Koliko su doista korisni baterijski punjači (power

poruka: 9
|
čitano: 3.571
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koliko su doista korisni baterijski punjači (power".
12 godina
offline
Koliko su doista korisni baterijski punjači (power

Odličan tekst.Upitno je kako bi se baterija takvog powerbanka ponašala na cjelodnevnom ljetnom suncu.

O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Koliko su doista korisni baterijski punjači (power

Ispod solarnog panela staviti nekakav toplinski izolator?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko su doista korisni baterijski punjači (p

više štete nego koristi...brže bi se praznila nego što bi se punila. Pogotovo ljeti kad zna biti 30+

Svaka akcija ima svoju reakciju.
16 godina
offline
Koliko su doista korisni baterijski punjači (power

Upravo sam skontao da mi treba solarni panel, a to do ovog teksta nisam znao. Prestacu citati ovakve stvari. :)

 

Btw, kupovao sam stosta od Ankera ranije i mogu samo pohvaliti kvalitet/cijena odnos...

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Koliko su doista korisni baterijski punjači (power

dobra/korisna tema klasično u stilu mbakse, s konkretnim brojkam-činjenicama.

-ali, powerbank i cijena, ako za istu cijenu ima i solarni punjač kupac ga kupi, ima, neovisno koliko je to stvarno upotrebljivo-korisno i ipak može nešto kad je baterija prazna, pa ovo vidim kao prejaku kritiku ali i dobru ako netko očekuje da će stvarno dobiti solarni punjač (tj razlika što kupac očekuje i što proizvod stvarno isporučuje, želje-očekivanja i realnost-fizika..). Tad je članak odličan pogotovo uz napomenu za kupnjom odvojenog solarnog panela, ako je to što korsnik traži-treba.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koliko su doista korisni baterijski punjači (p
Solarni punjači....to kupuju ovi koji su kao "zeleni".....A to što imaš više štete nego koristi...koga briga....to je za ove "eko" snobove
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2019 20:14 (HCMAA).
Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koliko su doista korisni baterijski punjači (p
A što je s ljudima koji borave u prirodi? Ovo je samo jedan od primjera.
15 godina
offline
Re: Koliko su doista korisni baterijski punjači (p
knight kaže...

Upravo sam skontao da mi treba solarni panel, a to do ovog teksta nisam znao. Prestacu citati ovakve stvari. :)

 

Btw, kupovao sam stosta od Ankera ranije i mogu samo pohvaliti kvalitet/cijena odnos...

 Takoder velika preporuka za Anker, imam dosta njihovih proizvoda...... prija sam ih smatrao smecem (teskim kineskim kao sto vrijedi za sve "no-name" proizvodade ili one meni nepoznate) ali ugodno sam iznenaden, nikada problema s njima.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2019 0:59 (lovac82).
15 godina
offline
Re: Koliko su doista korisni baterijski punjači (p
također koristim Anker powerbankove i njihov solarni charger zasebno od 21W ....odlicna stvar za kampiranje koje često prakticiram i samo rijeci hvale. Od ovog ljeta sam vlasnik i Goalzero Yeti 1000 baterije i Boulder 200 panela za svoju offgrid viksu....to je malo ozbiljnije nego powerbankovi ali je solar isto.... čudo kako to radi :):)
MuWu
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice