Na koliko ste bili tehnoloških konferencija u proš

poruka: 8
|
čitano: 3.039
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na koliko ste bili tehnoloških konferencija u proš".
16 godina
odjavljen
offline
Na koliko ste bili tehnoloških konferencija u proš

Idem samo na SQL Saturday, nista drugo

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Na koliko ste bili tehnoloških konferencija u proš

ne idem ni na misu a nekmoli. sve više od dvoje ljudi (pogotovo još i z cuckima) meni je nepodnošljivo mnoštvo. jedva dućane podnesem (a i to samo kad sila boga ne moli). možda najgore u životu mi je bilo u zbornicama i među srednjoškolcima. brrrrr. fuj. nikad se ne bih mogao raznijeti bombom usred mnoštva jer se užasavam mnoštva. 

 

@Friday - saturday?

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2019 11:45 (Ajar).
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Na koliko ste bili tehnoloških konferencija u proš

Uz danasnju dostupnost svog skoro znanja na klik i to u debeloj vecini besplatnog, nevidim razloga da se lisavam svoje kucne udobnosti i mogucnosti pritiska pauze ili promene koga cu da slusam. A pogotovo necu da platim nekome lisavanje tih udobnosti savremenog doba.

 

A za druzenja svakako postoje mnogo bolja mesta. Mesta gde se mogu opustiti kao covek i da me usluzuju kao kralja za moje pare, dok sam fokusiran iskljucivo na svoje drustvo, a ne da cekam u redovima da bih napunio tanjir sa izborom klope i pica po izboru organizatora tih predavanja, i jos da stojim u nekom cosku da to pojedem i popjem.

 
12 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Na koliko ste bili tehnoloških konferencija u
cober kaže...

Uz danasnju dostupnost svog skoro znanja na klik i to u debeloj vecini besplatnog, nevidim razloga da se lisavam svoje kucne udobnosti i mogucnosti pritiska pauze ili promene koga cu da slusam. A pogotovo necu da platim nekome lisavanje tih udobnosti savremenog doba.

 

A za druzenja svakako postoje mnogo bolja mesta. Mesta gde se mogu opustiti kao covek i da me usluzuju kao kralja za moje pare, dok sam fokusiran iskljucivo na svoje drustvo, a ne da cekam u redovima da bih napunio tanjir sa izborom klope i pica po izboru organizatora tih predavanja, i jos da stojim u nekom cosku da to pojedem i popjem.

 Mozes uspostavitit poslovne kontakte, i popricati s ljudima koji mozda imaju slicne probleme kao ti. Ponekad uleti neka zanimljiva informacija na predavanju.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Na koliko ste bili tehnoloških konferencija u
Ajar kaže...

ne idem ni na misu a nekmoli. sve više od dvoje ljudi (pogotovo još i z cuckima) meni je nepodnošljivo mnoštvo. jedva dućane podnesem (a i to samo kad sila boga ne moli). možda najgore u životu mi je bilo u zbornicama i među srednjoškolcima. brrrrr. fuj. nikad se ne bih mogao raznijeti bombom usred mnoštva jer se užasavam mnoštva. 

 

@Friday - saturday?

 zar nisi i sad nastavnik?

 

u nas nema tih konferencija a i da ima to je za direktore, biznismene ugl za one u odjelima a ne za one kao ja koji nose kombinezon

14 godina
offline
Na koliko ste bili tehnoloških konferencija u proš

Baš me zanima tko je taj koji je išao 5+ puta na konferencije. Koliko vidim na forumu, forumaši baš i nisu neki ljubitelji konferencija, a ja se tu lijepo uklapam u prosjek - 0 konferencija godišnje.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Na koliko ste bili tehnoloških konferencija u
hanteed kaže...

 zar nisi i sad nastavnik?

 

 

 radio sam samo u privatnim školama i veleučilištima (= ustanove za odgojno i obrazovno zapuštenu mladunčad stupova društva) i pobjega otamo nakon ukupno 14 godina ne okrećući se. gavran reče: "nikad više". već dulje vrijeme radim samo od doma kao prevoditelj. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Na koliko ste bili tehnoloških konferencija u proš

Ajd da se ne lažemo, bug organizira sve ove konferencije, dodjele, evente, seminare samo da bi se mingleo i ulizao potencijalnim i stvarnim sponzorima -  dobavljačima i developerima koji ubace pokoju reklamicu na stranice časopisa koji već odavno nebi prodajom (kao ni ostali tiskani srodnici) mogao vratiti troškove papira i boje, da ne spominjem distribuciju, novinare, tehničku pripremu amortizaciju, poreze i davanja. Onda dođu sami sebi klapati, perpeetum mobile. Ono, netreba vam anketa -  koliko imate komentara na te "vijesti" ? Mislim da to govori sve koliko je to marketinški bitno običnim ljudima. Sve što ikog takvog tipa zanima, danas može naguglati. Ovo ostalo je dekadentni sjaj IT buržoazije na tribini. 
Edit; samo naravno ne želim time uvrijediti organizatore. Kao privatnici imate svako pravo održati se na vodi, pa ako ima interesenata tko smo mi da to omalovažavamo? Imam bivšeg urednika koji je na vrijeme shvatio koliki su korporativni menađerčići ljubitelji raznih izmišljenih nagrada, medalja diploma i priznanja, pa je otvorio firmu samo za to: preskočio je konferencijski dio i usredotočio se samo na izradbu medaljica... ide ko vruće kifle :) 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.12.2019 1:36 (overhaul).
Moj PC  
9 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice