipove, kondiće etc. pa lemio (kao npr. ovi likovi Amiga akceleratore), a on samo dolemio zvučnike na već gotov proizvod.

K
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Klinac izradio vlastite "AirPodse" za samo čet
Korky kaže...

Očekivao sam da je sam slagao tiskanu ploču, kupovao odgovarajuće čipove, kondiće etc. pa lemio (kao npr. ovi likovi Amiga akceleratore), a on samo dolemio zvučnike na već gotov proizvod.

 Hahahaha

 

Majsta je lud, pratim od pocetka njegov projekt i muke tantalove koje je imao u pocetku

 

Svaka mu cast!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
15 godina
offline
Re: Klinac izradio vlastite "AirPodse" za samo čet
ATJLučko kaže...

Kada ste kolega toliko odveć blagoglagoljivi, zašto je “pripasao” AirPodse gore, zašto nije onda išao na B&O ili B&W ?!?! 

 

Na kraju krajeva, nekako mu je tuu mač nakaradan development i resrching, tribao bi puuuuuuno poderati na designu, jer tko bi to kupio da i prodaje po recimo 14$  ?!?!!

 pogrešno smo se razumjeli. svim srcem navijam za epl i da još povisi cijene i dodatno "poekskluzivi" robu. ja bi kupcima naplaćival i ulaznice u dućane. pa nije to za mase!  a bang i olufsen ili bowers i wilkins (ili marshall ili bla) nisu toliko poznati izvan uže šačice lovatora-entuzijasta te se komadi se ne vlaže na njih. epl je, kao i donacije bandiću, investicija. nota bene, ja imam majicu (vidi sliku) na kojoj piše da sam budala pa mi ne trebaju "gadgeti". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2019 15:05 (Ajar).
12 godina
offline
Re: Klinac izradio vlastite "AirPodse" za samo čet
DeniZg kaže...

Mogao ih je za istu lovu naručit s Aliexpressa.

 Registriraš baku i dobiješ ih mukta!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice