Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?

poruka: 63
|
čitano: 9.768
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?".
15 godina
offline
Re: Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?
syncmaster245b kaže...
Korky kaže...
Star Trek II: The Wrath of Khan

Ne razumijem čemu spominjanje svega drugoga.

 

Bez Space Seed-a, Wrath of Khan je besmislen.

Picajzlo :P 

K
15 godina
offline
Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?

Da se ne lažemo, svi koji smatramo da je Voyager najbolji, osim po radnji pamtimo ga i po jednoj glumici zbog koje je on "za prsa" bolji od Next Generation i ostalih verzija trekica

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?

Stariji star trekovi

 

TOS - ima svoj šarm, malo više priče i manje akcije ali u biti dobar je na svoj način

TNG - VOY, DS9 - sve ih volim, svi imaju svoj šarm i nebi htio odbaciti nijedan.

 

Enterprise - žao mi je što nisu snimali dalje, serija mi je super.

 

Picard - da budem iskren, volim sf, pa ču tako i pratiti ovu seriju, ali uopče nije na razini starih trekova. Oni su samo jedan film rastegnuli da bude ko jedna serija. To mrzim,  Fali mi ono da je svaka ep imala svoju priču, u kojoj upoznajemo posadu. Pričao kao

problemi sa teleporterom

problem sa triblovima

problem sa holodekom

neki zadatak tj specifičan

neko novo otkriće

i hrpa toga

 

sve to smo imali i u svim prijašnim serijama.  To mi definitivno fali

 

Dali su trebali odustati od ove priče o kojoj se radi, mislim da NE. U seriji kad je zemlja napadnuta, glavna priča je bila Xindi i to su rastegnuli kroz cijelu sezonu ali svejedno skoro svaka epizoda je imala neku priču. primjerice ona ep kada su spasili Tripu život takod a su klonirali njega da bi dobili organ koji bi spasio Tripa.

 

 

 

Discovery - je najgori trek, previše akcija, efekata a premalo potiće na razmišljanje, ja bi rađe gledao TOS nego Discovery. U seriji Mud uopče nije zabavan kao u Tosu, samo su pokvarili seriju.  Svejedno ju gledam jer je SF.

Inače da se mene pita, Discovery nebi smio imati ime star trek. nek izmisle neko novo ime, ali ne star trek. jer sa time samo kvare stare dozivljaj starim fanovima da bi privukli nove fanove.

 

Orvile nije star trek ali je svakako puno bolje od Discoverya.  Prirodno je, meni je on kao nastavak Star trek TNG ako zanemarimo neke detalje oko imena.  Svida mi se sto nisu i njega pretvorili da bude mračan brod iznutra kao Discovery i naravno kao Picard. Da budem iskren, ja više volim Galaxy klasu nego Sovereign, nije mi uopče sjelo to da su i njega učinili mračnim. čini se da je lakse zamračiti brod da nebi vidjeli detalje u pozadini nego učinit svijetlim da se vide svi detalji. vaze, slike na zidovima, zavjese itd.

 

 

Eto od mene.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?
T700 kaže...

Stariji star trekovi

 

TOS - ima svoj šarm, malo više priče i manje akcije ali u biti dobar je na svoj način

TNG - VOY, DS9 - sve ih volim, svi imaju svoj šarm i nebi htio odbaciti nijedan.

 

Enterprise - žao mi je što nisu snimali dalje, serija mi je super.

 

Picard - da budem iskren, volim sf, pa ču tako i pratiti ovu seriju, ali uopče nije na razini starih trekova. Oni su samo jedan film rastegnuli da bude ko jedna serija. To mrzim,  Fali mi ono da je svaka ep imala svoju priču, u kojoj upoznajemo posadu. Pričao kao

problemi sa teleporterom

problem sa triblovima

problem sa holodekom

neki zadatak tj specifičan

neko novo otkriće

i hrpa toga

 

sve to smo imali i u svim prijašnim serijama.  To mi definitivno fali

 

Dali su trebali odustati od ove priče o kojoj se radi, mislim da NE. U seriji kad je zemlja napadnuta, glavna priča je bila Xindi i to su rastegnuli kroz cijelu sezonu ali svejedno skoro svaka epizoda je imala neku priču. primjerice ona ep kada su spasili Tripu život takod a su klonirali njega da bi dobili organ koji bi spasio Tripa.

 

 

 

Discovery - je najgori trek, previše akcija, efekata a premalo potiće na razmišljanje, ja bi rađe gledao TOS nego Discovery. U seriji Mud uopče nije zabavan kao u Tosu, samo su pokvarili seriju.  Svejedno ju gledam jer je SF.

Inače da se mene pita, Discovery nebi smio imati ime star trek. nek izmisle neko novo ime, ali ne star trek. jer sa time samo kvare stare dozivljaj starim fanovima da bi privukli nove fanove.

 

Orvile nije star trek ali je svakako puno bolje od Discoverya.  Prirodno je, meni je on kao nastavak Star trek TNG ako zanemarimo neke detalje oko imena.  Svida mi se sto nisu i njega pretvorili da bude mračan brod iznutra kao Discovery i naravno kao Picard. Da budem iskren, ja više volim Galaxy klasu nego Sovereign, nije mi uopče sjelo to da su i njega učinili mračnim. čini se da je lakse zamračiti brod da nebi vidjeli detalje u pozadini nego učinit svijetlim da se vide svi detalji. vaze, slike na zidovima, zavjese itd.

 

 

Eto od mene.

 

 

Tri opaske:

Problem sa tim konceptom je došao do izražaja u Voyageru utoliko što ništa što se dešavalo u seriji nije utjecalo na karakterni razvoj likova. Kakvi su bili na početku, takvi su bili i na kraju. Jedini lik koji je imao imalo razvoja je bila sedma, i to minimalni razvoj.

U jednoj epizodi je brod raspadnut do zadnjih granica, a u slijedećoj epizodi je kao da je taman ispod čekića

Discovery se za početak odvija u drugom timelineu (što god tvorci tvrdili), i primarno je akcijska serija koja služi za dovuć novu mlađu publiku. I slažem se s tobom. Sviđa mi se kao SF serija - ne sviđa mi se kao Star Trek serija

Orville je nastao iz protesta što je discovery zamišljen ovako kako je. Ne vidim poveznicu sa TNG. Svaka sličnost sa ST prestaje nakon što shvatiš da je to parodija (dobra parodija) na ST i ine serije.

 

Generalno, kao stari trekkie, Picard je došao sa pravim ST šmekom, + zeru više akcije, koja se ne prezentira u obliku Rikera koji spoji šake, prekriži prste i opali negativca u vrat. Mislim da su taman dodali akcije da bude modernija, a u suštini je to i dalje 'space opera', što je ST i bio

wiki.plecko.hr, www.plecko.hr, tomislav.plecko.hr
7 godina
neaktivan
offline
Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?

zašto bi netko glasao za picard pored svega ostalog, nema smisla. bez obzira na šminkeraj i akciju i sve ostalo. strašno

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 10:43 (OwlEye).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?
franjo tahy kaže...

 

 

Tri opaske:

(1.) Problem sa tim konceptom je došao do izražaja u Voyageru utoliko što ništa što se dešavalo u seriji nije utjecalo na karakterni razvoj likova. Kakvi su bili na početku, takvi su bili i na kraju. Jedini lik koji je imao imalo razvoja je bila sedma, i to minimalni razvoj.

U jednoj epizodi je brod raspadnut do zadnjih granica, a u slijedećoj epizodi je kao da je taman ispod čekića

 

jel se tu referiras na epizodu sa Annoraxom (Krenim Empire)?

ako da, tu su izvukli foru sa "unistimo brod koji je promijenio vremenski timeline i sve ce se vratiti na staro".

jako nategnuto, al za instant popravak Voyagera dovoljno :D

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
8 godina
offline
Re: Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?
franjo tahy kaže...
 

Orville je nastao iz protesta što je discovery zamišljen ovako kako je. Ne vidim poveznicu sa TNG. Svaka sličnost sa ST prestaje nakon što shvatiš da je to parodija (dobra parodija) na ST i ine serije.

 

Generalno, kao stari trekkie, Picard je došao sa pravim ST šmekom, + zeru više akcije, koja se ne prezentira u obliku Rikera koji spoji šake, prekriži prste i opali negativca u vrat. Mislim da su taman dodali akcije da bude modernija, a u suštini je to i dalje 'space opera', što je ST i bio

Orvile je za mene star trek, iako jest parodija, čak neke epizode uopče nemas dojam da je riječ o parodiji, naprimjer ono kad je Kelly utjecala na kulturu nekog planeta koji kad skoči u potprostor, kod njega prođe preko 100 godina.  U toj ep sam uživao puno više nego u novom Picardu.

 

 

 

 

 

5 godina
offline
Re: Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?
Damir22 kaže...

Nije biranje jer izabrati je nemoguce....

 

Ali, Enterprise sa Archerom je, iako mozda kod fanova i nije prosao najbolje, meni najrealisticniji prikaz kako bi ti prvi dani ljudske vrste u svemiru mogli izgledati.

 

Dobrocudni, ali ipak vrlo ogranicavajuci Vulkanci, koji se svim silama trude da odredjuju sto, gdje i kako cemo raditi, nepovjerljive i najcesce neprijateljske vrste koje se putem sretnu, nema almigty federacije kojoj svi rado pristupaju, nema teleportera, nema prevoditelja, nema flagshipa, los, spor i slabo naoruzan brod....nikoga ne zanimas, niko te ne razumije, i svi te (najcesce) samo zele posteno sprasiti....

 

TNG,Voyager - istrazivanje novih svijetova, uz twist u voyageru gdje ne istrazujes poznati svemir, u kojem najcesce vrijede pravila federacije, vec si far far away....

DS9 fiksna tocka u svemiru, pa nikuda ne idemo, vec dolaze nama... opet s ciljem da nas razguze.....

 Potpisujem. Ja sam dugo odgađao gledanje Enterprise-a, ali kad sam ga konačno pogledao, postao mi je najdraža od svih serija. "Najrealnije" izgleda, super mi je kako se muče i bore sa starom tehnologijom, sve je u začetku... I likovi su vrhunski napravljeni i razrađeni. I T'Pol... Svaka čast 7of9, ali T'Pol...

 

Discovery mi je bio smeće od početka, izdržao sam prvu sezonu, čak mislim da nisam ni cijelu, odustao sam i ne mislim nastavljat. Užasno mi je loša cijela serija, čak i da nije Star Trek, nego neka XY, opet mi nije nešto zanimljivo.

 

Orville je vrh vrhova, svaka čast. Čisti Star Trek, bolji od Discoverya sto puta.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 11:59 (Filox).
14 godina
offline
Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?

Sveto trojstvo: TNG + Voyager + DS9

 

DS9 dugo nisam uopće uzimao u razmatranje, jer me odbijala činjenica da se radnja odvija na stanici, umjesto na nekom brodu, ali kad sam je konačno počeo gledati, nisam se mogao zaustaviti.

TOS nisam gledao, osim poneke epizode, Discovery je smeće, odgledao prvu sezonu s mukom, Enterprise počeo, ali me nije zalijepio. Picarda čekam da iziđu sve epizode pa ćemo vidjeti...

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?

TOS,zato što se njemu mogu oprostiti sve gluposti kojih nije malo.Inače TOS i nije bio nešto popularan u svoje vrijeme,tek kasnije kad su počeli s reprizama popularnost je rasla i onda su to iskoristili za snimanje filmova.I onda taj kultni status su odlučili nastaviti na tv-u kroz TNG.

 

Međutim u TOS-u imamo doktora koji voli potegnuti iz boce i slične sitnice koje seriju čine bliske svakodnevnom životu...kasnije sve to postaje disneyland.

Inače teleportiranje nije izmišljeno radi tehnologije(TOS) nego iz praktičnih razloga,budući bi produkcijski bilo puno skuplje svaki put snimati njihovo spuštanje i polijetanje sa pomoćnim brodom na planete.

 

Ono stvarno je previše gluposti...hebote susretnu se sa nekom vrstom po prvi put i ta vrsta ono pljunuti ljudi...i da nikad im nije palo na pamet kako je to moguče i iz tog razloga onda dolazi kod problema kad povezuju naš stvarnu povijest s događajima u seriji jerbo to nije moguče s obzirom na evoluciju homo sapiensa na zemlji.

 

U piđamama se teleportiraju na nepoznate planete...PURE TRASH

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 14:43 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
odjavljen
offline
Re: Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?
HCMAA kaže...

PURE TRASH

 Da ja sam isto probao TOS, al su serije užasno ostarile. Nemogu to gledati nikako.

Have no fear, Vlad is here
8 godina
offline
Re: Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?
VladimirLem kaže...
HCMAA kaže...

PURE TRASH

 Da ja sam isto probao TOS, al su serije užasno ostarile. Nemogu to gledati nikako.

 treba privikavanja, nije ni meni odma islo a kasnije sam uživao :)  Volim gledati i druge stare serije

 

The twilight zone koji se snimao od 1960 godine.  Iz te serije su vjerujem dobili neke inspiracije kad su snimali kasnije star trekove :)  svatko tko voli sf bi trebao i ono pogledati :)

 

 

 

16 godina
offline
Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?

1. Voyager 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?
T700 kaže...
VladimirLem kaže...
HCMAA kaže...

PURE TRASH

 Da ja sam isto probao TOS, al su serije užasno ostarile. Nemogu to gledati nikako.

 treba privikavanja, nije ni meni odma islo a kasnije sam uživao :)  Volim gledati i druge stare serije

 Točno to, traži privikavanje ali kad se privikneš je zakon, i najbolje ti je gledati jednu epizodu TOS, pa jednu Power rangersa, pa opet...

 

(zeam se, da ne bi netko shvatio ozbiljno, power rangersi su šrot).

 

Kruha i igala...
8 godina
offline
Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?

Svaki star trek je odraz vremena u kojem je sniman, pa naravno da TOS danas djeluje zastarjelo, i tesko je prepoznati teme kojima se on ustvari bavi, a koje su karakteristicno sa ST daleko dublje od onoga sto se na prvu vidi. Teme koje su se direktno ili indirektno provlacile kroz TOS su teme kojima se danasnje drustvo vise ne bavi, ili se barem ne bavi u tolikoj mjeri da bi to sada bilo prepoznato kao nesto bitno.

 

I isti princip se nalazi i u TNG-u, Voageru i DS9....

 

ST je uvijek bio daleko vise od space sapunice, tko je znao, mogao i htio vidjeti i shvatiti neku pouku, poruku, tko nije, opet je pruzao dovoljno zabave za samo pogledati, bez previse razmisljanja, iako je u drugom slucaju najcesce granicio s dosadom.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?

Najbolje Zvjezdane Staze su mi Jolene Blalock.

 

 

EDIT : 

 

DS9. Zbog Quarka.

 

Zapravo kad pomislim svi su epski likovi: Sisko, Kira, Dax, Worf, Quark, tupi Nog, Odo, šolja Dukat i ghey špijo Garak.

 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 10:27 (DarthMarkus).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?

Bezvezno pitanje. TNG se nastavlja na TOS, DS9 na TNG, VOY se razdvaja od DS9, ENT se odvija u TNG a PIC se nastavlja nakon svega. Sve je to jedna serija. I DIS je tu negdje, al ajmo reći kao nekakav početak ...

 

A gdje je TAS u anketi (the Animated series)?!

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?
DarthMarkus kaže...

Najbolje Zvjezdane Staze su mi Jolene Blalock.

 

 

EDIT : 

 

DS9. Zbog Quarka.

 

Zapravo kad pomislim svi su epski likovi: Sisko, Kira, Dax, Worf, Quark, tupi Nog, Odo, šolja Dukat i ghey špijo Garak.

 

 

 

Kako si mogao izostaviti fenomenalnog Weyouna, bilo kojeg, svi su isti

 

General Martok, Kancelar Gowron pa House of Duuraass 

 

Kad poželiš nekog razvalit u seriji onda znaš da dobro radi posao, Kai Winn recimo, brutalni Sloan, neshvaćeni zaštitnik Federacije..

 

Damar i kako je "volio" Weyouna, pa kad se spanđaju Kai Winn i Dukat.. 

 

Još malo pa sam sa prvom sezonom pri kraju 

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
9 godina
neaktivan
offline
Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?

Ja sam prvo počeo gledati Voyager, pa TNG, DS9, Enterprise. Svi su mi dragi, osim možda Enterprise koji je bio malo meh sa previše T'Pol sex mahina radnjom. Discovery je treš koji ni SyFy kanal nebi usudio napravit. Gljive su u glavi tko glasa za to smeće!

rijeiworhxn9rhis
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?

Ja bi izbor podijelio na najdraži serijal i objektivno najbolji. Što se tiče nadražeg to je Voyager jer mi se sviđa atmosfera i priča o samoći u dalekom svemiru, nove nepoznate rase, posada sa 7 od 9 itd..

Ali što se tiče kvalitete mislim da svaki pravi ST fan smatra da je DS9 najkvalitetnija serija od svih. U njoj ima zbilja svega,od vjere i politike do ratova i istraživanja,ljubavi i mržnje, sve skupa toliko dobro povezano i  ispričano.

Za kraj samo da spomenem da je Discovery toliko smeće da bi ga trebalo zabraniti nazivati ST a kad uđem u raspravu sa klincima po nekim forumima koji tvrde da je serija odlična i kad mi napišu argumente zašto, dođe mi da još više zamrzim današnju televiziju i filmove.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?

Neznam dali ste primjetili ali uspijeli su ugurat kapitalizam u ST Picard,uzas...

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.2.2020 10:56 (lmutak).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?
lmutak kaže...

Neznam dali ste primjetili ali uspijeli su ugurat kapitalizam u ST Picard,uzas...

 Da, primjetio sam. Plaće.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
8 godina
offline
Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?

Picard je totalni promasaj....

 

Odgledao cetvrtu epizodu... i sad moram upotrijebiti nesto sto niti jedan trekkie, ili cak niti povremeni obozavatelj ST-a nece izreci u istoj recenici....

 

Gledajuci Star Trek Picard, epizoda 4, ustvari sam cijelo vrijeme imao dojam da gledam Star Wars.

 

Ozbiljno, vama ovo ne vuce na sw? Pilot nebitnog i nepamtljivog imena je ocigledna kopija Han Soloa, umjesto Chewbacce ima par jednako nebitnih i nezanimljivih holograma, Datina kcerka je ocigledno princeza koju treba spasavati, sad su uveli i onu ninja kornjacu koja mlati nekim macem okolo, toga bi se i Luke S posramio.... Svemirske borbe su ocigledno radjene u SW ideologiji..... Brodovi su blizi SW svijetu, nego svemu sto smo dosad vidjali u zadnjih 50+ godina Star Treka.....

 

A sedma upada kao Obi Wan, spasava ih od sigurne propasti......

 

Svaka slijedeca scena uspijeva biti jednako bezveznija od prethodne, a ono JL necu niti komentirati, svaki put kad cujem da ga netko tako oslovljava, zamislim si tog jadnika kako riba plazma vodove cetkicom za zube, u cijelom TNG samo dvije osobe su imale takav prisniji oblik komunikacije sa kapetanom, tako da ovo forsiranje keptna kao nekog cool lika kojem ne smeta sto ga oslovljavaju sa LJ....... bezveze. Pretjerano forsiranje neke umjetne bliskosti medju likovima,svi se u startu poznaju, svi su si super od prvog trena.....

 

A koji potencijal je ovo imalo..... kad sam prvi put cuo za ST Picard, malo sam se upiskio od srece, a na kraju ovo ispadne gori izbljuvak cak i od meksicko-turskih sapunica.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.2.2020 12:20 (Damir22).
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?
Damir22 kaže...

Gledajuci Star Trek Picard, epizoda 4, ustvari sam cijelo vrijeme imao dojam da gledam Star Wars.

Na identičan način sam kolegi s posla pojašnjavao zašto mi se Picard ne sviđa kao serija.

 

Što dalje idem, to mi je manje interesantan.

12 godina
offline
Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?

Slažem se sa svima vama. Ovo je faking Star Wars.

 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?

Voyager - najbolja avantura ikad

 

DS9 - Najbolja overall

 

Discovery - kao novo i osvježenje

 

Sva ta tri serijala su mi fantastična teško se odlučiti

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?
DarthMarkus kaže...

Slažem se sa svima vama. Ovo je faking Star Wars.

 

 

 To se vidlo po prvom traileru da to nema veze sa pravim Star Trekom. Nemaju oni muda da naprave nekaj takvog, a mislim da nemaju nit znanja

15 godina
offline
Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?

Star Trek kakav smo gledali vjerojatno se neće više nikad snimati. Što se tiče Picarda, ja sam najviše vukao usporedbu sa Discoveryem i prema njemu serija je zbilja dobra jer Discovery je teško smeće. Sad ako ga uspoređujemo sa Star Trekom prije, onda naravno da nije baš blizu ali što se može, današnji Hollywood je velika hrpa govna.

 

The Original Series (1966–1969) 9/10

The Next Generation (1987–1994) 10/10

Deep Space Nine (1993–1999) 10/10

Voyager (1995–2001) 10/10

Enterprise (2001–2005) 8/10

Discovery (2017–present) 0/10

Picard (2020–present) zasad sam pogledao 3 epizode pa 7/10

Novi Star Trek filmovi - 0/10

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?

Meni je najbolja ona de je onaj s velikim vuhima.

 
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Koja su vam Zvjezdane staze bile najbolje?
walentkane kaže...

Star Trek kakav smo gledali vjerojatno se neće više nikad snimati. Što se tiče Picarda, ja sam najviše vukao usporedbu sa Discoveryem i prema njemu serija je zbilja dobra jer Discovery je teško smeće. Sad ako ga uspoređujemo sa Star Trekom prije, onda naravno da nije baš blizu ali što se može, današnji Hollywood je velika hrpa govna.

 

The Original Series (1966–1969) 7/10

The Next Generation (1987–1994) 8/10

Deep Space Nine (1993–1999) 6/10

Voyager (1995–2001) 8/10

Enterprise (2001–2005) 5/10

Discovery (2017–present) 5/10

Picard (2020–present) zasad sam pogledao 3 epizode pa 7/10

Novi Star Trek filmovi - 6/10

 Moje ocjene...

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice